* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
 -  Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496688 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Rozari - Meryem Ana'nın VII. Küçük Rozarisi
Meryem Ana’nın Yedinci Küçük Rozarisi
*
 
 
materi_marii.jpg 
Dua etmeye bırakmayın* 
 
      
 
BEN OLDUĞUM BEN ADINA, sevgili Meryem Ana,
senin önünde diz çökmeye acele ediyorum.
Sana karşı hissettiğim, yüreğimdeki tüm Aşk’ı ifade edebilecek kelime bulamıyorum.
Aşkımı ve minnettarlığımı kabul et. Sen şu anda ruhumun gelişimi için en önemli şeyi biliyorsun.
Senin yardımını ve desteğini rica ediyorum.
Günün telaşı ortasında, ruhumun hatırladığı, seninle doğrudan iletişimde bulunduğumuz o sessiz dakikaları unutmamayı diliyorum.
Seninle olan kopmaz bağım yaşamda beni desteklesin ve bu hayatta takip etmeye niyetlendiğim Yüce Yolu hatırlamama yardım etsin. Amin.** 
 
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Amin!

1. Tüm boş vaktini Rozari okumaya adayan herkese teşekkür ederim. Yanınıza gelmeyi ve size bir gül hediye etmeyi söz vermiştim. Pek çoğunuzu adeta gül yağmuruna tuttum. Ve eğer ruhunuzun gözüyle çevrenizde olup biteni fark edebilseydiniz, Rozari okuduğunuz tüm oda adeta güllerle dolduğunu görürdünüz. 
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı. 
 
2. Size olan Aşkım, Rozarileri okuduğunuz sırada sürekli akıyordu. Ve ben sizin Aşkınızı hissediyordum. Yüreğimde Aşkınızı aldığımda, hissettiğim olağanüstü mutluluğu hayal bile edemezsiniz. Aşkınız, perdenin arasında geçiyor ve güzel bir tütsü gibi beni sarıp sarmalıyor. Ben, kimin yüreği bu Aşkı bana gönderdiğini daima ayırt edebilir ve kutsamamı yüreğinize, hayat akımınıza her zaman gönderebilirim.
Günün telaşı arasında durup bana Aşkınızın ve Rozarisi’nin enerjisini veren tüm sadık ve merhametli yürekler, kutlu olunuz. 
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
3. Lütfen bu Sevgi akışını ve oktavlarımız arasındaki karşılıklı enerji alışverişini durdurmayalım. Bana yönelttiğiniz her duanın dünyalarımız arasındaki perdeyi gittikçe daha fazla incelttiğini hayal edin. Ve dualarınız, yer küresinin bazı bölgelerinde dünyalarımız arasındaki iletişime öyle olanaklı hale getirmiştir ki, sizler dokunuşlarımı ve yağdırdığım güllerin kokusunu hissedebilirsiniz. Sevgililerim, dua etmeyi bırakmayınız. Önceden de olduğu gibi sizin Aşkınıza ve dualarınıza ihtiyacım vardır. 
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
4. Tanrı’nın bize verdiği, anlatılması imkânsız bu mucizeyi hayal bile edemezsiniz. Aşkımızın yardımıyla dünyalarımız arasındaki tüm engelleri yok edebiliriz. Ve birbirimize hediye edebileceğimiz iletişimizden daha yüce, daha güzel ve harika bir şey yoktur. Bizler dünyalarımızı ayıran sınırın farklı iki tarafında bulunuyoruz. Fakat sınırın kendisi Aşkın her şeyi kapsayan gücüyle giderek daha fazla incelmektedir. Sevgililerim, Aşkın gücü karşısında hiç bir engel yoktur. Aşk, sizin dünyanızda olduğu kadar bizim dünyamızda da mucizeler yaratabilir. Ve Aşk, perdeden geçebilme imkânına sahip bir güçtür.  
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
5. Günlük telaşınızdan uzaklaşabileceğiniz boş bir dakika bulduğunuzda ve suretim önünde durduğunuzda, lütfen uzakta olduğumu düşünmeyin. Ben yüreğinizin içten çağrısını duyuyorum. Ve ben sizin bulunduğunuz yerdeyim. Söylediğiniz her sözü duyuyorum. Bunu yüreğinizden ya da sesli olarak söylediğinizin bir önemi yoktur. 
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
6. Eğer nefesinizi tutar ve etrafınıza bakarsanız varlığımı hafif, beli belirsiz bir bulut şeklinde bile görebilirsiniz, güllerin ince kokusunu hissedebilir veya dokunuşlarımı hissedebilirsiniz.  Dua ettiğiniz sırada yüzlerinizi seyretmeyi seviyorum. Bazen Rozarileri okurken gelip, sizi okşamak veya öpmek için kendime müsaade ediyorum.
Sizler, pek çoğunuz dokunuşlarımı hissediyor ve hatta benden rahatsız edici bir sinek gibi kurtulmaya çalışıyorsunuz. O-o-o eğer bunun bir sinek değil de Meryem Ana’nın ta kendisi olduğunu, sizi öpmek için geldiğini bilincinizde izin verseydiniz kendinizi mahcup ve tuhaf hissederdiniz. 
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
7. Bizim dünyalarımız birbirine hayal ettiğinizden çok daha yakındır. Şimdi bile dualarınız sırasında varlığımı hissedebilirsiniz. Dünyadaki insanlara benden daha yakın bir Üstat yoktur. Ben adeta tüm dileklerinize yanıt veriyorum. Ve bazen karmanız öyle ağır olduğu için istediğiniz yardımı sunamadığım için çok üzgünüm. Fakat Tanrı için imkânsız bir şey yoktur. Ve geçmişteki hatalarınızı yeni bir seviyeden algıladığınızda belki Karmik Yönetimin kararı değişebilir ve size yardım etmem için izin verebilir.  
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
8. Sizden rica ediyorum lütfen dua akışını bırakmayın. Ve eğer meşguliyetiniz nedeniyle dua etmek için çok zaman ayıramıyorsanız, sanırım günün telaşı ortasında resmime veya ikonuma bakmanız ve Aşkınızı göndermeniz için daima vakit bulabilirsiniz. Bu sadece birkaç saniye alacaktır. Ama gün boyunca Aşkınızı günde birkaç kez gönderirseniz bu Rozari ve dua okumanızın yerine geçecektir. 
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
9. Her zaman yanınızda suretimi bulundurun. Suretimi çantanızda, muskanızda taşıyın. Fiziksel dünyada fokusum bulunduğu her yerde, bana gönderdiğiniz Sevgi enerjisi sayesinde varlığımı oraya yerleştirebilirim.  
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
10. Dayanın sevgililerim. Çok az bir zaman kaldı. Güneşin henüz ufukta görünmediği ama etraftaki her şey artık Güneşin doğuşunun sezinlendiği şafak vaktinden önce çıkın ve o tatlı anını hissedin. İşte şimdi Dünya, Güneşin doğuşunu beklediği noktada bulunuyor. İnancın Güneşi, Aşkın Güneşi, Ümidin Güneşi. Ve varlığınız öngördüğü gibi, bilincinizin doğuşu tıpkı Güneşin doğuşu gibi kaçınılmazdır.  
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
.
 Göklerde ve yerde olan her şey Allah'ın sınırsız kudretini yüceltir: çünkü yalnız O'dur güç sahibi, hikmet sahibi! Âmin.
 
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Âmin.

 

Rozari Meryem Ana’nın 13 Haziran 2005 tarihli mesajından oluşturulmuştur.
 
** Meryem Ana’nın duası “Kalpten bir sohbet” 4 Ocak 2009 mesajından alınmıştır.
 


Kurulum Tarihi : 30/05/2010 · 17:10
Son Güncelleme : 18/04/2016 · 13:56
Kategori : Rozari
Sayfa Oku 9423 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye