* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
 -  Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498471 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte XII - .. 02.06.2010

 
İllüzyon dünyasından Tanrı’nın gerçek dünyasına geri dönme zamanı gelmiştir
Sevgili Alfa
2 Haziran 2010
 
 
Sevgili Alfa.jpgSize tekrar gelen, BEN Alfa’yım.
Günün telaşı arasında ebediyet sizden saklanmaktadır. Ama ben tam da ebediyeti bilincinize pekiştirmeye geldim.
Dünyadaki bulunuşunuz yalnızca ölümsüz, ebedi değerlere, dünyevi yaşam okulunu bıraktığınızda ve evrimin yeni döngülerine geçtiğinizde sizinle beraber kalacak olana adamaya bir anlamı vardır
Şimdi ise size, ona nasıl dokunmanız ve günlük hayatınızda nasıl kullanmanız gerektiğini bilmediğiniz belirsiz bir şey hakkında konuştuğum gibi gelmekte.
Yüksek dünyalara, Yaradan’a olan İnancınız, fiziksel dünyanızdaki yaşamınız, Yüksek dünyalara daha da yakın olması için gerekli olan tüm şartları ve ön koşulları sizin için yaratacaktır. Size kalan içinizde, sonsuz Yaşam perspektifinin açıldığı o noktayı bulmanızdır. Herkes böyle yüksek bir düşünceye sahip değildir. Pek çokları anlamayacak ve daha da kötüsü fantastik ve gerçek olmayan bir şey hakkında konuşulduğunu düşünecektir. Sevgililerim, uzak dünyaların varlığına inanmadığınız sürece onlarla temas kurmak imkânsızdır. Bizim dünyamızdan korunduğunuz ve ona ne inanmak ne de girmek istediğinizi, bilincinizde 24 saat boyunca tutuğunuz koruma duvarlarınızda bir yarığın açılması gerekiyor. Dünyanızda, sizi illüzyonlar dünyasına götüren ve ebediyet hakkında düşünmenize imkân vermeyen pek çok icat vardır.
Sizden Tanrı’yı gölgeleyen, bilincinizde öylesine büyük değere sahip şeylerle ben yarışamam. Kendinize gelmenizi için sizi zorlamak veya ısrar etmek bana yakışmaz.
Bazen gül goncası taçyapraklarını İnancın, Ümidin ve Aşkın güneşine uzanamadan açmıyor ve kuruyor. Hangi tanrılara ibadet edeceğinizi ve hangi yolu takip edeceğinizi siz kendiniz seçiyorsunuz. Ben sadece hakikate, illüzyon dünyasından Tanrı’nın gerçek dünyasına geri dönme zamanının geldiğini hatırlatıyorum. Yüksek dünyalara uzanan, ruhunuzun taçyaprakları açılması için siz kendiniz çabalamalısınız. Bazen ruhunuzun isteğine kulak vermek imkânsızdır, çünkü çevrenizdeki her şey bunun gerçekleşmemesine yöneliktir. Ama eminim ki sizler bu görevin üstesinden geleceksiniz.
İllüzyonların labirentinden sizi bir ip gibi dışarıya çıkartan iki özellik vardır. Birincisi İnanç’tır. İkincisi ise Aşk’tır.
Bazısı için birinci sırada Aşk, ikincisinde ise İnanç olacaktır. Bazıları ise İnançla Aşk arasında bir fark olmadığını, çünkü gerçek İnanç, daima Aşk’a temellendiğini söyleyecektir. Tanrı’ya, insana, tüm Yaşama duyulan Aşk’a.
Hayatınızda bu iki özelliği göstermenizi engelleyen her şeye dikkat etmenizi, illüzyonu aşmanızı ve İlahi bilincinin tepesine çıkmanıza engel olan her şeyi yavaş yavaş ortadan kaldırmanız gerekiyor.
Her biriniz için aşmanız gereken birkaç temel engeli olacaktır. Ve her biriniz için bu özelliğiniz olmadan ileride var olamaz ve gelişemez gibi gelecektir. Bu öyle değildir, sevgililerim.
İllüzyonun güçlü olduğunu ve sizi çekiciliyle ve sihriyle büyülediğini anlıyorum. Ama İlahi dünya da kendi büyüsü ve güzelliyle sizi hayran bırakabilir.
Sizler iki dünya arasında seçim noktasında bulunmaktasınız. Ve her biriniz yakın zamanda son kararını vermek zorundadır: ileriki gelişme yolunu mu seçecek veya size gerçekmiş gibi gelen illüzyon dünyasının oyuncaklarıyla oynamaya mı kalacaktır.
Gördüğünüz gibi çevrinizdeki hayatın tüm çeşitliliği, mezuniyet sınavınızı vermenizi ve illüzyon dünyasından Tanrı’nın gerçek dünyasına geçmeniz için gözler önüne serilmiştir.
Esas hakkında çok konuşulmaktadır. Çok basit sözlerle. Ve impulsumu alan bir ruh, illüzyon uykusundan gerçek Hayata uyunması ümidiyle, gelmeye ve bu basit şeyleri tekrarlamaya usanmayacağım. Benim görevim, semavi ambarda iyi tohumdan mahsul toplayabilmem için mümkün olan çok sayıda ruhu uyandırmaktır.
İhtiyacınız olan yalnızca inanmak ve bütün zamanların peygamberlerin emrettiği prensiplere göre yaşamaktır.
Her şey bellidir. Her şey verilmiştir. İhtiyacınız olan karar vermeniz ve seçiminizi yapmanızdır. Şimdi. Sonra geç olacaktır.
 
Ruhlarınıza bir babanın Aşkıyla BEN Alfa’yım.
 
© Tatyana Mikuşina, 2010


Kurulum Tarihi : 10/07/2010 · 23:14
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 16:51
Kategori : Dikte XII
Sayfa Oku 8944 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye