* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
 -  Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497474 Ziyaretçi

 13 şu An Bağlı

Dikte XII - .. 04.06.2010

 Ciddi konuşma anı gelmiştir

 
Üstat Morya
4 Haziran 2010
 
 
14moria.jpgBEN El Morya’yım! Bugün çoktan zamanı gelmiş çok ciddi bir konuşma için geldim. Ve yalnızca Dünya gezegenin evrimine karşı sonsuz Hizmet etme isteğimiz ve Aşkımız mesajlarımızı şimdiye dek vermemizin sebebidir.
Ancak her şeyin bir sonu var ve karşılığında bir şey vermeden enerjimizi sonsuza dek kullanmak imkânsızdır
Bizler Dünya gezegenin insanlarına verdiğimiz Işık için sorumluyuz ve ciddi bir konuşma anı gelmiştir.
Şimdi, bugünkü sohbetin konusunu belirttiğimde, birkaç yıl öncesine elçimizle çalışmaya başladığımız zamana bakmayı isterim. O sevinci ve ümitleri hatırlıyorsunuz! Yükselmiş Grubun yeni İlahi Lütfün tezahüründen dolayı ne kadar sevinçli olduklarını hatırlıyorsunuz! Birkaç zaman geçti ve yapılanın değerlendirme vakti geldi.
Işığı düşüncesizce sağ sola dağıtmamız hiçbir zaman olmadı. Hesabınızı, size sunmuş olduğumuz kredimizin ödeme vakti gelmiştir.
Elçimiz aracılıyla beş yıllık çalışmanın sonucu. Fiziksel planda neye ulaştınız? Bizler Öğretiyi bu bedbaht zaman boyunca mümkün olan en yüksek seviyede verdik. Rusya’ya ve tüm dünyaya açılan İlahi fırsatın bu sefer gerçekleşeceğine dair büyük bir ümit besliyorduk.
Elimizde ne var? Elçimize karşı zapt edilemeyen, dizginlenemeyen saldırılar mevcut. Sonu gelmeyen mahkemeler ve davalar. Ve sonuç ve her şeye kapak olarak Rusya’nın bürokratik çarkın arasında Aşramın toprağı iz bırakmadan kaybolması gibi görülmemiş bir olayımız vardır.
Beş yıllık çalışmamızın harika sonucu! Dünya insanoğluyla çalışma tecrübeme inanın. Işık misyonumuz şimdiye dek hiçbir zaman engelsiz ve sorunsuz geçmemiştir. Her zaman işbirlikçilerimize karşı karanlığın hizmetkarlarından tam bir ordu saldırmaktaydı. Işık misyonlarımızı her seferinde bedenlenmeye yönlendirdiğimizde, elçimizi hazırladığımız her defasında, insanoğlunun aklı başına geleceğini ümit etmekteyiz. Işık misyonları, beşeriyet ortamının Işığa, Göklerin sizinle paylaşmaya hazır olduğu İlahi olan her şeye karşı ne kadar saldırgan kaldığını karar verdiğimiz bir çeşit turnusol kâğıdı görevini görmektedir.
Bir acı tecrübemiz daha var. Ve insanoğlunun Altın Çağına girme testini geçemediği bir olayımız daha var
Bildiğiniz gibi yaklaşık yüz yıl önce Rusya’da Işık misyonlarımızdan birisine girişilmişti. O zaman şimdiki elçi misyonunu gerçekleştirmeye hazırdı ve çar ailesi Romanovlar’da bedenlendi. Geçen yüzyılın başında olup biten acı sonucu biliyorsunuz: tüm çarlık ailesi kurşuna dizildi. Ve ülke için açılmaya hazır olan gelecek, uzun bir yüz yıl boyunca kapandı. Bu süre zarfında ülke Tanrısız, inançsız diz boyu kan revan içinde kaldı. Şimdiye dek bile Rusya’daki insanlar geçen yüzyılın başında müsaade edilmiş tanrısızlığın ve kural tanımazlığın meyvelerini topluyorlar.
Tanrı merhametli ve sabırlıdır. Ve bizler tekrar elçimizi donattık ve tekrar Rusya’ya. Bu ülkenin muazzam ruhsal potansiyelini, Rus halkın gerçek inanca hasret kaldığını bilerek, bu sefer misyonumuz başarılı olacağını ummuyorduk. Beş yıllık çabalarımızın sonucu elçimizin ince bedenlerinde kapanmayan yaralarıdır.
Evet, karşıt güçlerin kullandığı metotları değişmiştir. Ama özünde insanların bilincinde hiçbir şey değişmemiştir. İlahi fırsatlara karşı çıkma metotlar daha karışık bir karaktere bürünmüştür. Karşıt güçlerin emrinde şimdi bürokrasi sistemi, mahkemeler ve hatta yeni icat internet de bulunmaktadır.
Bu genel çürüme tablosuna bakmak üzücüdür.
Dünyadaki insanlarla milyonlarca yıl boyunca çalıştığımız belirli metotlar vardır. Ve bizim temel metodumuz, elçilerimizi ve peygamberlerimizi gönderiyor ve habercilerimizin eylemlerin takip ettiği reaksiyona göre, insanoğlunun gelişiminde ne kadar ilerlediğine karar veriyoruz.
Zamanınızın ortaçağından hiçbir farkı yoktur. Sadece metotlar değişmiştir. Bu yüzden elçimizin etrafında gelişen durumu şimdi dikkatle izliyoruz. Ulus testinden geçmektedir. Rusya, halkların önderi olma hakkını kazanması için kendi testinden geçmektedir. Ülke, çeşitli hükümet elittinin, bürokratik sisteminin, kitle iletişim araçlarının temsilcileri nezdinde kendi testinden geçmektedir. Halkın tüm katmanları kendi testinden geçmektedir. Ve kendi testini ulusun kolektif bilinçsizliliği, Rusya’nın egregoru (1) geçmektedir.
Şimdilik bir karar vermek için yetkilendirilmiş değilim. Ben sadece şimdiki durumun bizim yükselmiş bilinç durumdan nasıl göründüğünü söylemek için geldim.
Rusya’nın muazzam potansiyeli önceden olduğu gibi gerçekleşmemiş kaldığını görmek çok üzücüdür. Dahası, mesajlarımızdan alınan enerji çarpıtılmakta ve karma yaratılmaktadır. Yeni bir karma. Bildiğiniz gibi karmik borçların ödenmesi gerekir. Bu sefer Rusya’yı ne beklemekte?
Şimdi tahminlerde bulunmayacağım. Özümde ben bir iyimserim. Ve katı olmama ve baba sertliğime rağmen durumun değişmesi ve Rusya’nın üstündeki vahşi canavarın belkemiğini sonsuza dek kırılması için bütün çabamın 100 %’nü ortaya koyuyorum.
Yardımınıza ihtiyacım vardır. Günün 24 saati bilincinizi mümkün olan en yüksek seviyede tutmaya çalışın. Bu durumda ben ve mavi alev melekleri dünyanızda bulunabiliriz. Bilincinizin her türlü olumsuz durumu, hissettiğiniz her türlü eleştiri, içinizde ortaya çıkan her türlü negatif durum, Rusya ve tüm dünya için İlahi fırsatını uzaklaştırıyor. Bizler pozisyonlarımızı korumaya çalışıyoruz. Ve her biriniz elçimize karşı hissettiği tutuma göre Armagedon’da bu ve öteki tarafta durmaktadır. Bir pozisyon almamak imkânsızdır. Sizler titreşimlere göre, prensipleri özünüze yakın olan tarafa çekiliyorsunuz.
Şimdiye kadar hiç kimse Tanrı’yı kandıramadı. Ve şimdi Dünya gezegeninde yaptığımız çalışma, Tanrı’ya karşı gelme yolunu seçenleri ortaya çıkartmayı amaçlamaktadır.
Üzgün bir mesajla geldim. Ama daha fazla susmanın kozmik imkânı yoktur.
 
BEN El Morya’yım!
-
© Tatyana Mikuşina, 2010
----------------------------------
Egregor- Okültizimde, insanların düşünceleri ve duygularıyla oluşturdukları düşünce formudur. Bir nevi eşyanın ruhu, yüklenilen anlam pozitif olabildiği gibi negatifte olabilir. (Çev. Notu)
 


Kurulum Tarihi : 26/07/2010 · 22:20
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 16:52
Kategori : Dikte XII
Sayfa Oku 8769 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.03 saniye