* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
 -  Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497483 Ziyaretçi

 14 şu An Bağlı

Dikte XII - .. 11.06.2010

 
Mutlu bir yaşam için gerekli tüm mekanizma içinizde mevcuttur.
 
Meryem Ana
11 Haziran 2010
 
Bugün size tekrar gelen BEN, Meryem Ana!
 
Pek çoğunuz için bu buluşmamız uzun zaman hatırlanacak, çünkü dış bilincinize mabedimdeki buluşmalarımızı hatırlamanıza fırsat verecek şeyler anlatacağım.
Çoğunuz, özellikle Rozarilerimi okuyan ve bana özel bir yakınlık hissedenler, gece uykuları sırasında mabedime geliyorlar.  Böylece sizinle konuşmak için bir fırsat elde ediyorum.  Uyandıktan sonra bu sohbetlerimizi unutmanıza rağmen, yine de ruhlarınız için bu zor zamanda önemli bir destek olmaktadırlar.
 
Birçoğunuzun ruhu hayatınızda vuku bulan şeylere dayanamıyor.  Ve bana geldiğinizde, genellikle yaşamınızdan şikayet ediyor, sizi bu bedenlenmeden geri çekmemi istiyorsunuz.  Birçok ruh, en saf ve temizleri, fiziksel planda kendilerini kuşatan ortama adapte olamıyorlar, ruhları çamurun içinde çiğnenen gülleri hatırlatıyor. Ve her gece, sizinle buluşmak için bir fırsat yakaladığımda, taç yapraklarınızı açıyor ve onları gözyaşlarımla yıkıyorum.
 
Sizin durumunuzu çok iyi anlıyorum.  Ancak dünyanın durumu böyledir, sevgililerim. Yüksek değerlerle donanmamış insanlar, çevrelerindeki şartlarda kendilerini harika hissederken, en iyi ruhlar dünyada kendini ezilmiş hissediyor ve yaşamak bile istemiyorlar.
 
Sevgililerim, ruhlarınız Dünya için bu zor zamanda bedenlenerek ağır bir yükümlülüğün altına girdiler.  Size sadece bunu hatırlatabilir ve rahatlatıcı sözler söyleyip gözyaşlarınızı silebilirim.  Fakat görevinizi yerine getirmek için sizler devam etmelisiniz. Her birinizin kalbimde çok değerli bir yeri var ve benimle olan bu özel bağınız, sizi kuşatan cehalete ve kabalığa dayanacak hiç gücünüz ve enerjiniz kalmamış gibi göründüğünde, size daima ihtiyacınız olan yardımı sunacaktır.
 
Yaşamınızın en zor anlarında, zihninizde benimle iletişime geçecek gücü bulun.  Sadece beni düşünün, böylece varlığımı sizin yanınıza göstererek yükünüzü paylaşacağım.  Ve bir rahatlık hissedip hayat yolunuza devam edebilecek, Görevinizi sonuna kadar tamamlayabileceksiniz.
 
Göreviniz ise başkalarının alaylarına sabretmek, etrafınızda hüküm süren bütün kabalığa tahammül etmektir.  Ancak, eleştirme girdabına düşmeyin.  Ben kızkardeşim Guan Yin gibi, size, illüzyonun etkisi altına girmiş ruhlara, şefkat göstermenizi öğretiyorum. Birçok insanın ruhunda var olan güzellik için duyulan özlem, dış dünyada iyi örnekler bulamadığı zaman, bu, içsel bir karmaşaya yol açmakta ve kendi kendini yok etmekten başka bir amaç içermeyen bağımlılıklar, şeklinde kendini ifade eden bir isyana dönüşüyor.
 
Siz hepiniz aşk ve uyum açlığı çekiyorsunuz. Bir zamanlar, eylemlerinizle kendinize kötü bir karma yarattınız ve şimdi onun meyvelerini topluyorsunuz. Sevgililerim, eğer beni şimdi duyabiliyorsanız, eğer ruhunuz sözlerime karşılık veriyorsa, lütfen anlayın ki; size düşen bütün bu yükü geçmişteki yanlış davranışlarınızla siz kendiniz yarattınız. Bu yüzden geçmiş günahlarınızın ve yanlış eylemlerinizin pişmanlığı ve farkındalığı için size konuşmaktan yorulmayacağım.
 
Hayatınızda olup biten her şeyin, bizzat kendiniz tarafından yaratıldığını kabul edebildiğiniz an,  doğru olan tek yola başlayacak ve bu yolu sıkıca takip ederseniz, sizi yaşamınızla ilgili hoşnutsuzluklardan doğan açmazların, yaşama isteksizliğinizin dışına çıkaracaktır. Etrafınızdaki yaşam ile Tanrı’nın size emrettiği yaşam arasındaki farkı hissedeceksiniz. Sizi çevreleyen yaşamda her zaman var olan, ancak kitle iletişim araçlarınızın sizi yönlendirdiği yere sürekli bakmaktan fark edemediğiniz doğru ve güzel şeyleri bulabileceksiniz.
 
Biz sizin kitle iletişim araçlarınız kadar yüksek sesli olamayız. Bizim sesimiz otların hışırtısı ya da bir derenin sessizce çağıldamasına benzer. Bu yüzden sizler içsel algılamanızı bizim frekansımıza uyumlamalısınız. Bu yolla bizler birbirimize daha yakın olacağız ve sizler yaşamsal mutluluğunuzu ve varoluşunuzun anlamını yeniden elde edeceksiniz. Varlığınız İlahi Enerjiyle dolu olduğu zaman daha mutlusunuzdur, çünkü İlahi Enerjiyle dolu olmak titreşimlerinizi olabilecek en güzel neşe, aşk, içsel uyum ve huzur durumlarına yükseltebilir.
 
Ne yazık ki dünyanızın çoğu tezahürü, titreşimlerinizi düşürmeye yöneliktir, bu yüzden sizler İlahi dünyayla uyumunuzu kaybediyor ve mutsuz oluyorsunuz.
 
Ben size Dünyanın harika olduğunu hatırlatmak için gücüm dahilinde olan her şeyi yapıyorum. Sizin dünyayı algılayışınız, İlahi dünyayla olan uyumunuz ya da tam tersi İlahi dünyadan ayrı düşme derecenize bağlı olarak değişmektedir.
 
Sizi çevreleyen birçok şey titreşimlerinizi düşürebilir ve sırf kendinizi yanlış ve İlahi olmayan şekillerle kuşattığınız için mutsuz olursunuz.
 
Elbette İlahi dünyayla uyumunuz kendini içinizde, kalplerinizde tezahür etmektedir. Ancak bu uyumun dünyanızdaki bayağı belirtilerle kesilmemesi için dikkat etmelisiniz. Dünyanızda yaşayıp ta etkilerini hissetmemenin çok zor olduğunu biliyorum, fakat kalplerinizde İlahi dünyayla ahenginizi korumayı seçtiğinizde, etrafınızdaki gerçekliği adım adım değiştirebilir, düşük titreşimli belirtileri birbiri ardına ortadan kaldırabilirsiniz.
 
Her şeyin belli titreşimleri var, sevgililerim. Her şey titreşimdir. Yiyeceklerinizin belli titreşimleri var, müziğinizin belli titreşimleri var, şehirlerin mimarisinin, elbiselerin, günlük olarak kullandığınız her şeyin. Bazı eşyalar olumlu titreşimler taşırken, bazıları olumsuz titreşimler taşır ve bazen de tek bir uyumsuz eşya ruhsal huzurunuzu ve ahenginizi bozabilir.
 
Sürekli açık TV ve radyolara kendinizi maruz bıraktığınızda, özellikle dikkatli olmalısınız. Siz sürekli kendinizi uzun süre İlahi bilinç durumu tecrübe etme fırsatından, İlahi dünyayla uyum içinde olmaktan mahrum bırakacak şüpheli örneklere açık bırakıyorsunuz. Size anlattığım her şey o kadar doğal ki, ancak beni dinleyip hatta benimle aynı fikirde olup da mesajlarımı okumayı bırakır bırakmaz, derhal eski yaşam tarzınıza dönmeniz beni çok şaşırtıyor.
 
Tavsiyelerimizi takip etmek zorundasınız, böylece mabedimde gözyaşlarınızı akıtmak ve yaşamdan şikayet etmek zorunda kalmayacaksınız.
 
Mutlu bir yaşam için gerekli tüm mekanizma içinizde mevcuttur. Niçin onu kullanmıyorsunuz?
 
Bugün sizinle birlikte olan BEN Meryem Ana.
© Tatyana Mikuşina, 2010
 


Kurulum Tarihi : 17/04/2011 · 17:01
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 16:54
Kategori : Dikte XII
Sayfa Oku 8819 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye