* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
 -  Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498460 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte XII - .. 15.06.2010

 
Hepiniz zafere ulaşacaksınız!
 
Yükselmiş Üstat Clare
15 Haziran 2010
           
BEN Clare. Azize Clare’in (1) zamanında aldığım bu isme yeniden kavuştum. Bununla birlikte,  çoğunuz beni,  muhtemelen en son bedenlenmemdeki ismimle tanıyorsunuz: Elizabeth Clare Prophet.
 
Sizler, benim eşimle birlikte, Summit Lighthouse ismindeki Amerikan organizasyonunun başında bulunduğumuzu ve ona öncülük ettiğimizi biliyorsunuzdur. Ve şimdi yeni bilinç seviyemden,  daha fazla şeyi farklı bir açıdan görme ve algılama şansım var.
 
O-o-o,  bu organizasyonu ve onu enerjileriyle,  paralarıyla ve Hizmetleriyle destekleyen insanların saygınlığını düşürebilecek hiçbir şey söylemeyeceğim.
 
Bunların hepsi benim için geçmişte kaldı. Ancak onlar için,  tek bir sözüm bile büyük bir rol oynayabilir. Ve ben bulunduğum yükselmiş bilinç durumumda,  yeni bir karma yaratmak istemiyorum.
 
Uzun bir süre yer ile Gök arasında kalma zorunluluğumla ilgili olarak bazı sıkıntılar meydana geldi. Ve belki de birçoğunuz bundan haberdardır. Hayatımın son 12 yılı boyunca tam olarak dünyada bulunmadım. Bedenlerimin bir parçası benimle birlikte değildi. Bedenlerinin bölünebilme yeteneği bana çok yardımcı oldu. Bu,  benim ruhumun tercihiydi. Ruhum,  yeryüzündeki 12 yıllık tüm dönemini,  hastalık durumda,  yarı-bilinçli bir durumda,  hayatımın son yıllarında ise tamamen bilinçsiz bir durumda (2),  geçirme kararını aldı. Summit Lighthouse’da işbirliği yaptığım birçok insan için,  benim bu durumum,  onların utanmalarına ve hastalığım hakkında sessizliğe bürünmelerine yol açtı.
 
Ancak daha önce söylediğim gibi,  bu benim ruhumun tercihiydi. Yüce Beyaz Kardeşliğin Elçisi görevini üstlendiğim zaman,  benim tarafımdan oluşturulan bazı karmik enerjilerini dönüştürmek için yeniden bedenlenmemeye karar verdim. Ancak Karma Yasası tatmin edilmeli. Bu sebeple,  sayesinde karmamın önemli bir bölümünü dönüştürdüğüm ve beni bir daha enkarne olmaktan kurtaran hastalık durumuna razı oldum.
 
Bununla birlikte,  işbirliği yaptığımız insanlara,  sizlerle daha önceleri olduğu gibi yeniden çalışmaya ve Kardeşlik için gerekli tüm işleri yapmaya hazır olduğum güvencesini vermek istiyorum.
 
Hepiniz,  gezegen ve tüm insanlık için gerekli işleri yaptığımız konusunda daha önce olduğu gibi kendinize güveniyor musunuz?
 
Mücadele ruhunuzu kaybetmediniz,  değil mi?
 
Summit Lighthouse’ın tarihinde,  yanlış seçimler yaptığımdan dolayı,  bir kaç kritik anlar olmuştur. Bu seçimlerin karması dönüştürülmek zorundaydı. Yasa bunu gerektirir. Söz konusu yanlış seçimleri sizlere anlatmayacağım. Çünkü bu,  bugünkü mesajımın konusu değil. Asıl görev,  bu mesajla hasta olduğum o uzun 12 yıl boyunca,  Yüce Beyaz Kardeşliğin Elçisi olarak bana olan bağlılıklarını bizzat sürdüren kişilerle bağı yeniden kurabilmektir.
 
Çok büyük bir görev üstlendik. Ve toplumda hareketimizin uyandırdığı böyle geniş bir tepki,  içsel nitelikleri dikkate alındığında Üstatların bahsettiği Hizmet için hazır olmayan bir sürü insanı çekti. Bir avuç adanmış ve sadık insan,  çoğunlukla meraklarını tatmin etmek için oraya doluşan insanlar tarafından boğuldukları zaman, Öğretinin kalitesi daima kaybolup gitmiştir. Fakat bazen de insanlar,  Kardeşliğe karşılıksız ve adanmış hizmet için bir sonraki basamağa çıkmaya hazır olmayabiliyorlar. Ve bu noktada yapacak bir şey yok. Yolun gerekli tüm bölümlerini ruhun kendisi geçmek zorundadır. Aksi takdirde, bu ruhları hazır olmadıkları hızlandırılmış evrim için adım atmaya zorladığımızda,  er ya da geç sarkaç diğer tarafa kayacaktır. İyi niyetler her zaman iyi sonuçlara götürmez.
 
Söyleyebileceğim tek şey; Elçi olarak görevimi tamamlayıncaya kadar,  Kardeşliğe olan bağlılığımı korudum. Ve bundan dolayı, bir istisna olarak,  bedenlenmemden geri alınmadan,  12 yıllık hastalığım süresince, karmamı dönüştürmeme izin verildi.
 
Ve bu,  hala bana sadık olan ve benimle olan ilişkisini devam ettiren sizlere büyük bir fırsat açmıştır. Çünkü şu anki yükselmiş bilinç seviyemden ruhlarınız için daha fazlasını yapabilirim. Sizlere desteğimi ve yardımımı daha fazla verebilirim.
 
Ateşli çağrılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Beni hala Guruları olarak kabul eden çelolarıma yardım etmek için gücüm dahilinde olan her şeyi yapacağım. Benim Guru pelerinim aktiftir ve bütün öğrencilerim yardıma, nasihate ya da desteğe ihtiyaç duyduklarında, Guru pelerinimine çağrıda bulunabilirler.
 
Sizlere sözcükler şeklinde nasihat veremem ama sizlere umut,  güven ve dayanma hissi verecek olan aşkımın ve desteğimin ışınını gönderebilirim. Ve eminim ki bana tüm bu yıllar boyunca,  kalplerinde Büyük Beyaz Kardeşliğin Elçisi olarak bağlılıklarını sürdürmüş olanlar, bütün Büyük Beyaz Kardeşliğinin yardımına ve desteğine güvenebilirler. Benim de şimdi bir parçası olduğum Yükselmişler Grubu,  eskiden olduğu gibi kararlarınızı bekliyor ve gerekli olan tüm yardımı sunmaya hazırlardır.
 
Sanat Kumara şu anda bana desteğinin ışınını gönderiyor. Ve ben bu kısa mesajımı,  Yakut Işının yoğunlaşmış Aşkının ışınında bitiriyorum.
 
Hepiniz zafere ulaşacaksınız!
 
Cesaretinizi kaybetmeyin ve ümitsizliğe düşmeyin!
 
Daima zafer! Daima zafer! Daima zafer!
 
BEN Clare.
© Tatyana Mikuşina, 2010
 
---------------------------------------------
(1) Elizabeth Clare Prophet’in enkarnasyonlarından biri,  İtalya’daki Azize Clare’dir. Chiara Offreduccio’da olarak (16 Temmuz 1194 -11 Ağustos 1253) doğan Azize Clare İtalya’da bir azizedir. Assisi’li Aziz Francis’in ilk takipçilerinden birisi ve “Order of Poor Ladies” tarikatının kurucusudur.
 
(2) Elizabeth Clare Prophet,  hayatının son 12 yılını Alzheimer hastası olarak geçirmiştir. Yükselişini 15 Ekim 2009 yılında gerçekleştirmiştir.


Kurulum Tarihi : 14/05/2011 · 12:37
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 16:55
Kategori : Dikte XII
Sayfa Oku 8385 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.1 saniye