* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497210 Ziyaretçi

 9 şu An Bağlı

Dikte XIII - .. 18.06.2011

Sizler Altın Çağ’a mahkûmsunuz!

 

Sen Jermen

18 Haziran 2011

 
 
BEN Sen Jermen!Senjermen01.jpg

Bugün, hanımefendiler ve beyefendiler, bir kez daha Yükselmiş Hocaların, Hakikate ve Dünya gezegenin evrimlerine Hizmet etmeye olan bağlılıklarını kanıtlamaya geldim.

Ve bizler bu Hizmetimizi hayata geçirmek niyetindeyiz! Bizler, bilincinizde benim sürekli desteklediğim, gelecekteki Altın Çağı toplumunun üzerinde kurulması gereken temel prensiplerini, hayata aktif olarak geçirmek niyetindeyiz. Ve Altın Çağı fikirleriyle ne kadar daha fazla dolmaya başlarsanız, o fiziksel dünyaya yerleşmeye başlayacaktır.

Sizler Altın Çağa mahkûmsunuz, çünkü Tanrı’nın İradesi ve Yükselmiş Üstatların isteği şimdi öyledir!

Ve size ne kadar tuhaf gelirse gelsin, bizler iyimserlikle dolup taşıyoruz ve eskiden olduğu gibi Altın Çağın canlanışını Rusya ile ilişkilendiriyoruz. Prensiplerimiz ve fikirlerimiz bu ülkenin halkında şimdi ne kadar büyük bir direnç uyandırıyorsa, sarkaç diğer yöne o kadar hızla sallanacaktır. Ve gerçekleşmez bir hayal sanılan her şey bambaşka bir tarafa dönecektir. Dönüşümü engelleyen nitelikleri, Tanrı kendi menfaatine uygun olarak döndürecektir. Değişimin ve dönüşümün gerçekleşeceğinden hiç kuşkunuz olmasın. Yıldızlar, kozmik fırsat ve tüm Semavi Üstatlar, Altın Çağın gelişi için hazırlar. Yapılacak çok az şey kaldı: Gereken dönüşümlerin fiziksel planda nasıl olacağını görmek. Ve beklediğimiz gibi bu, şimdiki yaşayan neslin yaşamı sırasında gerçekleşmezse, yakın gelecekte gerçekleşecektir.

Yükselmiş Üstatları bekletmeyin!

Yeni bilinci, yeni düşünceyi oluşturma sürecine daha cesurca katılın. Her şeyin değişebileceğinin ve her şeyin İlahi Yasalara uygun olarak değişebileceğinin bilincinize girmesine izin verirseniz, bu değişimler meydana gelecektir.

Sevgililerim, bilincinizin değişimiyle ilgili muazzam bir çalışmayla karşı karşıyasınız. Ve size bir sır söylemeliyim, bizler esas işi artık tamamladık. Değişimin İlahi enerjisini dünyanıza yeterli miktarda aktardık. Ve şimdi bu enerji, eski ve vakti dolmuş, zamanla evrimsel değişim rüzgârların süpürüp götürecek bütün her şeyin köpüğünü yüzeye çıkardı. Bu nedenle her şey çok kötü olduğunu düşünerek fazla üzülmeyin. Bilincinizi İlahi izlenimlere doğru yöneltin. İçinizde, mucizelere olan çocuk inancınızı koruyun. Ve mucize mutlaka gerçekleşecektir!

İçinizde ve etrafınızda meydana gelen bütün şeylerin önemli olma hissini kendi içinizde geliştirmenize ve büyütmenize değer. Eski olandan yeni olana dönüş anı çok dramatik deneyimlenir. Olacak olan değişimlerden korkmayın! Açılan kocaman fırsatları düşünün! Yeni fırsatların size bambaşka bir perspektif açacaklarını, geleceğe daha güvenle bakacağınız, korkunun ve şüphenin kaybolacağı, halka özgü asırlarca süren alışkanlık ve bağımlıkların bir bulut gibi eriyeceğini ve dağılacağı bir hayatı düşünün. İlahi fırsatlarının güneşi, gözleriniz önünde açılacak perspektifleri aydınlatacaktır.

Var olan olumsuzluğa dikkatinizi yoğunlaştırmayın. Bilincinizde, her şeyin değişeceğini ve her şey mutlaka iyiye doğru değişeceğine dair bir düşünceye izin verin.

Bir kez daha tekrarlıyorum: Rusya ve ondan sonra tüm gezegen için kozmik imkân sürüyor. Dünya’ya bedenlenebilmem için uygun şartlar oluşturulduğunda, bizzat kendim enkarne olmayı ve Altın Çağın hükümetin başına geçmeye hazırım.

Ben kendim, Dünya gezegenin ince planlarında gerekli şartları hazırlıyorum. Ve bilincinin negatif durumunu, değişimlerin iyiye doğru olacağı beklentisiyle değiştirmeye hazır olan herkesi selamlıyorum.

Bütün mesele, sevgililerim, sizin bilincinizdedir. Ve doğru ruh hali, doğru davranışları büyüttüğünüzde ve toplumda ahlaki davranış kuralları düzenlendiğinde, sayılı seneler içinde çok büyük değişimler yakalanabilir.

Tabi ki de eskiyi savunan güçlerin direnişi muazzamdır. Ama bu muazzam direniş nedeniyle bizler aynı büyüklükte olan değişimlerin gücü ile karşı koyma imkânımız vardır. Er ya da geç bir yarık açabileceğiz ve değişimler ve dönüşümler suların bir bendi yıkması gibi fiziksel plana akacaktır.

Aranızda öncü birlikte hizmet etmeye hazır, tüm saldırıları üstlenecek ve onlara şerefle dayanacak yeteri sayıda bireyin bulanacağını inanıyoruz!

Yeni bilincin, eski bilinci değiştirmeye geldiği kaçınılmaz süreç hakkında konuşuyorum. Ve önceleri o, eski düşünceye, yeni düşünceyle, eski davranışlara yeni örnek davranışlarla karşı çıkmaya cüret edebilmiş birkaç cesurun yüreğinde ve zihninde büyür. Başlangıçta, fiziksel plandaki temsilcilerimiz beyaz karga gibi duracaklardır. Ama bizler onların her bir eylemini, sözünü ve davranışını güçlendireceğiz. Dünya gezegeni için Altın Çağı gerçekleştirme fikirleriyle yanıp tutuşan bir kişi, etrafında bulunan pek çok insanın yüreğini aydınlatabilir.

Eski hayat tarzın yerine kaçınılmaz olarak gelecek yeni hayat tarzın, yeni fikirlerin gelişmesi için kendilerini, sahip oldukları her şeyi feda etmeye hazır ışık taşıyıcılarına ihtiyacımız vardır.

Dünya gezegendeki yaşamını, İlahi prensipleri ve İlahi rehberliği baz alan dönüşüm işine katılın!

Bu o kadar basit ki sevgililerim!

Sadece istemeniz yeterli ve bizler size yetmeyen bir kararlılıkla dolduracağız!

Sadece küçük bir çaba göstermeniz gerekiyor ve bizler sizi enerji ve güçle dolduracağız!

Sevgiye ve şefkate muhtaç insanlara sevgi ve şefkat göstermenizi gerekiyor ve size toplumun dönüşümü konusunda İlahi imkân vereceğiz!

Aranızda cesur ve yiğit olanlar var mı?

Bugünkü mesajım yürekleriniz tarafından duyuldu mu?

Ve eğer sizler gönüllü öncü birliğimize katılmaya hazırsanız, bana mektup yazın ve bizzat kendim sizin eğitimizle ilgileneceğim ve size gerekli tavsiyeleri vereceğim.

Eminim, Dünya gezegenin evrimine yardım etmek isteyenler bu gece mabedimde uzun bir kuyruk oluşturacaklardır!

 
Sizi bekliyorum!
 

BEN Sen Jermen!

 
© Tatyana Mikuşina, 2011


Kurulum Tarihi : 09/07/2011 · 23:59
Son Güncelleme : 14/07/2013 · 23:45
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 8451 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye