* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
 -  Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496801 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Rozari - Meryem Ana'nın Rusya RozarisiMeryem Ana’nın Rusya Rozarisi
 
 
Rusya’yı bekleyen o mucizeyi hep birlikte yaratabiliriz *
 
 
BEN OLDUĞUM BEN ADINA, sevgili Meryem Ana,
senin önünde diz çökmeye acele ediyorum.
Sana karşı hissettiğim, yüreğimdeki tüm Aşk’ı ifade edebilecek kelime bulamıyorum.
Aşkımı ve minnettarlığımı kabul et. Sen şu anda ruhumun gelişimi için en önemli şeyi biliyorsun.
Senin yardımını ve desteğini rica ediyorum.
Günün telaşı ortasında, ruhumun hatırladığı, seninle doğrudan iletişimde bulunduğumuz o sessiz dakikaları unutmamayı diliyorum.
Seninle olan kopmaz bağım yaşamda beni desteklesin ve bu hayatta takip etmeye niyetlendiğim Yüce Yolu hatırlamama yardım etsin. Amin.** 
 
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Amin!
 
1. BEN Meryem Ana. Bugün bir kez daha sizlerle konuşmaya geldim, sevgililerim. Tek bir düşünceyle geldim: Hizmetinizde sizi desteklemek.  Tanrı’ya ve O’nun sadık hizmetkârı olarak bana sadakatini koruyan az sayıdakiler, tam şimdi, inancını ve bağılılıklarını gösterme zamanı gelmiştir. Yeni İlahi lütuf, Rusya için fırsatın devam etmesine imkân veriyor. Ve biliyorsunuz ki o benim için özel bir ülkedir. Yüzyıllardır himaye ettiğim ülke. Ve bu yüzden Hizmetinizle Yükselmiş Üstatlara, paha biçilmez bir yardım sunacağınız vakti şimdi gelmiştir.  Sevgililerim, sözlerime ciddiyetle yaklaşmanızı sizden rica ediyorum. Sözlerimin yüreğinize girmesini ve bedenlenmede bulduğunuz sürece orada daima korunmasını isterim.
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
2. Sevgililerim, bir ricayla geldim. Ve bu rica sizin dualarınızla ilgilidir. Dualarınız sizin şu anda sunabileceğiniz yardımdır.  Bedenlenmede çok az sadık ve samimi yürek bulunuyor. Onların üstündeki yük çok büyüktür. Ancak gücünüzü toplayın. Çok az zaman kaldı sevgililerim. Yeni Günün şafağını Rusya ve ondan sonra geri kalan tüm dünya üstünde bekliyoruz.  Uzak olmayan bir tarihsel zamanda ben pek çok Rus Azizine göründüm. Ve Rus vatanın üstünde bulutların toplandığı anlarda, yabancı istilalardan ve korkunç zamanlarda önce onlardan yardım istedim. Sizler Sergey Radonejkiyi ve Serafim Sarovskiyi biliyorsunuz. Ama zor zamanlarda koruyabilmem için diğer yüzlerce Azizin benim ricamla dua ettiklerini ve duaların enerjisini bana verdiklerini bilmiyorsunuz.
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
3. Bana duaların enerjisini vermek için çöllere ve ormanlara giden Ruhun kalenderlerin, o harikulade zamanlarda dua edilerek sağlanan Rusya üstündeki koruma artık yok. Dualarla korunmayan bir alana, çöküşün her türlü iğrençliği nüfuz eder. Ve sizler bunu etrafınızda görüyorsunuz. Ve bundan nasıl kurtulacağınızı bilmiyorsunuz. Koruma istiyor ve korunmak için dua ediyorsunuz. Ama sevgililerim Gökler size, sizin de aynı şekilde tüm gücünüzü ve boş zamanınızı dua ve dua nöbetleri için ayırdığınızı gördüklerinde yardım edebilirler.
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
4. Rusya’nın üstündeki alan korunmaya muhtaçtır. Ve eğer sizin tarafınızdan serbest irade ve çaba yoksa eğer gayret göstermiyorsanız, Göklerin tüm savaşçıları size koruma sağlayamaz.  Bizler sizin çağırınızla geliyor, dualarınıza cevap veriyoruz. Ama şimdi sizlerin benim çağrıma cevap verme zamanı gelmiştir. Serbest iradenizi ve azminizi göstermeniz gerekir.  Eğer Gökler gayretlerinizi göremezlerse Gökler’den sonsuza dek merhamet akışı olamaz.
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
5. Pek çok insan ne yapacağını ve gezegende oluşan bu zor durum için nasıl yardım edeceğini bilmiyor. Size söylüyorum, en basit yardım sizin dualarınızdır. Dualar için hiçbir sınırlama yoktur ve olamaz. Mensup olduğunuz dinin hiçbir önemi yoktur. Milliyetinizin hiçbir önemi yoktur.  Bir insan içtenlikle dua ettiğinde, duanın sözleri bile önemli değildir. Çünkü sizler bilincinizi Yükselmiş Üstatların seviyesine yükseltiyor ve Varoluşunun planlarımızın arasında doğrudan enerji alış verişi olmakta. O zaman gerçekleşmesi en imkânsız olan bile gerçekleşebilir. Rus halkın her zaman ümit ettiği mucize gerçekleşebilir.
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
6. Ülkeniz korunmaya muhtaçtır. Gezegeniniz korunmaya muhtaçtır. Her biriniz, vakti dolduğu için öfkeden kuduran güçlerden korunmaya muhtaçtır. Ve daha mutlu zamanların gelişine çok az bir vakit kaldı.  O eski zamanlarda Azizler ülkemi dualarıyla onu yağmacılardan korudukları gibi, şimdi de duaya ihtiyaç vardır.
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
7. Pek azınız günde bir saatini bile dua etmek için zaman ayırabiliyor. Ve ben tüm boş zamanını dua etmeye veya suretim önünde meditasyon yapmaya vakit ayıranları bir elimin parmaklarıyla sayabilirim. Sevgililerim, Tanrı size fırsat veriyor. Ve çok az şey gerekiyor, çağırıma her gün yapacağınız çabalarınızla cevap vermek.  Duanın gücü, dünyanızda var olan her türlü şiddette, her türlü kan dökülmesine, her türlü haksızlığa karşı çıkacağınız bir silahtır.
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
8. Göklerin desteği olmadan mucizeler olamaz. Ve sizin zamanınızda mucize gerçekleşmesi için imkân vardır. Ve bu mucizeyi kalplerinizin çabalarıyla hazırlayabilirsiniz. Huzur ve esenlik içinde bulunun. Bütün çabalarınızı bilgisiz ve cahillik içinde bulunanlara dua etmek için yoğunlaştırın. Sizi yönetenleri aydınlanmaları için dua edin.  En büyük günahkâr bile tövbe edebilir ve kötücül işler için harcadığı tüm yetenek ve kabiliyetlerini, Tanrı’ya hizmet etmek için yönlendirebilir.
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
9. Eğitim, sağılık alanında karar verenlerin aydınlanmaları için dua edin. Ülkemin paha biçilmez hazinelerini talan edip utanma duygusunu kaybedenlerin ruhlarının kurtuluşu için dua edin. Günah ve bilgisizlik bir anda kutsiyetle ve aydınlanma ile değiştirilebilir. Ve Tanrı’nın sesi vaktinde “Kendi kuyunu kazmıyor musun?” Pavlus’u durdurduğu gibi onları durdurabilir.  Tanrı ile savaşamazsınız. Tanrı’ya ve onun hizmetkarlarına karşı her adımınız, acı çekerek, ter ve kan dökerek dönüştürülmesi gereken çok ağır bir karmaya sebep olur. Rusya toprakları ve onun insanları yeterince acı çekmiştir. Önümüzde tezahür olabilecek aydın bir fırsat duruyor.
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
10. Sizden rica ediyorum, ümitsizliliği, inanç ve gayretle değiştirin.  Kalplerinizde, bu zor zamanda pek çok kaybolmuş ruhun kurtulmasına vesile olabilecek Koşulsuz Aşk hissini bulmanızı sizden rica ediyorum. Bilincinizi en yüksek duruma yükseltmenize çağırıyorum.  Konuştuğunuz dilde, bildiğiniz kelimelerle dua edin. Bana doğru yönelin ve ben dua ettiğiniz yerde olacağım. Rusya’yı bekleyen o mucizeyi hep birlikte yaratabiliriz. 
 
Ey Meryem! Allah seni seçti. Seni tertemiz yaptı ve seni dünya kadınlarına üstün kıldı
 
 
 Göklerde ve yerde olan her şey Allah'ın sınırsız kudretini yüceltir: çünkü yalnız O'dur güç sahibi, hikmet sahibi! Âmin.
.
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla. Âmin. 
 
* Rozari Meryem Ana’nın 23 Haziran 2011 tarihli mesajından oluşturulmuştur.
** Meryem Ana’nın duası “Kalpten bir sohbet” 4 Ocak 2009 mesajından alınmıştır.
 


Kurulum Tarihi : 15/08/2011 · 22:26
Son Güncelleme : 24/09/2017 · 20:53
Kategori : Rozari
Sayfa Oku 8978 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye