* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496581 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte XIII - .. 17.06.2011

Çocuğunuz ana rahmine düştü anda, sizler kendi geleceğinizi ve tüm gezegenin geleceğini oluşturuyorsunuz
 
Kuthumi
17 Haziran 2011
 
Ruhlarınıza yararlı olacak bir sohbet oluşturmak için size gelen BEN Kuthumi.
 
Bugün, size yakın ve herkes için anlaşılır bir şey hakkında konuşacağız. Geleceğiniz, çocuklarınız, sizin yerinize geçecek olan nesil hakkında konuşacağız.
 
İnsani ölçülerine göre kısa bir zaman geçecek ve yeni nesil, şimdi yaşayan neslin yerini alacaktır. Ve gelen her nesil bir öncekinden daha iyi olmalıdır. Fakat her zaman öyle olmuyor. Neden? Belki pek çoğunuz, çocuklarınız neden size benzemediğini sorusunu sormuştur. Neden onlar küstah, yaramaz olduklarını ve neden onlar, siz kendi zamanınızda takip ettiğiniz prensiplerden çok farklı prensipler takip ediyorlar? Bunun sebebi nedir?
 
Ben belki de bu soruya sizin beklemediğiniz bir yönden yaklaşacağım. Çocuğunuz doğmadan önceki zamanı hatırlamanızı rica edeceğim. Bu hatıraları kimseyle paylaşmanıza gerek yok. Sadece, nasıl oldu da çocuğunuz doğdu, onu hatırlayın.
 
Belki de, çocuğunuz olacağını kazara öğrendiğinizi hatırlayacaksınız. Hatta belki bu durumdan üzüntü duymuş veya hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz.
 
Belki çocuk planlamamış olabilirsiniz, ama o yine de olmuştur.
 
Partnerinizle aşk yaparken ne hakkında düşünüyordunuz? Sanırım, pek çoğunuz bu dünyaya gelmesi ve bu dünyada bir yaratıcı olması geren, yeni bir insan meydana getirmeyi düşünmüyordunuz.
 
Dikkatiniz nereye yönelik ise enerjiniz oraya akmaktadır. Kendinizin veya cinsel partnerinizin zevk almasını düşünüyordunuz ve değerli İlahi enerjisi, zevk elde edilmesi için yönlendirilmiştir.
 
Ama İlahi İrade size oyun oynamış ve çocuk meydana gelmiştir. Çocuğunuz bu durumda ne almış? İlahi enerjiden ne kadarını elde etmiştir?
 
Sizler İlahi enerjiyi kendiniz yönetmiş ve onu zevk almak için yönlendirdiniz. Dünyanıza gelmeye çabalayan yeni varlığa, bu değerli enerjiden ne kadarı kalmıştır?
 
Siz çocuğunuzu İlahi enerjiyle arta kalan prensibe göre finanse etmişsiniz. Başka bir ifadeyle, tüm yaşamı boyunca ona eşlik etmesi gereken İlahi Enerji yükü, sizler zevk elde etmeye çalışırken çevrenizdeki eşyalarda kalmıştır.
 
Sanırım bu anı hatırladınız.
 
Bazılarınız, çocuğu beklediklerini ve doğması için dua ettiklerini söyleyebilir. Ve gerçekten de, çocuğunuz uzun süre beklenilen ve arzulanandı. Ama çocuğunuz doğmadan önce gençlik yıllarınızı hatırlayın. Cinsel zevkler elde etmeye çabalamış, cinsel enerjinizle deneyler yaptınız. Hatırlamaya dahi utandığınız pek çok şeyler yaptınız. Ve her seferinde zevk elde ederken, sizler çocuğunuz doğumu için gerekli ve onun yalnızca fiziksel değil ruhsal bakımdan da sağlıklı olması için gerekli olan cinsel potansiyelinizi harcamışsınız. Durulduğunuzda ve sabırsızlıkla uzun süre gözlemlediğiniz ilk evladınızın doğmasını beklediğinizde, sizce ona çok İlahi enerji kalmış mıdır? Çocuğunuzu arta kalan prensibe göre finanse etmediniz mi?
 
Ve eğer cinsel zevkleriniz azgın ve edepsizceyse, çocuğunuz olarak nasıl bir ruh çekeceksiniz? Her şey titreşimlere göre birbirine çekilir. İlk evladınız olarak kendinize çektiğiniz bir ruhu, arzularınızı tatmin etme yolunda, kendinizi yeterli miktarda karmayla yükledikten sonra size doğru çekilecektir.
 
Üzerinde düşündükten sonra, Dünya gezegenine gelen bir sonraki neslinin tüm problemleri için siz kendiniz suçlu olduğunuz gibi bir sonuca varmadınız mı?
 
Her gelen bir sonraki neslin bir öncekinden gittikçe daha az yaşam gücüne sahip olması konusunda, bir ilginizin olmadığını söyleyemezsiniz.
 
Bu yüzden bizler gezegende durumun değişmesi için geliyor ve Öğretimizi veriyoruz. Sizler, eylemlerinizin ve onların sebep olduğu sonuçlar arasındaki bağlantıyı açıkça kavramanız gerekir.
 
İsteklerinizi, düşüncelerinizi ve duygularınızı kontrol etmeyi öğrendiğinizde, ancak o zaman geçmişteki seçimlerin ve davranışlarının karmasını kademeli olarak aşabilirsiniz.
 
Ancak sizi bir başka hata konusunda uyarmalıyım. Pek çoğunuz gençliğinde yaptığı tüm uygunsuz davranışları için kendini suçlamaya meyillidir. Ve bu suçluluk duygusu bir sürü psikolojik problem doğurmaktadır. Ve geçmiş hataları düzeltmek adına çocuğunuzla ve ailenizle daha çok ilgilenmek yerine, sizler depresyona giriyor ve hatta Tanrı’nın sizi cezalandırmasından korkmaya başlıyorsunuz.
 
Sevgililerim, Tanrı sizi cezalandırmayı istemiyor. O, hatalarınızın farkına varmanızı ve onları gelecekte tekrarlamamanızı istiyor. Geleceği olmayan bir günahkâr yoktur. Ve bazen hatalarını farkına varmış ve tövbe etmiş bir kişi, Tanrı’nın cezasından korkan ve hiçbir uygunsuz davranışta bulunmayan bir kişiden, insanlık için çok daha fazlasını yapabilir.
 
Enerjiyi pozitif yola yönlendirin! Geçmişteki günahların ve hataların görüntülerini tekrar ve tekrar yaşamayın. Bu şekilde enerjiyi önceki, yanlış yola yönlendirerek sadece durumu zorlaştırıyorsunuz. Sizin aracılıyla akan İlahi enerji nehri, kendine yeni bir yol bulmalı ve bilincin tüm geçmiş hallerinin sonuçlarını yıkayıp temizlemelidir.
 
Olumluya sürekli yoğunlaşmak, çevrenizdeki varlıklara ve öncellikli olarak çocuklarınıza yardım etme isteği, geçmişteki hataların enerjisini dönüştürebilir ve çocuklarınızın geleceği için yepyeni bir imkân yaratabilir.
 
Geçmiş hataların tümüyle farkına varılması ve onları tekrarlamamanın güçlü isteği, karmik sonuçların değişmesine ve çocuklarınız için aydın bir gelecek yaratmasına tamamen yeterlidir. Çocuklarınıza karmayla bağlandığınızı unutmayın. Ve gelecek bedenlemelerde sizler büyük bir ihtimalle şu anda sizin çocuklarınız olan bireylerin çocuğu olabilirsiniz. Ve gelecekteki karmanız hafifletilmesi için sizler her şeyden önce şimdiki çocuklarınızın ruhlarıyla ilgilenmelisiniz.
 
Dünyada her şey birbirine bağılı ve yaptığınız her şeye büyük bir dikkatle ve farkındalıkla yaklaşmanız gerekmektedir.
 
Bugünkü sohbetimizin amacı, çocuğunuzun doğumun planlaması konusuna ne kadar dikkatli bir şekilde yaklaşmanız gerektiğine dair size bilgi vermekti. Aslında, çocuğunuz ana rahmine düştü anda, sizler kendi geleceğinizi ve tüm gezegenin geleceğini oluşturuyorsunuz. Bir sonraki sefer cinsel arzunuzu tatmin ederken bunu bir düşünün.
 
Ruhlarınızla ve tüm canlı varlıkların ruhlarıyla ilgilenen BEN Kuthumi.
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2011
 
 


Kurulum Tarihi : 05/09/2011 · 17:00
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:15
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 8087 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye