* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496699 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte XIII - .. 25.06.2011

Bilincinizde devrim gerçekleşme zamanı gelmiştir!
 
Sevgili Babaji
25 Haziran 2011
 
 
BEN Babaji.
 
Bugün kararlı bir sohbet için geldim. Ve kararlılığım, aranızda benim değişim titreşimleriyle uyumlu olanlara geçmek zorundadır.
 
Bedende bulunurken, bir devrim yaklaştığını söylüyordum. Ve devrimin gelmesi için verilen tüm süreler artık geçmiştir. Bu yüzden gerçekten devrimsel değişimlere hazır olun! Ve bu değişimler sizin bilincinizde gerçekleşmelidir. Bilincinizde gerçekleştiği zaman, etrafınızdaki her şey anında devrim ateşinde yanmaya başlayacaktır. Çünkü şimdi baloyu yöneten her şeyi, aşina olduğunuz ortamı, alıştığınız her şeyi, tüm alışkanlıklarınızı ve bağımlıklarınızı sürüp götürecektir.
 
Ve bu muhakkak gerçekleşecek, çünkü onlar İlahi planına ve insanoğlunun evrimsel gelişim yoluna uymamaktadırlar.
 
İknalar işe yaramadığında, kişinin inatlaştığı ve yasaya boyun eğmediği vakit, güç kullanılmaktadır. İnsanlık, İlahi Yasaya boyun eğmediği vakit ve bilinçlenme için verilen tüm vadeler dolarken, o zaman zorunlu metotlar uygulanır.
 
Alıştığınız ve varlığınızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu kabul ettiğiniz şeyler, aslında büyük bir bölümü evrimsel gelişimin şu anki etabına uymamaktadırlar. Bu yüzden pek çok beşeri faaliyet alanı gerçekten devrimsel değişimler geçirecektir.
 
Et ve et ürünleri tüketmeye alışmışsınız. Onlardan vazgeçmek zorunda kalacaksınız, çünkü fiziksel planın titreşimleri artmakta ve fiziksel bedeniniz bu titreşimlere ayak uydurması için sizler, bitkisel kökenli daha yüksek titreşimli yemek çeşitlerine geçmek zorundasınız.
 
İçki içmeye alışmışsınız. Ondan hemen ve sonsuza dek vazgeçmek zorundasınız. Aynı şey sigara ve uyuşturucu için geçerlidir.
 
Cinsel enerjinizi kontrolsüzce kullanmaya alışmışsınız. İffetli olmak zorunda kalacaksınız. Çünkü cinsel potansiyelinizi nasıl koruyacağınıza bağlı olarak, bir sonraki neslin ne kadar sağlıklı ve canlı olacağına bağlıdır. Cansız ve sağlıksız hiç bir şey yeni dünyada var olamaz.
 
Televizyon izlemekten zevk almaya alışmışsınız. Bu alışkanlıktan vazgeçmek zorunda kalacaksınız. Çünkü İlahi gerçekliliğine konsantre olma niteliğine ihtiyacınız olacak, televizyon ve radyo yayın alanlarının doldurduğu her şey işe İlahi gerçekliliğine yoğunlaşmanıza engel olmaktadır.
 
Gördüğünüz gibi yaklaşmakta olan değişimler, sanayi ve endüstrinizin en az yarısını; tüm kitlesel eğlence endüstrisini, sarhoş edici maddeler imalatını, kalitesiz gıda üretimini silip süpürecektir
 
Bunlar gerçekten devrimsel değişiklerdir. Ve tüm bunlar olmak zorunda. Ancak bu olduğu takdirde, insanoğlu evrimsel yolda ilerleyebileceğini ispat edebilir.
 
Terazinin bir tarafında yukarıda saydığım, insanoğlunun bağımlı olduğu ve şimdilik onlardan ayrılmak istemediği, uygarlığınızın tüm “nimetleri”. Terazinin diğer tarafında ise Dünya gezegenin varlığı, fiziksel planın kendisi.
 
Kısa tarihsel süreler içinde karar vermelisiniz. Düşünmek için ne kadar daha fazla zaman gidiyorsa, geçişin yumuşak bir şekilde gerçekleşme şansı o kadar azalmakta, başarısız uygarlığın küresel bir felaket tarafından yok edilme ihtimali o derece büyümektedir.
 
Ve bütün suç, değişme isteksizliliğinizden, İlahi Yasayı takip etme isteksizliliğinizden kaynaklanmaktadır.
 
İlahi Yasa, toplumun bambaşka prensipler üstünde, insanın kendi İlahi doğasını gittikçe daha fazla gösterebileceği esaslar üzerinde kurulmasını addeder. Sizin uygarlığınız ise insanın kendi şeytani doğasını göstermeye destekliyor. Bu yüzden seçim yapma vakti yaklaşmıştır. Ve seçim nihayetinde, evrimsel gelişim yolunu takip etmeye isteyip istemediğinizi ya da geçmişte başarısız olan uygarlıkların bulunduğu çöp yığına mı gitmek istediğinizle ilgilidir.
 
Ve aranızda kendi içinde doğru, İlahi secimi yapan ve onu takip edenler, çevrenizdeki herkesin, Tanrı’dan ve İlahi yönetimden ayrılmış, önceki yolu takip etmeye devam etmelerine rağmen, sizin için yol açıktır. Gezegene bir şey olsa bile, titreşimlerinize denk gelen diğer dünyalara gitme izni alacaksınız.
 
Bu yüzden bir sonraki evrimsel basamağını girme hakkını ispat etmiş her bir kişinin hesabı tutuluyor.
 
Sizlere açılan muazzam imkânlar hakkında konuşuldu. Tüm Semalar size yardım ve destek sundukları için şimdi değişmenizin kolay olduğu hakkında konuşuldu. Yaşadığınız zaman gerçekten kutsaldır. Bazı bireyler tepeye doğru hızlı adımlarla yükselirken. Başkaları ise aynı hızlı tempoyla aşağı doğru kayıyorlar.
 
Herkese hayatta kalması için şans veriliyor.
 
Herkese yardım eli uzatılıyor.
 
Ama Serbest İrade Yasası, sizden bir yardım çığlığı gelmez ise karışmaya izin vermemektedir.
 
Yarattığınız karma nedeniyle durum tamamen ümitsiz olsa bile, en büyük günahkâr, son anda yardım etmeleri için Semalara dua ederse, o zaman bile, bizler reddetme hakkımız yoktur.
 
Bu yüzden yardım isteyin ve yardım gelecektir!
 
Kurtuluş için dua edin ve kurtuluş gelecektir!
 
Tanrı’ya güvenin ve Tanrı sizi himaye edecek ve yönetecektir!
 
Yalnızca değişim isteğiniz gereklidir.
 
Dünya gezegenin evrimine hizmet etme isteğiniz gereklidir.
 
Şimdi açılan imkânı kaçırmayın!
 
Her şey iyi olduğunda farkına varmak zordur. Durum öyle bir absürt bir hal aldığında, ki kör ve sağırın bile bir şeylerin iyi gitmediğini anlamaya başladığında, farkına varmak çok daha çabuktur.
 
Bu yüzden gelmeyi ve kulağınıza “Zaman gelmiştir!” bağırmaktan usanmayacağım.
 
Bilincinizde devrim gerçekleşme zamanı gelmiştir!
 
BEN Babaji.
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2011
 
 


Kurulum Tarihi : 11/09/2011 · 11:44
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:18
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 1874 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye