* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
 -  Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496462 Ziyaretçi

 7 şu An Bağlı

Rozari - Rozari Mistik AnRozari “Mistik An”
 
BEN OLDUĞUM BENİM 31 Aralık 2011 tarihli mesajının kısa Rozarisi
 
 Mistical.jpg
 
Ben hazırım Allah’ım. Beni al Allah’ım, bilgilerimi, becerilerimi al. Beni, Senin planlarını gerçekleştirmek için kullan Allah’ım. İşte Benim Allah’ım. Ben, Senin İraden ve Yasan önünde teslim oluyorum. Bende artık Allah’tan olmayan hiç bir şey yoktur. Bizi ayıran hiç bir şey yoktur.
Biz biriz.*
 
1.BEN OLDUĞUM BENİM. Ve ben senin içinden geliyorum. Şimdi ebediyeti düşünmenin tam vaktidir. Çağın değiştiği mistik an geliyor. Çağın tam şimdi değiştiğini anlamına gelmiyor. Çağların değiştiği o ebedi anın geldiğini anlamına gelmektedir. Ve bu anda daha önce hiç olmadığı kadar ebedi, değişmez, mistik, gizemli olana gözleri çevirmek gerekir.
 
OM
 
2. Şimdi Yüksek dünyaları hisseden çok az insan vardır. Ebediyeti sezmek, kişinin tek bir bedenlemede elde ettiği bir armağan değildir. Bedenlemede ne kadar daha fazla insan, Yüksek dünyaları hissetme armağanına sahip ise, fiziksel dünyadaki tüm olaylar o kadar daha ahenkli gerçekleşir. Çünkü kendi varlığınızda açılan içsel bağ, mistik bağ, dünyanıza İlahi değişimleri nüfuz etmelerini sağlamaktadır.
 
OM
 
3. Ne hükümetler, ne ülkeler, ne de ayrı ayrı bireyler dünyadaki büyük değişimlerini yapmaktadırlar. Dünyadaki tüm büyük değişimler daima yüksek enerjilerin dünyaya nüfuz etmesi yoluyla gerçekleşmiştir. Ve Yüksek dünyaların enerjisi fiziksel dünyaya nüfuz edebildiklerinde, her şey çok çabuk, kelimenin tam anlamıyla gözleriniz önünde değişmekte. Ve şimdi bizler, bedenlemede bulunan gittikçe daha fazla sayıdaki bireyin içinde, dünyaların birleşimi gerçekleşeceği o zamanın, o çağın eşiğinde duruyoruz.
 
OM
 
4. Pek çok hayat akımının görevi, amacı ve hayatın anlamı, bilincinde Yüksek dünyalarla olan bağı, dünyalar arasındaki bağı korumak ve desteklemektir.
Yeterli sayıdaki birey, bilincinde Yüksek dünyalara yükselmeyi başardığında, tüm değişimler, İlahi değişimler dünyada meydana gelmektedir.
 
OM
 
5. Dolaysıyla  her biriniz kendi mistik deneyimini, mistik deneyini gerçekleştirmesi için vakit bulması konusunda ısrar ediyorum. Sizler ebedi ve fani olan, ebedi değerler ve gelip geçici hevesler hakkında düşünmeniz için vakit bulmalısınız. Onların arasındaki farkı hissetmek ve hangi yönde ilerlemek istediğinizi anlamak.
 
OM
 
6. Şu anki zamanda mistik deneyime duyarlı bütün insanları garip ve hayatla uyumsuz olarak kabul ediliyorlar. Ancak bu her zaman böyle olmayacaktır. Kendi bilincinde, Yüksek dünyaları hatırlayan gittikçe daha fazla birey bedenlenmeye gelecektir. Ve çok yakında bu bireyler dünyada egemen olacaklardır. Çünkü vakit gelmiştir. Vakit gelmiş ve uzay değişmektedir. Dünyalar yakınlaştı ve birbirine nüfuz etmeye hazırlardır.
 
OM
 
7. İllüzyon son bir çırpınışla pozisyonunu korumaya çalışırken, İlahi köklerinizi, içinizde var olan ve illüzyondaki tatlı uykunuza devam etmenize izin vermeyecek olan içsel özünüzü hatırlatmam size fazladan olmayacaktır. Yüksek gerçekliliğe uyanma vakti gelmiştir. Vakit geldi. Sizler acele etmiyor ve illüzyondaki tatlı uykunuzdan uyanmak istemiyorsunuz. Ancak İlahi gerçeklik, gücü ve güzelliği bakımdan sizin fiziksel dünyanızın tüm tezahürlerini gölgede bırakmaktadır.
Bu yüzden gerçek doğanıza doğru çabalayın. İlahi doğanıza doğru. Kendi içinizde bu sessiz mistik işaretlerini arayın. Ve Yüksek gerçeklilikle uyum sağladığınızda, fiziksel dünyadaki değişimler kendiliğinde gerçekleşecektir.
 
OM
 
8. Etrafınızda Yüksek gerçekliliği düşünen ve Yüksek gerçeklilikle uyumlu çok insan görüyor musunuz? Bence, hayır. Bu tür insanların pek azı bedenlenmede bulunmaktadır. Ve dünyanızda var olan bütün haksızlıkların, oğlanüstü doğa olayların ve insan toplumundaki kitlesel karışıklıkların sebebi işte budur.
 
OM
 
9. Bilincinizin kutup değiştirmesi, ebedi değerlere yönelmesi - işte bu, şimdi insanoğlunun eşiğinde bulunduğu, insan evrimin bir etabıdır. Sizler eşiğinde bulunduğunuz bu basit gerçeği farkına varmalısınız. Yüksek gerçekliliğin var olduğunu bilincinizde izin vermelisiniz. Ve bu, etrafınızdaki her şeyi dönüştürebilecek gereken ve yeterli bir adım olacaktır.
 
OM
 
10. Yükselmiş Hocalar size yardım etmeye hazırlardır. Ama yardımın sunulması için Yükselmiş Hocaların yaşadığı bu gerçekliliğe inanmalısınız. Yüksek gerçekliliğe olan inanç, Yüksek dünyalara doğru çabalamak - işte bu, insanoğlunun illüzyondaki tatlı uykusundan çıkartacak olandır.
Uyanma vakti gelmiştir.
Ebedi gerçekliliğin güneşi doğmakta.
Sizi bu edebi gerçekliliğe çağırıyorum. Şimdi.
 
 
OM
 
 
Ben hazırım Allah’ım. Beni al Allah’ım, bilgilerimi, becerilerimi al. Beni, Senin planlarını gerçekleştirmek için kullan Allah’ım. İşte Benim Allah’ım. Ben, Senin İraden ve Yasan önünde teslim oluyorum. Bende artık Allah’tan olmayan hiç bir şey yoktur. Bizi ayıran hiç bir şey yoktur.
Biz biriz.*
--------------------------------------------------------
* Rozarinin başında ve sonunda kullanılan çağırı Sanat Kumara’nın 7 Mayıs 2005 tarihli “Her birinizin, Işık Hiyerarşisine katılmaya hazır olacağı ve tam şimdi, bulunduğunuz yerde onun ileri neferi olacağını sabırla bekliyorum” adlı mesajından alınmıştır.
 
 
 
 


Kurulum Tarihi : 13/01/2012 · 23:28
Son Güncelleme : 18/04/2016 · 14:01
Kategori : Rozari
Sayfa Oku 8623 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye