* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498677 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte XIII - ..... 21.06.2012

Sanat Kumara.jpgEn yüksek Yol’da çabalamanızı sağlayacak farkındalık derecesini elde etmenizi isterim
 
Sanat Kumara
21 Haziran 2012
 
Size tekrar gelen BEN Sanat Kumara.
 
Tanrı’nın Merhameti sayesinde yeniden açılan benzeri görülmemiş imkân karşısında dünyalar, yıldızlar, Gökler sevinç içindeler.
Yaz gündönümünün bu gününde, enerjilerimi güçlendirmek ve Birlikteliğimizi hissetmeniz için size geldim. Yaşamın her bir parçasının Göklerdeki Tek ve ayrılamaz Babamızla olan Birliği.
Benzeri görülmemiş kozmik bir fırsat, Karmik Kurulu’nun bugünkü toplantısının kararından ve Büyük Merkezi Güneş’in, Sirius yıldızının onayından sonra tecelli etmiştir.
Ben diğer bir Mesaj okuma imkânı elde etmeniz için gelmedim. Kendi İlahi amacınızın farkına varmanız için geldim. Sadece Mesajlarımızı okumanız evrimsel gelişim etabınız için çok azdır. Bilinciniz İlahi gerçekleri kavrayabilmesi için tüm çabalarınızı ortaya koymalısınız. Ve bu Hakikatlerden bir tanesi de gezegeniniz titreşimlerini değiştiriyor olmasıdır. Ve bu değişiklik size İlahi Gelişim Yolu’nu takip etme imkânı vermektedir.
Sizler büyüdünüz. Evrimsel gelişiminizde bir sonraki adımı atmanız için hazırlandınız. Adeta düne kadar Karmik Kurul’u ve bu evrenin Yüce Kurul’u, yeni bir imkân verip vermeme, şu anki dispenzasyonu devam ettirip ettirmeme konusunda şüpheleniyordu. Ve işte bugün karar alındı! Kozmik terazilerinde, bundan önceki zor aylarda yalnızca yaptıklarınız ve davranışlarınız değil ruhunuzun adeta her hareketi kontrol edildiğini söylemem gerekir.
Muhalif güçlerin muazzam direncini belirtmek zorundayız. Ve bizler az sayıdaki ruhların ortaya koydukları çabaları hesaba katmamız gerekir. Terazinin kefeleri dengelenmişti. Ve İlahi imkânın devam etmesi için çok az şey gerekiyordu. Yardım etmeye gönüllü oldum. Ve kozmik bankaya yatırdığım başarılarımın momentumu sayesinde ben ve diğer Üstatlar tekrar gelmeyi ve Dünya’daki insanlara Mesaj verme imkânını elde ettik.
Bu imkân insanoğlu tarafından hak edilmemiştir. Ve şimdi size bir avans olarak verilmektedir. Bu yüzden yakın zamanda her davranışınız, her düşünceniz veya duygunuz dünyanın gelecek kaderini etkileyebileceğini sürekli hatırlamalısınız.
Bankadan kredi aldığınızda, parayı geri verememe konusunda riske giriyorsunuz. Bedenlenmeden önce üstlendiğiniz sorumluluklarınızı yerine getirebileceğinize dair size kefil oldum. En yüksek Yol’da çabalamanızı sağlayacak farkındalık derecesini elde etmenizi isterim.
Sevgililerim, yalnızca birkaç bireyin yeni bilinci ve yeni düşünceyi göstermesi yeterlidir. Bu çok zor ama yapılması gerekir. Çünkü yalnızca birkaç kişi, yeni bilinç ve yeni düşünce üstüne temellenmiş yeni davranışı gösterdiklerinde, diğer milyonlarca kişi bu başarı momentumunu kullanabilir. İnsanlığın kolektif bilinçaltısı, insan bilincinin olumsuz tezahürlerini biriktirdiği gibi tek tek insanların olumlu çabalarını da biriktirebilir. Bu yüzden bu zor şartlarda gerekli bilinç seviyesini gösterebilen bir kişi, başarılarını, insanlığının Hizmet altarına sunmaktadır. Ve tüm insanlık ileriki evrimine devam etmesi için bir fırsat yakalar.
Prensip budur ve Yol budur. Geçmişte belirli bir bilinç seviyesine ulaşan herkes, insanlığın yolunu yüzlerce, binlerce yıl ileriye hazırlamıştır. İsa’nın bedenlenmesinden iki bin geçmiştir, Gautama Buda’nın bedenlenmesinden ise daha da fazla zaman geçmiştir, ama şu ana kadar insanlık onların başarı momentumlarını kullanmaktadır.
Her biriniz yeni bilinci sergileyebilir. Her biriniz bir örnek göstererek, bir sonraki evrimsel seviyesine çıkabilir.
Yeni çağın bir özelliği, bütün başarılarınız tüm yeryüzüne çok çabuk yayılmasıdır. Doğru yöndeki her adımınız, Gökler tarafından görülmemiş bir destekle karşılaşacaktır.
Kendini Tanrı’dan ayırmaya karar vermiş bireyler ise çok çabuk negatif karmalarının meyvelerini toplayacaklar ki bu da gayet adildir. Evrimsel yolun yeni etabına uymayan her şey, yozlaşacak ve yeryüzünden silinecektir. Yeni etaba uyan her şey ise Göklerin Merhameti sayesinde gelişecektir.
Çevrenizde her iki tezahürü de görüyorsunuz. Ve her biriniz ölümü veya ölümsüzlüğü, kendi için hayatı veya Ortak İyilik için hayatı, fani olanı veya ebedi Yaşamı seçme imkânı vardır.
Daha önce hiçbir zaman bu kadar açık ve belirli söylenmemiştir. Çünkü zamanın emri böyledir.
Söyleneni bir örnekle pekiştirmek istiyorum. Ve bu örnek hayatın kendisinden verilmektedir. Şimdi, bulunma vaktim dolarken, ebedi hayat ve ölümsüzlük şu anda size öyle yakın bir imkân ki hemen şimdi elde edilebilir olduğunu söylemek zorundayım. Daha önce geçmişte hiçbir zaman böyle bir imkân yoktu. Etrafınızdaki iğrenç başıbozukluk ne kadar büyük ise Tanrı’nın gözünde başarılarınız o kadar değerlidir.
Bataklıkta açan lotuslara bakın. Etrafındaki kokuşma ve çürüme süreçlerine rağmen Tanrı, Yaşamın mucize çiçeğini göstermekte.
Her biriniz Tanrı’nın elinde birer mucizesiniz. Her şey bilinciniz ve İlahi’ye doğru çabalarınız tarafından belirlenmektedir.
 
BEN Sanat Kumara. Om.
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2012
 


Kurulum Tarihi : 24/06/2012 · 10:01
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:10
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7646 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye