* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496734 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte XIII - ..... 25.06.2012

Karanlığın sonu geliyor ve ileride sizi yalnızca Aydınlık bekliyor!
 
Sevgili Meryem Ana
25 Haziran 2012
 
Bu gün size gelen BEN Meryem Ana.
Bugünkü gelişim öncekiler kadar sevinçli olmayacaktır. Çünkü üzüntülüyüm. Ve üzüntüm, muhalif güçlerin insanoğlunu bağlayan ve İlahi Yolun perspektifini görmesine izin vermeyen pek çok tezahürleri ile ilgilidir.
Gençleri, yetişkin insanları ve yaşlı insanları izliyorum. Her nesil bu dünyaya kendi amacını gerçekleştirmek için geliyor. Ve insanlar Tanrı’sız acı çekmekte, O’nu arıyorlar ama gezegenin içinde bulunduğu alaca karanlıkta bulamıyorlar.
Evrimin daha mutlu bir yönü yaşamlarınıza girmeye çalışıyor. Siz hepiniz İlahi enerjilerin tezahürüne ihtiyacınız var, size getirmiş olduğum Tanrı’nın anne enerjileri de buna dahildir.
Ümidim tükenmiyor ve tükenemez de. Varlığımı mümkün olan her yerde göstermeye çalışıyorum. Ormana giderseniz, beni ağaçların arasında görebilirsiniz, kırlara giderseniz, beni gökyüzünde bulutların arka fonunda görebilirsiniz. Bir muma bakarsanız, sizinle beraberim ve varlığımı fitilin çıtırtılarında ve alevin titreyişlerinde hissedeceksiniz.
Eğer ikonuma veya resmime bakmaya alışıksanız, suretim önünde meditasyon yapmak için ne kadar daha fazla zaman ayırırsanız, varlığım gittikçe ve gittikçe hissedilir olmaktadır.
Ben sizinle birlikte sizin yaşamlarınızdayım. Ve aramızda hiçbir engel yoktur. Varlığımı gösterebileceğim, sevgisiyle çevresinde ahenkli bir alan yaratan herkese, her çabalayana varlığımı gösteriyorum.
Beni düşündüğünüz ve seslendiğiniz her seferde, bizler birbirimize yakınlaşıyoruz. Ve iletişimimiz, elverişsiz dış şartlarına rağmen, dünyanızdaki kalitesiz enerjilerin hükümdarlığına rağmen mümkün olmaktadır.
Ben her şeye rağmen sizinle beraberim. Ve hizmetimin şekli budur. Dua etmek veya dua nöbetine katılmak için zaman ayırdığınız her defa, çabalarınızı binlerce kez çoğaltabilirim. Bu şekilde karanlık güçlerin tüm muhalefetini aşabiliriz. Ve ne kadar zor olursa olsun, son zamanlarda karanlığın ve kaosun her türlü tezahürleri ne kadar kudurmuş olursa olsun, biliyorum ki bütün çocuklarım er ya da geç benimle beraber olacaktır.
Her birinizin kurtulacağı ve karanlığın ve illüzyonun esaretinden özgürleşeceği günü açıkça görüyorum.
Bilincinizin tüm olumsuz hallerini ve geçmişte yanlış davranışlarınızın sonuçlarını aşacağınız günü açıkça görüyorum.
İlahi Işığın yüzünüzü aydınlatacağı ve bu İlahi lütfün hiç bir zaman sizi terk etmeyeceği anı açıkça görüyorum.
Hayatınızdaki en zor durumlarda bile daima sizinle beraberim. Ve şimdi sevgimden ve ilgimden size bir parça hediye ettiğimde, size tekrar bir ricada bulunmak isterim.
Sevgililerim umudunuzu yitirmeyin, üzülmeyin ve kedere kapılmayın. Sizin içinizde, en zor durumda bile çıkış bulabileceğiniz mekanizma saklıdır. Sizin içinizde Tanrı’nın bir parçası göz kamaştırırcasına parlıyor. Tanrı ile her daim iletişimde bulunmanız için gün boyu sürekli zaman ayırmalısınız. İlahi duygusunu içinizde sürekli büyütmelisiniz.
Kendinizi dua etmek için zorlamayın. Dua bilinç durumu doğaldır. Bizim sizinle olan uyumlu halimizi ve bizim sizinle olan Birliğimizi sürekli hatırlamalısınız. Beni düşündüğünüzde sizler zaten Tanrı’ya yaklaşıyorsunuz.
Tanrı ile iletişiminize gün içinde daha fazla zaman ayırmalısınız. Sokakta, işte, evde, mağazada, nerede olursanız olun Tanrı daima sizinle beraber olduğunda – etrafınızdaki her şey değişecek, yaşamınız yön değiştirecek ve İlahi gelişim yolunda çabalayacaksınız.
Sevgililerim, çok az bir çaba göstermeniz gerekir. Bilincinizin İlahi gerçeklikle uyumluğunu sürekli korumanız konusunda ısrar ediyorum. Ulaşabildiğiniz tüm araçları kullanın; suretlerimi, ilahi müziği, duayı, Rozarileri. Bilincinizi yükseltebilecek ve dünyanızda hüküm süren telaşın üstüne çıkartabilecek her şey, sizi bekleyen ve kendinizi hazırladığınız anda, gözleriniz önüne serilecek Işık Yoluna yakınlaştıracaktır.
Karanlıkta daha fazla dolaşamazsınız. Işık Yoluna, İlahi Yoluna çıkmanız gerekir.
Dert ve mutlusuzluklarınız için başkalarını, başka ülkeleri ve halkları, hükümetlerinizi, devlet organlarını ve yapılarını suçlamayı bırakın. Sizi çevreleyen her şey bilinç seviyenizin karşılığıdır. Bilincinizi değiştirin, onu Tanrı’ya yaklaştırın ve hayatınızdaki her şey bir nesil boyunca değişecektir.
Size, Aydın İlahi fırsatının burnunuzun tam dibinde belirdiğini ama onu göremediğinizi söylüyorum. Varlığınızın içinden gelen İlahi Işıkla etrafınızdaki alanı aydınlatmanız gerektiğinizi ve işte o zaman karanlıktan Aydınlığa çıkmanız için gerekli bilgiyi ve anlayışı elde edeceksiniz.
Bugün, Tanrı’yla her şey mümkün olduğunu size hatırlatmaya geldim. Ve Ortak Yarara ve İyiliğe doğru çabanız, tüm Gökler ve gelen Yeni Çağ’ın bizzat kendi enerjileri tarafından desteklenecektir.
Üzüntüye kapılmayın ve çaresizlilik heyecanınızı alevlendirmeyin. Size, karanlığın sonu geldiğini ve ileride sizi yalnızca Aydınlık beklediğini söylüyorum!
 
Hepinizi seven ve sizinle ilgilenen BEN Meryem Ana.
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2012
 
 


Kurulum Tarihi : 28/06/2012 · 07:18
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:11
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7628 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye