* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496732 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte XIII - ..... 22.06.2012

 
Şimdi Tanrı için çalışmanız başlıyor.
 
Tanrı Şiva
22 Haziran 2012
 
 
 
 
Shiva.jpg
BEN Şiva!
BEN geldim!
Bugün beni dinlemenizi isterim. Ben öyle istediğim için değil, bunu size söylemem gereken vakit geldiği için.
Her gelişimde ve her Üstadın gelişinde olduğu gibi, dünyalarımız arasında iletişim mucizesi gerçekleşmektedir. Mesajların kabul edildiği yerde büyük bir Işık açığa çıkmaktadır. Ve şu anda mesajımın aktarılması sırasında dünyayı aydınlatan lütuflar, Dünya halklarının kaderini etkilemeye gecikmeyecektir.
Ben bugün, Elçimiz Letonya topraklarında bulunduğu sırada geldim. Ve güneşin kendisi bu dünyaya enerjilerimin maksimum aktarmaya elverdiği anda geldim.
Mesajları her alışınızda ve okuyuşunuzda, lütuf elde etme imkânı elde ediyorsunuz. Ve bu sözle aktarılamayan bir şeydir. Bu sözlerin dışında, yüreğimden sizin yüreğinize aktarılan bir şeydir.
Kutlu olunuz. Yüreğimin hediyesini kabul edin.
Pek çok şey yapacaksınız. Dünya gezegen evriminin tüm ileri gidişatı, bedenlemede bulunan her birinize bağlı olduğu zaman şimdi gelmiştir. Çünkü sizin oktavınızda enerjilerin kritik dönüşü gerçekleşmektedir. Ve aşağı inen, şimdi yukarıya çıkmaya başlaması gerekir, bizim dünyamıza, Yükselmiş Üstatların dünyasına.
Yakın bir zamanda kozmik dönemlerin bu muazzam dönüşü sizin elinizle ve ayaklarınızla yapılması gerekir. Ve ben illüzyonları küçültmekten sorumlu bir Tanrı olarak, size kadim bilgiler vermeye hazırım.
Her biriniz vazgeçilmezsiniz. Sözlerimi ve enerjilerimi kavrayabilen her biriniz. Çünkü vakit gelmiştir. Çünkü şu an Göklerdeki tüm Üstatlar, Dünya gezegenin evrimini gözlemliyorlar. Gezegen tarihinde en kritik an gelmiştir. Ve şu anda her birinizin seçimi tüm gezegenin geleceğini belirlemektedir. Şimdi yapmanız gereken seçim.
Ve size söylüyorum hayatınızda bundan daha önemli yapabileceğiniz hiç bir şey yoktur. Çevrenizdeki telaşı bir kenara bırakın.
Bilincinizi ulaşabildiğiniz mümkün olan en yüksek noktaya odaklayın.
Ebedi olanı düşünün.
Engin ve sonsuz Tanrı’yı düşünün.
O’nun Yüceliğini düşünün.
Sizler Tanrı’nın birer parçasısınız.
O, her birinizde bulunabilmektedir.
Ve bu evrenin Yaratıcısı sizin yardımıyla kozmik dönemlerini döndürebilecek.
Gelecek misyonunun yüceliğini düşünün. Her biriniz Tanrı’nın illüzyonları küçültmesiyle ile ilgili görkemli planı gerçekleştirebilir ve muktedirdir de.
 Vakit gelmiş ve devirler değişmiştir. İllüzyonlu dünyanın küçülme zamanı gelmiştir. Yaradılışın başladığı zamanda olduğu gibi, Yaradılışın küçülmesi gereken dönüm noktası gelmiştir. Mekan ve zaman yeni bir döneme başlıyor. İllüzyon küçülmeye başlıyor.
Her biriniz illüzyonu küçültme sürecinde yer alması için görevlendirilmiştir. Benim veya Yüksek Üstatlar’dan hiç birisi şimdi dünyanızda bulunma imkânı yoktur. Dünya fazla kaba ve titreşimleri çok düşüktür. Yalnızca sizler dünya için bu işi yapabilirsiniz. Yalnızca sizler, seçimleriniz ve eylemlerinizle, illüzyonları küçültme işini başlatabilirsiniz.
Yalnızca bilincinizin yardımıyla Tanrı bu işi yapabilir. Gerçekleşmesi için milyonlarca yıl gerektiren bu muazzam işi.
Şimdi bu misyona başlamanız için size fırsat verilmektedir. Ve eğer elçimiz aracılıyla bu seneler boyunca verdiğimiz tüm mesajları tekrar okursanız, onların içinde işinizi yapmanız ve İlahi amacınızı yerine getirmeniz için gerekli tüm tavsiyeleri bulacaksınız.
Her bir mesaj şimdi size gerekli olan bilgiyi içerir. Satırlar arasında, uyku sırasında ve uyanıkken pek çok yıl boyunca bilincinizde açılan gizli bilgiler yatmaktadır. Bugün size vereceğim anahtar yüzeyde yatmakta. Her gün yaptığınız seçimleriniz, gün boyunca her seçiminiz ve davranışınız, İlahi karaktere sahip ise yerine getirmeye görevlendirdiğiniz işi yapar. Eğer daha önce olduğu gibi illüzyona, zevk ve eğlenceye, her ne şekilde ifade bulursa bulsun egonuzun kaprislerine odaklanmayı yelerseniz, Tanrı’ya ve O’nun planına karşı durmaktasınız.
Her düşünceniz önemlidir.
Her duygunuz önemlidir.
Her davranışınız önemlidir.
Şimdi Tanrı için çalışmanız başlıyor. İllüzyonlu dünyaya yönelik tüm davranışlarınız veya dikkatiniz, Tanrı’nın planına aykırı olacaktır.
Ortak Yarara, İyiliğe yönelik her davranış ise Gökler tarafından memnuniyetle karşılanacak ve insanoğlunun evrimsel gelişmeye ve kendi gelişimin yeni etabına muktedir olduğuna dair bizler için bir işaret olacaktır.
Şimdi sizin farkındalığınıza, sizin çabanıza, sizin inancınıza pek çok şey bağlıdır. Ve bugün size, sizin dışınızda başka hiç kimsenin yerine getiremeyeceği görevinizi ve işinizi - illüzyonları küçültme işini hatırlatmaya geldim. Ve bu en önemli işinizdir – bilincinizde ebedi olanı ile fani olanı ayırmak. Kendi içinizde ve dışınızda gerçek ile illüzyonu ayırma işiniz şimdi en önemlisidir. Dikkatiniz nereye yönelik ise enerjiniz oraya akmaktadır. Ve eğer illüzyonları çoğaltarak, sürekli illüzyonlu dünyaya odaklanıyorsanız, Tanrı’ya karşı çalışıyorsunuz. Eğer sürekli Yüce olana, İlahi dünyaya odaklanıyorsanız, tüm Gökler sizi yüceltecektir.
Şimdi Gökler’in sizden çalışmanızı beklediği zaman gelmiştir.
Lütfen, tüm sorumluluğunuzu farkına varın ve hemen şimdi başlayın. Bütün bilgilere sahipsiniz. Başlayın!
Sizler her an yaratıyorsunuz. Enerjilerinizi yönetiyorsunuz. Enerji akımlarınız daima İlahi akımda bulunması için yalnızca Tanrı ile uyumlanmanız gereklidir.
 
BEN Şiva!
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2012
 


Kurulum Tarihi : 02/07/2012 · 22:34
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:11
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 10300 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye