* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496580 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte XIII - ..... 26.06.2012

Tanrı ile olanlar için korkulacak hiçbir şey yoktur!
 
Sen Jermen
26 Haziran 2012
 
BEN Sen Jermen!Senjermen01.jpg
Bayanlar ve baylar varlığımı pekiştirmek ve Mesajlarımı okuyarak durmaksızın kendi üstünde çalışan sizlere saygımı sunmak için ben tekrar geldim.
Ve bu yaptığınız gerçekten muazzam bir çalışmadır, sevgililerim!
İlahi bilimi öğrenmek için ortaya koyduğunuz günlük çabalarınız, dünyadaki durumu değiştirebileceği zaman gelmiştir. Tüm çabalarınız defalarca çoğalacağı zamanı gelmiştir! Ve çevrenizde her şeyin istenildiği kadar çabuk tempoda değişmediğini sizi rahatsız etmesin. Ne yazık ki madde çok durağandır ve çabalarınız ancak bu on yılın sonunda kendini gösterecektir. Ben ise yakın bir zamanda Dünya gezegeni için yeni bir İlahi enerji payı tahsis edileceğine dair size söz veriyorum! Yakın bir zamanda gezegenin titreşimleri yeni bir seviyeye geçecek!
Kendi evinizi veya ofisinizi düzene sokmak için çabalarınızı ortaya koymaya başladığınızda ne gerçekleşiyor, sevgililerim? Evet, önceleri her şey çok çirkin gözüküyor. Eşyaların yerlerini değiştiriyorsunuz, ihtiyacınız olmayanları atıyorsunuz ve eşyaları yeni yerlerine taşıyorsunuz. Aynı şey gezegeninizle ve sizlerle de gerçekleşiyor. Yeni çağın enerjileri ve titreşimleri milyonlarca yıl, dört alt bedeninizde birikmiş olan karmanızı, adeta sıkarcasına çıkartıyor. Eski bilincin ve eski düşüncenin tüm hurdaları çirkince etrafınızda yatıyor. Ve tabi ki ilk sırada korku durmakta. Çünkü sizin ve insanlığın kolektif bilinçaltının, karanlık enerjilerle, negatif enerjilerle birleşmiş parçanız, korku duymakta. Yeni dünyada korku üstüne temellenmiş eski enerjilere, eski düşüncelere yer yok ve olamaz da! Bu yüzden her şeyi kapsayan İlahi Sevgi Enerjisinin etkisiyle eski olan her şey korku duymaktadır. Ve pek yakında eski dünya güçsüzlülükle çökecektir! Ve yeni düşünce ve yeni bilinç kendini gösterecektir.
Yasa böyledir! İsteseniz de istemesiniz de, dış bilincinizle bunu kabul etseniz de etmeseniz de, dünyaya yeni düzen geliyor!
Şimdi ise her şey düzensiz ve çirkin görünüyor. Bütün bunlar geçici olduğuna dair sizi temin ederim! Ve gelişmenin yeni dönemine en az zorlukla nasıl geçeceğinizle ilgili size tavsiye vermeye hazırım. Bunun için kendi içinizde korkusuzluk edinmenizi ve içinizde değişimden korkmayan parçanıza yaslanmalısınız! Sizin içinizdeki İlahi parçanızla ahenginize tekrar geri dönmelisiniz. Yalnızca İlahi dünyanın bu ahenk noktasından, dünyanızda olup biten her şeye doğru bir bakış açısıyla bakabileceksiniz.
Evinizde temizlik yaparken önceleri her şey çok düzenli görünmüyor. Ama çabalarınızı gösterdiğiniz ölçüde her şey yeni bir görünüme ve yeni bir düzene kavuşuyor.
Tıpkı çağların değişiminde olduğu gibi. Önceleri her şey dağınık görünüyor, yeni çağda size lazım olacak ile eski çağa ait ve ondan vazgeçmeniz gerekeni birbirinden ayırmak sanki imkânsızmış gibi gözüküyor. Fakat olup biten süreçlerle ilgili bilgiyle silahlandığınız zaman, yön bulmanız ve çok yakında yeni bir düzen ile değişecek, mevcut kaosa katlanmanız daha kolay olacaktır.
Bu gün, size yarına olan güveni kazandırmaya geldim! Çünkü kendi içinizde ileride sizi çok daha mutlu ve aydın zamanlar beklediğine dair ne kadar emin olursanız, geçiş zamanın süresi o kadar buna bağlıdır.
Bilincinizi değiştirmeli, etrafınızdaki her şeye karşı yaklaşımınızı değiştirmelisiniz. Çünkü yeni çağ farklı, yepyeni prensipler üstüne kurulacaktır! Ve eğer korkuya, bireyselliğe, kısıtlamalara sıkı sıkıya tutunuyorsanız, arkada kalacak, evrimin trenini kaçıracaksınız.
Çünkü yeni çağın ayırt edici özellikleri; takım ruhu, özgürlük, sevgi ve arkadaşlık üstüne temellendirilmiş ilişkiler olacaktır.
Bilinci ve düşünceyi değiştirmek – ilk önce yapılması gereken işte bunlardır! Ve bilincinizi ne kadar çabuk dönüştürebilirseniz, insanoğlu yakın zamanda o kadar daha az sayıda afet ve zorluklarla karşılaşacaktır. Çünkü tüm dış problemleriniz, değişme ve yeni çağın enerjilerini kabul etme isteksizliğinizden kaynaklanmaktadır.
Ben çok açık olarak önünüzde duran görevleri belirledim. Ve şimdi gelen çağın size hazırladıkları hakkında biraz zaman ayırmalıyım.
Etrafınız aşılmaz bir engel çemberiyle çevrildiği gibi göründüğünde, işte o an başınızı yukarı kaldırmalı ve Tanrı’ya seslenmelisiniz. Çünkü yeni çağın belirgin özelliği, inançsızlıktan inanca, ateizmden İlahi olana dönüş olacaktır
Tüm Mesajlarımızı tek tek hepsini tekrar okumalısınız. Bu Mesajların yeni çağa- Kova Çağına geçiş için bir kılavuz olduğunu anlamalısınız. Onlara yeni çağın incili veya geçiş zamanın tavsiyeleri gibi bakabilirsiniz. Her halükarda aranızda içsel direncini aşabilenler, yeni çağı için tavsiyelerimizi ciddi olarak öğrenmeye başlayanlar, diğer insanlara nazaran üstünlük sağlayacaklar ki onlar o kadar cahil ki yeni çağa önceki çağın ölçülerini uygulamaya çalışıyorlar.
Size yardım elimi uzatmaktan, tavsiyelerimizi takip etmeyi göze alan ve korkusuzca Yeni Çağa yönelen, kendi varlığının yelkenlerini değişim rüzgârlarına bırakan cesur öncülere desteğimi sunmaktan mutluyum.
Hiç bir şeyden korkmayın! Tanrı ile olanlar için korkulacak hiçbir şey yoktur!
 
BEN Sen Jermen!
 
© Tatyana Mikuşina, 2012


Kurulum Tarihi : 07/07/2012 · 12:05
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:12
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7538 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye