* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496739 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte XIII - ... 30.12.2011

Yeni Çağa - Kova Çağına, cesurca girin!

 

Sen Jermen

30 Aralık 2011Baylar ve bayanlar size tekrar gelen, BEN Sen Jermen! Senjermen01.jpg

Gelecek yıl gezegenin durumunu daha aktif bir şekilde kontrol altına almak niyetinde olduğumu duyurmak için Yeni Yıl arifesinde geldim!

Gelecek çağın Liderinin ben olduğumu size hatırlatmaya geldim. Yeni enerjiler, gelen Kova Çağın enerjileri, nihayet tamamen tüm yetkiyi aldıklarını bugün size söylemek için geldim!

Nihayet insanoğlu yeni enerjilere neredeyse tamamen dalmıştır!

Bu, size yeni ve olağandışı gelecektir. Hayret edecek ve şaşıracaksınız. Çünkü her şey değişmeye başlayacaktır. Gelecek değişimlere hazırlanmanız, şimdi hayati bir ihtiyaç olduğunu size bildirmeye geldim.

Bilinçlerini Neşe, Sevgi, uyum ve mutluluk titreşimlerinde koruyabilenler, gelecek değişimlerin tadını tümüyle çıkartabileceklerdir. Eskiden olduğu gibi kötü niyete,  şüpheye, korkuya ayarlı olanlarınız, çok yakın bir zamanda, eski çağın bu enerjilerinden kurtulabilirler.

Yeni Çağın - Kova Çağın başlangıcını müjdelemeye geldim! Ve gelecek çağın Lideri olarak size bir sürpriz hazırlıyorum! Ve bu sürpriz, yeni yıl mesajımdaki enerjiler ile temas edecek her birinizi ilgilendirir! Sizler için bir arzunuzu, eski enerjileri bırakma arzunuzu kendi kendinize veya yüksek sesle söylediğinizde, bilincinizde farklı bir titreşim seviyesine geçmeniz için yeterli olacağı zaman geliyor. 

Tam şimdi bu fırsat açıktır! Tam şimdi, bilincinizi ve hayat tutumunuzu değiştirebileceğiniz İlahi dönem başlamıştır. Sadece, isteğinizi yüksek sesle veya kendi kendinize dile getirmelisiniz.

Bütün Yükselmiş Gurubu, size yardımcı olmaya hazırlar! Ve Yeni Çağın başlamasından sorumlu bir Üstat olarak, geleceğe yönelmek için bayrağı geçmişten teslim alan bir Üstat olarak,  ruhlarınızla ilgilenme sorumluluğunu üstleniyorum.Hemen şimdi, bir an bile kaybetmeden beni çağırın! Geçmişi bırakma, yeni enerjilere, yenilenme enerjilere, çaba ve neşe enerjilere sahip olma isteğini açıkça ifade eden herkese yardım edilecektir!

Yeni Çağın bir özelliği, her biriniz istediği takdirde, Yeni Dünyada nitelikli yaşaması için gereken seviyeye, acısız ve neredeyse anında titreşimlerini yükseltme fırsatını elde edecektir.

Size geçmişi bırakma fırsatı açılmaktadır! Tam şimdi!

Şimdi bu yeni takdir-i ilahi ile sizi sevindirdiğimde,  size gelecek işbirliğimiz ile ilgili birkaç sevinçli söz daha söylemeye hazırım.

Düşünmeyin ki, Yükselmiş Üstatlar sizden çok uzaktalar ve sizi işitmiyorlar. Bana seslendiğinizde ben her çağrınızı duyuyorum. Ve herhangi bir olumsuz, niteliksiz bilinç durumu hissettiğinizde,  lütfen varlığımı hatırlayın ve olumsuzluğunuzdan kurtulmak için ateşli bir çağırı - dua ile beni çağırın. Bu şekilde yavaş yavaş düşük bilinç durumlarınızı tek tek aşabileceğiz.

Size büyük bir sırrı açıklayacağım. Ve sizler zaten uzun zamandan beri, bensiz bile bu sırrı hepiniz biliyorsunuz. Bu sırrın özelliği; negatif bilinç durumunun etkisi altında kalıp kalmamayı her biriniz kendi içinizde karar verdiğinizle ilgilidir. Kendi içinizde,  kötü bir ruh haline kapılıp kapılmamayı, bu veya öteki kişiyi yargılamaya başlayıp başlamamaya, gücenip gücenmeyi, kederlenip kederlenmeyi seçtiğiniz anlar vardır.

Sizden başka hiç kimse bu kararı veremez. Ve eski enerjilere kapılmaya karar verdiğinizde, onların içine tamamen dalıyor ve bu durumda ben bile size yardım edemiyorum. Bu yüzden herhangi bir negatif enerji size yaklaştığında derhal beni yardıma çağırmalısınız. Ben bilincinizi yükseltmeye yardım edeceğim! Hayatınızın en zor anında size tebessümümü göndereceğim ve yardım eli uzatacağım! Bu yolla bizler eski enerjilerin üstesinden gelebiliriz. Doğa boşluk kabul etmediğinden, bilincinizin herhangi bir negatif durumu yerine derhal onun karşıtı olan pozitif durumu çağırın.

Korku dünyanızın en büyük kötülüğüdür. Kusursuz Sevgi her türlü korkunun yerine geçer. Aslında her türlü negatif durum, bu evrensel çözücü ile çözülebilir. Sevgi enerjisi, sizi kuşatan hemen hemen tüm negatif enerjilerini içine alarak yok edebilir.

İnancınız sağlam olduğunda, bilincinizde Tanrı’ya ve Yükselmiş Üstatlara yaslandığınızda Neşe ve Sevgi size gelir.

Bu yüzden daima beni yardıma çağırmanız gerektiğinizi size hatırlatıyorum.Çünkü insanlığın yeni nitelikli bilinç seviyesine geçmesinden sorumlu olan varlık şu an benim.

Ben ve siz, mutlaka gerçekleşecek olan mucizeyi hep birlikte yapabiliriz! Ve şimdi size, bir sır açıklayacağım! Bu yeni sır, Dünya gezegeninin elde ettiği yeni takdir-i ilahi ile ilgilidir.

Şimdi Karmik Kurulu’nda alınan bir karar ile Dünya gezegeninde kullanılmak üzere ek bir enerji, yeni İlahi Enerji payı daha bağışlandı.Gelecek yıl ve onu takip eden yıllarda; Neşe, Sevgi ve İlahi Özgürlük frekanslarında titreşen her şey, Gökler tarafından eşi görülmemiş şekilde destek alacaktır. Yeni enerjileri kabul etmeyenler ise dünyadaki ayrıcalıklı mevkilerini yavaş yavaş kaybedecekler.color:#CC00CC;">Geçmişin enerjileri ve giden çağın titreşimleri üstüne kurulmuş olan eski kurumlar,  toplum kurumları, yavaş yavaş yeni kurumlar ile değiştirileceklerdir.

Ben, değişimlerden korkmayan, İlahi Özgürlük ilkelerini ve hayatlarında takım ruhunu savunmayı göze alanları destekliyorum.Ben, kendi çıkarları üstüne kurulan ilkeler yerine, Ortak Yarar ve İyilik ilkelerine kurulmuş, işbirliğine hazır herkesi destekliyorum.

Dünyanıza yeni ilkeler geliyor. Bu ilkelerin yerleşmesi için hazır yüreklere, evrime korkusuzca bağlı insan yüreklerine ihtiyaç vardır. Bu mesajımı okuyanlar arasından onlarla şahsen çalışabileceğim ve dünyanıza enerjilerimi ulaştırabileceğim, birkaç yüz kişinin çıkabileceğini çok umut ediyorum!

Ben dünya gezegeninin evrimleriyle çalışmaya ve işbirliğine hazırım!

Sizler hazır mısınız? Bugün hazır olmasanız ve öncü sınıfına katılamamış olsanız bile yarın, eski enerjilerin üstesinden gelebileceğinizi ve Göklere cesurca, Işık Güçlerin Hiyerarşisinin bir meslektaşı, Yükselmiş Üstatların bir meslektaşı, Bilgelik Üstatların bir meslektaşı olmaya hazır olduğunuzu belirteceğinizi çok umut ediyorum!

Size hoşça kalın diyorum. Fakat bu mesajımı unutmamanızı ve bilincinize eski enerjiler girmeye çalıştığı her sefer onu yeniden okumanızı istiyorum.

Kendinizi koruyun ve her türlü eski negatif enerjilerinden kendinizi kollayın.

Yeni Çağa - Kova Çağına, cesurca girin!


BEN Sen Jermen!

 
© Tatyana Mikuşina, 2011
 


Kurulum Tarihi : 13/08/2012 · 08:53
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:19
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7850 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.08 saniye