* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496733 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte XIII - .... 02.01.2012

Sizlere açıkça yolu ve gelişiminizin yönünü gösteriyorum
 
Üstat Morya
2 Ocak 2012
 
BEN El Morya!moria6.jpg
 
Elçimiz aracılığıyla vermekte olduğumuz kış dönemi mesajlarının sona erdiğini haber vermeye geldim.
 
Dönem kısadır ancak önemsiz değildir. Belki bu mesaj dönemi sırasında dikkate değer ya da önemli yeni bir şey duymamışsınız gibi sizlere şimdi görünebilir. Ancak sonuç çıkarmak için çok acele etmeyin. Çok yakında mesajlarımız aracılığıyla dünyanıza aktarmayı başardığımız gizli anahtarlar ve yeni enerjiler kendini belli edeceklerdir. Ve bu, kaçınılmaz bir biçimde, dış bilincinize rağmen gerçekleşecektir.
 
Üzerinde konuştuğumuz mucize hazırlık gerektirmektedir. Ve bizler bilincinize, eninde sonunda filizlenecek olan İlahi Bilgeliğin tohumlarını serptik. Ve bu, bir mucize misali olacaktır.
 
Ektiğimiz bütün tohumlar yeşeremeyecektir, çünkü İlahi Bilgelik tohumlarının, içlerinde filiz vermesi için bütün ruhlar hazır değildir. Bununla birlikte, sizlere şunu da belirtmeliyim ki; elçimiz aracılığıyla mesajlarımızı verdiğimiz bütün bu süre boyunca kendilerini ve ruhlarını hazırlayanların sayısı hiç de az değildir. Bu yedi yıl boyunca mesajlarımızı yeniden ve yeniden, düzenli bir şekilde okuyan, aranızda yeterli sayıda insan, nitelik bakımdan tamamen farklı bir gelişim seviyesine çıkabilmeleri için gerekli ve yeterli olan bilinç düzeyine ulaşmıştır.
 
Her şeyin başarılı olamayacağını önceden tahmin etmiştik. Daha fazlasını ummuştuk. Ancak şu an elimizde bulunan da yeterlidir.
 
Ve şu önemli gerçeği de memnuniyetle dile getirmek istiyoruz ki; insanlığın en iyi temsilcilerinin henüz saklı halde duran bilinç ilerleme süreçleri, doğru yönde ve kararlı bir tempoda ilerlemektedir!
 
Dünya gezegenindeki evrime yalnızca, Öğretimizi kavramayı becerebilen bireylerin başarılı bir şekilde devam edebileceği çağın geldiğini tüm kesinliği ve açıklıklı ile sizlere söylemek durumundayım. Ve ne kadar az olsanız bile, yeni sürgünlerin kendilerini göstermek için bekletmeyeceklerini umarız.
 
Her şeyin değişebileceğini hayal etmek şimdi zor gelebilir. Ancak tam da öyle olacaktır ve bu bir mucize misali olacaktır.
 
Bilincinizde yeni olanı ve en iyiye doğru çabalamaya cesaret edin! Eskimiş ve ölmekte olan her şeyi süpürüp atın! Bunu cesaretle ve kararlılıkla yapabildiğinizde –- yeni ve en iyi olan derhal dünyanıza girecektir.
 
Doğa boşluk kabul etmez. Olumsuz bir özellik veya alışkanlıklarınızın herhangi birinden kurtulmaya karar verdiğiniz an, bu kusurun yerine kusursuz İlahi bir niteliği kendinize çekebileceksiniz. Ve böylece, eskimiş olandan vazgeçerek, yaşamınıza yeni olanı katarsınız. Ulvi değerlere ulaşmaya çabalayarak eskiyi ve vadesi dolmuş olanları değiştirirsiniz.
 
Cesur olun! Çabalarınız işte şimdi selamlanacak ve Gökler tarafından kesinkes desteklenecektir! Çünkü zaman geldi!  Büyük değişimlerin zamanı geldi! Devirlerin dönüşüm zamanı geldi!  Ve çok yakında sizler, insanlık için bu etapta gerekli olan İlahi bilinç düzeyine, kozmik enerji dalgaları üzerinde yükseleceksiniz.
 
Bilinciniz İlahi seviyeye yükselebildiğinde, toplum hayatının tüm alanlarında gerekli olan bütün değişimler, sanki kendiliğinden oluyormuşçasına gerçeğe dönüşecektir.
 
Ortalama bilinç düzeyi toplum yaşamının bütün alanlarını belirlemektedir. Korku ve düşmanlığın, nefretin ve aşk yoksunluğunun hüküm sürdüğü toplum, silahlanıyor ve sınırlar inşa ediyor.
 
Aşk ve uyumun hakim olduğu toplum, sınırlarını açıyor ve daha düne kadar kaos ve korkunun hüküm sürdüğü yerde İlahi Özgürlük kendini gösterebilme imkanı vardır.
 
Cesur olun! Hiçbir şey şimdi olduğundan daha kötü bir durumda olamaz zaten. İlahi olmayan tezahürler, çok yakında fiziksel dünyanızı terk etmeye mecbur bırakılacaklardır.
 
Ve şimdi, hangi yöne hareket etmeniz ve neyi amaç edinmeniz gerektiğini bilemiyorken, ben sizlere açıkça yolu ve gelişiminizin yönünü gösteriyorum.
 
Yalnızca bilincinizdeki perde, sözlerimi anlamanızı ve İlahi dünyanın en basit kavramlarını özümsemenizi engellemektedir.
 
Bayramlık süslerini ve yapay ışıkları bırakmaya cesaret edin! Evrenin geniş açıklığına çıkın!
 
Kendiniz için uzak dünyaları keşfedin, kendi içinizde İlahi bilinçliliğin kar beyazı, göz kamaştıran zirvelerine tırmanın!
 
Yapacak işleriniz var! Bir sürü işiniz var şimdi! Yürüyüşünüze başlayın! İhtiyacınız olan her şey çoktan verildi. Bütün rehberlikler sunuldu, bütün sığ kayalıklar ve gizli akıntılar gösterildi.
 
Yürümeye başlayın! İleri!
 
BEN El Morya!
© Tatyana Mikuşina, 2012


Kurulum Tarihi : 02/09/2012 · 20:17
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:14
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7416 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye