* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496559 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte XIII - ... 28.12.2011

Yeni enerjileri, yenilenme enerjilerini kabul edin ve onları takip edin!
 
Atina Pallada
28 Aralık 2011
 
Atina_Pallada.jpgBEN Atina Pallada’yım ve mesajımı aktarmak için sizlere geldim. Ben nadiren geliyorum, ancak beni duyabilen ve sözlerime önem veren sizlere seslenme sırası bugün bendedir.
 
Yüzlerce ve hatta binlerce yıl önce ben, tanınıyor ve Dünya’da saygı görüyordum. Günümüzde ise, çok az insan ismimi biliyor. Yine de sözlerim birçok kişi için önemli olacak çünkü vakit gelmiştir. Hakikati öğrenmek için vakit gelmiştir ve Hakikatin bilinçlerinizdeki yorumu, Dünya’daki insanlığı şu anda eşiğinde durduğu çok önemli bir etaba yakınlaştıracaktır.
 
İnsanlığın önünde açılmakta olan fırsatı tasavvur edebilmeniz sizler için çok zordur. Bununla birlikte, kısa bir tarihsel dönem geçecek ve her şey değişime uğrayacaktır, çünkü bilinçleriniz değişecektir, sevgililerim. Ve o zaten değişmektedir. Bilinçlerinizin değişme sebebi ise yaklaşan kozmik devirlerdir. Ve bu devirler yeni enerjitik seviyeye geçmeniz için yolu açmaktadır.
 
Ova insanlarının dağlara çıktıklarında kendilerini rahatsız ve nahoş hissetmeleri gibi, sizler de şimdi kendinizi sudan çıkmış bir balık gibi hissediyorsunuz. Zaman değişti, gezegenin titreşimleri de öyle. Bu, bir yerden başka bir yere, daha yüksek bir yere taşınmanıza benziyor. Gerçi, size göründüğü şekliyle, aynı gerçeklik halen etrafınızda durmaktadır, ancak her şey değişmekte ve artık değişmiştir. Bu sebeple bilinçlerinizde şimdi muazzam değişimler meydana gelmektedir. Atılan her yeni adımınız büyük bir çaba gerektirmektedir, çünkü uzay artık değişime uğramıştır.
 
Bir elma ağacına gelerek onu sallamaya başladığınızda, olgun elmalar yere düşerler, kurtlu elmalar, kurumuş elmalar ve hiç olgunlaşmamış meyveler de aynı şekilde. Şimdi insanlığın başına gelen de işte tam olarak budur. Titreşimler yükselmiştir ve bir elma ağacını salladığınızda olduğu gibi, sizleri rahat yerlerinizden ayrılmaya ve taşınmanıza zorlamaktadır.
 
Değişimler toplum hayatının bütün alanlarında görülmektedir. Bu, birinin emir vermesinden dolayı değil, zamanın gelmiş olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır ve başka bir yolu da yoktur. Her bir değişim, evrimsel gelişimin bir sonraki etabı Yaradan’ın Planıyla uyum içerisinde olacaktır.  Ve bütün varlığınızla direnip, eski yaklaşımlarını, eski basmakalıp davranışlarını ve eski alışkanlıklarını savunsanız bile, yine de Yaradan’ın Plana boyun eğmeye zorlanacaksınızdır.
 
Ve sizler etrafınızdaki bu süreci tam anlamıyla gözlemliyorsunuz. Titreşimlerin yükselmesi nedeniyle bütün içsel problemlerinizin şiddetlendiğini ve bunun sonucunda da içinde yaşadığınız toplumun problemleri ve topyekun tüm insanlığın problemleri de şiddetlenmiştir. Ve bu, insan yaşamının bütün alanlarını kapsamaktadır.
 
Yeni etap başlamıştır. Ve insan bilinci yeni şartları ne kadar çabuk idrak eder ve onlara uyumlanırsa, yakın gelecekte yüz yüze kalacağınız sosyal patlamaların, felaketlerin ve kayıpların sayısı o kadar az olacaktır. Yeni oluşacak şartlarda hareket edebilmenize imkân sağlayacak anahtar şu gerçeğin idraki olacaktır: yaklaşan çağ, insanlar arasında daha İlahi ilişkilerin kurulmasına dayandırılacaktır. Toplumda ahlaklılığın yeniden canlanması için bir zorunluluk hissedeceksiniz. Dostluk, işbirliği, karşılıklı yardım ve sevgi temelleri üzerine kurulan ilişkilerin letafetini yaşayacaksınız.
 
Şu an ilgi alanlarınızın dışında bulunan her şey yaşamlarınıza yeniden girecektir. Ve bunlar birbirinizle iletişimdeyken bazen sergilemiş olduğunuz gösterişli olumlu özellikler olmayacaktır. Bunlar, yüreklerinizde filizlenen ve bütün dünyayı azar azar kucaklayan, hakiki İlahi nitelikler olacaktır.
 
İnsanlığın ebedi değerlere dönüşü gerçekleşecektir. Eskimiş olan her şey, bölen her şey, korku ve Tanrı’dan ayırma üzerine temellendirilmiş her şey yavaş yavaş yeni özellikler, İlahi özellikler, ebedi özellikler ile değiştirilecektir.
 
İnsanlar riyakarlıktan ve kabalıktan bıkmış durumdadır. Yeni çağ, güzel sanatları yeniden canlandıracaktır. Yeni nesil, İlahi dünyanın örneklerini fiziksel planda tezahür ettirmek için çabalayacaktır. Ve eski olan ne kadar direnirse dirensin, onun vakti dolmuştur. Yeni bilinç, yeni ilişkiler ve yeni dünya gelmektedir!
 
Şimdi ise, en zor etap yaşanmaktadır: yeni bilince ve yeni düşünce tarzına geçiş etabı. Bu yüzden, sizin zamanınız özel ve ilginçtir.
 
Beni hatırlayan  insanların ruhlarına sesleniyorum. Bir zamanlar bana adanmış tapınaklara geliyordunuz ve ben ruhlarınızla doğran iletişimde bulunma imkânım vardı. Şimdi misyonunuzu hatırlamalısınız. Kalpleriniz, fiziksel planda tezahür ettirilmesi gereken Hakikati içlerinde taşımaktadır. Sizler, harekete geçme vaktinin geldiği o insanlarsınız.
 
Sizin etrafınızdaki değişiklikler, yüreklerinizden gelen değişimleri itaatkar bir biçimde yansıtacaktır. Her bir birey bir enerji jeneratörüdür. Ve dünyaya ne tür enerjiler göndereceğinizi yalnızca sizlere bağlıdır.
 
Titreşimleriniz, meydana gelen değişimlerle uyum içerisinde olduğunda, sizler şevk, mutluluk ve aşk hissediyorsunuz. Mutlu ve kararlısınızdır.
 
Titreşimleriniz yeni enerjilerle uyuşmadığında, sizler memnuniyetsizlik, korku, saldırganlık hissediyorsunuz. Bilinçlerinizin değişim anahtarı: Yaradan’ın planını izleme arzunuz olacaktır. Bana inanın; direnmenin sizler için hiçbir anlamı yoktur. Yeni enerjileri, yenilenme enerjileri kabul edin ve onları takip edin!
 
Yeni olanı kabul etmelisiniz. Düşüncelerinizin her bir kımıltısını kontrol etmeli ve sizleri Hakikate yükseliş yoluna yönlendirmeyen her şeyi kendinizden kesip atmalısınız.
 
BEN Atina Pallada’yım ve bugün sizlerle birlikte oldum.  
 
© Tatyana Mikuşina, 2011
 
 


Kurulum Tarihi : 06/10/2012 · 09:38
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:19
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7463 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye