* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496581 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte XIII - ... 29.12.2011

Bütün değişimler içinizden akıp dünyanıza gelecektir
 
Guan Yin
29 Aralık 2011
 
BEN Guan Yin. Ben geldim. guan_yin.jpg
Ve bugün yine ebedi konular hakkında tekrar konuşacağız. Sonsuzluk hakkında. Çünkü dünyanızda gereğinden fazla gürültü patırtı bulunmasına rağmen ebediyete dair bir şeylerle karşılaşmak çok nadirdir.
 
Ve yaşamlarınızda eksikliğini hissettiğiniz en önemli şey; tüm evrende var olan ve evrenin tamamını kaplayan İlahi, Ebedi Yasa’nın sezgisidir. Bilincinizi İlahi olana yükseltebildiğinizde illüzyondan kurtuluyor ve sonsuzluğu kavrayabiliyorsunuz.
 
Ebedi olan ve her birinizin içinde bulunan nitelikler vardır. Ve bu İlahi nitelikleri sizler, kalplerinizin derinliklerinde arayıp bulmalı ve onları etrafınızdaki dünyaya yaymalısınızdır.
 
Sizler değişimleri, etrafınızdaki gerçeklikte olmasını bekliyorsunuz. Gelecek değişimleri hissediyor ve onları bekliyorsunuz. Ancak meydana gelecek tüm değişimler, içinizden akıp dünyanıza geleceğini idrak etme vakti şimdi gelmiştir. Bunun için sizler, İlahi Gerçekliğe bilinciniz içinde yakınlaşmalısınızdır.
 
Kendi içinizde ilerleyebildiğinizde ve kalbinizin gizli mekâna girdiğinizde, değişimlerini dünyanıza yakınlaştırabileceksiniz.
 
Ve işte bu, bizim sizlere tekrarlayıp durmaktan usanmadığımız Yol’dur. Kalplerinizin içinde bulunan Yol.
 
İnanın bana, insanlığı Altın Çağına yakınlaştıracak değişimler kendi dışınızdan meydana gelmeyecektir. Bu değişimler varoluşunuzun içinden akıp gelecektir.
Dış dünyada şu an var olan her şey, kalplerinizde yatan Hakikatten sizleri alıkoymaktadır. Kalplerinizin sessizliğine geri dönün, huzuru ve ebediyetin mutluluğunu hissedin. Bu noktadan, dış dünyada sizi sarıp sarmalamış olan her şey hakkında doğru bir bakış açısına sahip olabileceksiniz.
 
Yıllık dönemin sonunda geldiğim için, meydana gelecek dönüşümler hakkında sizlere bir fikir vermek benim görevimdir. Yenilenme sağlayan enerjilerin dünyanıza ve bilincinize daha ve daha etkin bir biçimde nüfuz etmeye başladığını görüyorsunuz. Ve buradaki püf nokta; sizlerin dış bilincinizi ne ölçüde aşabileceğinizi ve ne ölçüde içsel dönüşümlere öncelik vereceğinizdir. Şimdi sözlerim birçoklarına en hafif tabirle, tuhaf görünüyordur. Çünkü sadece insana özgü bir bakış açısından görülmesi mümkün olmayan değişimlerden bahsediyorum. Varoluşunuzun derinliklerinde meydana gelen hassas süreçlerden bahsediyorum. Ve bu hassas süreçler dünyanıza, herhangi dışsal olaylardan çok daha fazla etki eder ve iz bırakırlar. Dış dünyanızda meydana gelen her türlü felaketler, doğal afetler, gösteri ve devrimler, savaşlar ve terörist eylemler- bütün bunlar ikincildir. Ve bütün bunları kolayca bertaraf etmek mümkündür. Sizler yeter ki Mesajlarımızı dikkatli bir şekilde okumak için gayret gösterin ve sizlere verdiğimiz tavsiyelere kulak verin.
 
Ruhunuzun herhangi hafif bir kımıltısı fiziksel dünyada kaçınılmaz değişimlere yol açar. Ve eğer mutluluk, aşk, huzur durumları hissediyorsanız, etrafınızda çok geniş mesafelere ve hatta belki de bütün gezegene etki ediyorsunuz. Ne kadar incelikli, İlahi duygular hissediyorsanız, çevrenizdeki fiziksel dünyaya o kadar büyük etki ediyorsunuz. İşte bu şekilde neden az sayıdaki azizin, bütün gezegeni dengede tutabildiğini açıklamaktadır.
 
Olumsuz duygu ve düşünceler de aynı şekilde fiziksel dünya etki ederler. Çok şükür ki, düşük titreşimleri yüzünden bu enerjiler, çok büyük bir etkiye sahip değildirler, çünkü yalnızca küçük bir alanı kaplamaktadırlar. Ve bilincin bu olumsuz durumları, bedenlenmiş bireylerin büyük bir kısmının zihinlerinde ve yüreklerinde hakim olmasaydı, etkileri göz ardı bile edilebilirdi. Problem şu ki; dünyanızda, kitlesel bilinç denilen hüküm sürmektedir. Ve insan gelişiminin şu anki aşamasında, bu kitlesel bilinç dünyanın daha sonraki yazgısı için tehlikeli bir hal almıştır. İşte bu yüzden kitlesel bilincin etkisinden nasıl çıkacağınız hakkında sizlere tavsiyeler verilmektedir.
Toplumunuzda çok fazla yaygın olan olumsuz enerjilerden kurtulmak yalnızca, kalplerinizde serpilip gelişen sonsuzluk düşüncesine dalmaya öncelik vermek suretiyle mümkün olabilir.
 
Değişimler kaçınılmazdır, çünkü onlar tüm gezegenin titreşimlerinin yükselme koşuluna bağlıdırlar.
İnsanlık, kitlesel bilince, internet dahil, kitle iletişim araçlarının büyük çoğunun olumsuz etkilerine yaslanıp, ne kadar daha fazla eski yaşam tarzını ve eski davranış kalıplarını savunursa, yakın gelecekte insanlık o kadar daha zor sınavlara katlanmak zorunda kalabilir. Ve tam tersine, eğer insanların bilinçlerinde nitelikli değişimler meydana gelirse, Tanrısallığa doğru bilinçte bir sıçrama gerçekleşirse, değişimler o kadar kolayca gerçekleşecektir.
Yapılacak tek şey; insanlığın bu kez hangi yolu seçeceğini bekleyip görmektir. İnsanlığın geçtiği en zor sınavlardan önce, geçmiş çağlarda Dünya’ya defalarca kez bedenlendim. Ve yalnızca ben değil daha birçok Işık Varlığı da öyle. Şimdi ise dolaylı bir şekilde, elçimizin iletkenlerini kullanarak geliyorum. Ancak tavsiyelerimin ve yönlendirmelerimin değeri bu sebepten dolayı daha az önemli hale gelmemiştir.
Yakın gelecekte hepiniz hangi yolu takip edeceğinizle ilgili son seçiminizi yapmak zorunda kalacaksınız: İlahi Yolu mu yoksa iradenizi ortaya koyarak hiçbir yere götürmeyen yolu savunmaya devam mı edeceksiniz?
 
Hiçbir zaman bu kadar açık ve somut bir şekilde anlatılmadı. Bir kez daha geldim ve sizleri uyardım. Son kez mi?
 
BEN Guan Yin, ruhlarınıza derin şefkat ve merhamet hislerimle.
 
© Tatyana Mikuşina, 2011
 
 
 


Kurulum Tarihi : 07/10/2012 · 18:08
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:19
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7486 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye