* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
 -  Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497463 Ziyaretçi

 20 şu An Bağlı

Dikte VIII - . 07.01.2008

Karmadan kurtulma Öğretisi
 
Sevgili Kuthumi
7 Ocak 2008
 
 
Kuthumi2.jpgRuhlarınızı yönlendirmek için gelen BEN Kuthumi.
 
Bugün size küçük bir Öğreti vermeye geldim, umarım çok yararlı olacak ve pek çok şeyi daha iyi anlamanızı sağlayacaktır.
 
Ben her birinize karşı lekesiz görüşü koruyorum. Bu şekilde sizinle sohbet etmem ve size karşı tutumum, hayatlarınızı nasıl etkilediğini izlemek daha kolaydır.
 
Başka insanlara, tanıdıklarınıza, tanımadıklarınıza, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, çocuklarınıza nasıl etki ettiğinizi hiç fark ettiniz mi? Kendinizi kenardan hiç izlediğiniz mi?
 
İşte, pek de iyi olmayan bir ruh halindesiniz. Sizler şüphe ve düşmanlık içindesiniz. Sanki herkes sizi kandırdığını, size kötü davrandığı gibi geliyor. Hayatınızda öyle durumlar olmuştur, doğru değil mi? Bu haliniz, çevrenizdeki her şeyi nasıl etkilediğini şimdi gelin dikkatlice analiz edelim.
 
İş yerine geliyor ve çevrenizdeki insanlara bu [ruh] halinizi aktarmaya başlıyorsunuz. Onlar hakkında iyi düşünmüyorsunuz. Yavaş yavaş insanlar sizin titreşimlerinizi karşılaştırarak farkına varmadan, onlarda gördüğünüz yanlarıyla size dönüyorlar. Ne hakkında konuştuğumu anlıyor musunuz? Başlangıçta sizin içinizde olumsuz içsel duruma sebep olan olumsuz bir enerji mevcuttur. Zihinsel ve duygusal bedenleriniz, o an içinizde aktive olmuş enerjinizle uyumlu olarak aynı frekansta titreşmeye başlıyorlar.
 
Enejitik bedenlerinizin, bir zamanlar yaptığınız tüm davranışlarınızın kayıtlarını içerdiğini biliyorsunuz. Ve zamanı geldiğinde bu veya şu karmik kayıt aktive oluyor. Bu şekilde, geçmişteki yanlış seçimlerinizle yaratmış olduğunuz bilinç durumunun içine giriyorsunuz.
 
Yaratmış olduğunuz ve enerjitik bedenlerinizde yaşayan bu düşük kaliteli enerjiyle tekrar karşı karşıya kaldığınız bir an geliyor. Bu enerjiyi dönüştürmek, onu dengelemek, nötralize etmek veya karmik durumunuzu kötüleştirmek şimdi size bağlıdır.
 
Karma Yasa’nın işleyişiyle ilgili bilgiyle donanmışsanız, sizin içinizde tezahür olmaya başlayan tüm kalitesiz [ruh] hallerini yakalamaya öğrenebilirsiniz. Sizler yavaş yavaş bu veya şu kalitesiz [ruh] hali nasıl meydana çıktığını, aktive olduğunu, mental ve duygusal bedenlerinize nüfuz ettiğini izleme sanatında ustalaşacaksınızdır. Düşmanınızı bildiğiniz zaman onunla başa çıkabilirsiniz.
 
Hastalığınızı biliyorsanız, ilacınızı tam zamanında almak yeterlidir ve nöbet krizi önlenecektir.
 
İnce bedenleriniz de aynı şekilde hastadırlar, onlar geçmişteki yanlış davranışlardan kaynaklanan yaralar içeriyorlar. Ve sizler sadece, kalitesiz bilinç durumlarınız için bir panzehir veya bir ilaç bulmanız gerekir.
 
Kalitesiz bilinç durumları sizi yeni yeni ele geçirmeye başladığı anı yakalamayı öğrenmelisiniz. Dikkatli olmak zorundasınız. Ve işte o an, geçmişteki olumsuz enerjilerinizin her türlü tezahürlerini kesmelisiniz.
 
Eğer kalitesiz ruh halinizle, irade gücüyle ya da bir takım psikolojik yöntemler yardımıyla başa çıkmaya çalışırsanız, bunun size yardım etmesi zordur. Bu durumu bir zamanlar kendiniz yarattığınızı anlamanız gerekir. Ve şimdi bu kusurdan kurtulmak istiyorsunuz. Onu serbest bırakmak.
 
Doğru bilinç haline girebildiğinizde ve İlahi enerji akışını içinizde doğru yönlendirdiğinizde, geçmişteki negatif karmik birikintilerini nötralize edebilirsiniz.
 
Kendi içsel kusurlarınızı düzeltme mekanizması sizin içinizdedir. Size gerekli olan sadece bu kusurun içinize var olduğunu itiraf etmek ve ondan kurtulmayı istemektir.
 
Her şey karmanızın ağırlığına, içinize yerleşen bu olumsuz enerjinin ne kadar güçlü olduğuna bağlıdır. Ve eğer küçük bir karmik problemle işiniz var ise, dikkatinizi bir kere bu probleme çekmeniz yeterli olacak ve o gidecektir.
 
Eğer büyük bir karmik problemle, dönüştürmek için bedenlenmeye geldiğiniz bir özellikle karşı karşıyaysanız, o zaman deneyinizi pek çok kez, bazen birkaç yıl tekrarlamanız gerekecektir.
 
Tanrı’nın yardımıyla baş edemeyeceğiniz bir olumsuz özellik ya da kusur yoktur.
 
Tanrı, her türlü kusurunuzla kendiniz baş etmeniz için size daima bir fırsat bırakmaktadır.
 
Ve verdiğim tavsiyeler kusursuz bir şekilde çalıştığını hissettiğinizde, sizler yavaş yavaş tüm kusurlarınızdan kurtulacaksınızdır.
 
Bir gün gelecek ve eğer daha önce size darılmak özgü ise darılmayı bırakacaksınızdır.
 
Bir gün gelecek ve eğer daha önce size hasetlik özgü ise hasetliği bırakacaksınızdır.
 
Bir gün gelecek ve eğer daha önce size kıskançlık özgü ise kıskanmayı bırakacaksınızdır.
 
Aynı şekilde depresyondan, asabiyetten, çabuk sinirlenmekten, öfkeden ve diğer birçok Tanrısal olmayan niteliklerden kurtulmak mümkündür.
Ve sizler yalnızca İlahi özellikler gösterebildiğiniz zaman, tüm dünya İlahi yanıyla size dönecektir.
 
Her biriniz yalnızca kendisiyle, yalnızca kendi içsel durumunuzla uğraşmalı ve çevrenizdeki dünya kendiliğinden değişecektir.
 
Bu Öğreti verirken birazcık kurnazlık yaptım. Aslında dünyanızda sizler hepiniz birbirinizle çok bağlantılısınız. Ve sizi, ailenizle, ülkenizle ve tüm gezegenle bağlayan çok güçlü karmik bağlarınız mevcuttur. Bu yüzden kendinizi karmik birikintilerden ve katmanlardan arındırma süreciyle birlikte, sizler başka insanlarının da Karma Yasası ve kendi karmalarını nasıl dönüştürecekleri ile ilgili haberdar olmaları için özen göstermelisiniz.
 
Karma Yasası bilgisi ve karmayı dönüştürme metotları, Dünya nüfusun belirli bir kritik yüzdesinin bilincine yerleştiğinde, gezegendeki durum gözlerinizin önünde değişmeye başlayacaktır.
 
Çoğunlukla bilgisizliğiniz ve tembelliğiniz size engel olmaktadır. Tüm bilgiler ve tüm mekanizmalar hem bu elçi aracılıyla verdiğimiz mesajlarda hem de farklı zamanlarda elçimiz olarak bize hizmet etmiş pek çok insan aracılıyla size çoktan verilmiştir.
 
Şimdi, ayrılık zamanımız geldi. Yazık.

 
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2008
 
 
Ben gelecekte yeni buluşmalar olacağını umuyorum.

BEN Kuthumi, ruhlarınızın eğitmeni.


Kurulum Tarihi : 08/11/2012 · 07:42
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:28
Kategori : Dikte VIII
Sayfa Oku 7715 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye