* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
 -  Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496811 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte VII - ... 07.03.2007

Dünya’nın mevcut durumu hakkında
 
Gautama Buda
7 Mart 2007
 
 
Gautama_Buda.jpgBEN Gautama Buda, Dünya gezegenin mevcut durumuyla ilgili önemli bir mesaj vermek üzere size acil olarak gelen.
 
Her zaman olduğu gibi aranızda mesajlarımızı okuyanlarınız, herkesten evvel somut eylemlere hazır olan insanlardır. Bu nedenle size durumu açıklamak ve sizden yardım dilemek için bugün geliyorum. Doğduğunuz gezegen şimdi yardımınıza muhtaçtır. Günlük dualarınızda sunduğunuz bir yardım değil, hepinizin katılması gereken bir yardımdır. Çünkü durum çok gergin ve bir dizi deprem, büyük yıkımlara sebep olabilir ve çok sayıda insan kurban olabilir. Bu nedenle ben, Dünya’daki durumdan ve Dünya gezegendeki enerjilerinin dengesinden sorumlu bir Üstat olarak geliyorum.
 
Başka hiçbir Üstat böyle bir durumda size hitap edemez.
 
Bu mesajımı okuyanlardan, hepinizin yapabileceği bir yardım diliyorum.
 
Bu yardım çağırımı okuduğunuz an, hiç gecikmeksizin, yüreğinizde veya yüksek sesle şu çağırıyı söyleyin.
 
Ey, Dünya, senin için zor olduğunu biliyorum, bugün yardımıma ihtiyacın olduğunu biliyorum. Yüksek Benliğimden, BEN OLDUĞUM BEN ADINA, bugün mabedime giren İlahi enerjiyi, Dünya’daki durumun dengelenmesi için vermesini diliyorum.
 
Böyle bir fedakârlığa hazır binlerceniz Dünya gezegenin durumunu anında değiştirebilir.
 
Dünya gezegenle ilgili her türlü felaketlerde ve doğa afet anlarında bu çağırıyı yapmanızı tavsiye ederim.
 
Şimdi böyle bir fırsattan istifade ederek, 19 Mart 2007’deki tutulmayla, güneş tutulmasıyla ilgili küçük bir bilgi daha vermek isterim. Güneş, İlahi aklı temsil etmektedir ve her hangi bir güneş tutulması meydana geldiğinde, ince belenleriniz için ek bir yüktür. Güneş tutulması sırasında, tutulmadan birkaç gün önce ve tutulmadan birkaç gün sonra, kendinize ve günlük programınıza iyice özen göstermenizi tavsiye ederim. Daha fazla dinlenmelisiniz ve daha fazla uyku uyumalısınız. Ve elbette kendi ahenk durumunuza özen göstermelisiniz.
 
İnce bedenlerinizde var olan tüm kusurlu enerjiler, aktive olacak ve sizler rahatsız edici durumlar hissedebilirsiniz. Bazılarınız için bu sebepsiz bir sinirlilik, uyumsuzluk olabilir, bazıları ise depresyona girebilir veya kontrol edilemeyen davranışlar yapabilirler. Güneş tutulmaları, ruhsal dengesiz insanlar ve ruhsal hastalıklardan muzdarip insanlar için özellikle tehlikelidir. Bu nedenle en yakın akrabalarınızın duygusal konforu konusunda ilgilenin. Her türlü olumsuz ve negatif durumlardan onları korumaya gayret edin.
 
Meditasyon yapmak, ahenge, barışa, sevgiye yönelik dua uygulamaları yapmak çok yararlı olacaktır.
 
Yer yüzeyindeki enerjilerin olumsuz akışları hakkında sizi uyarmaya geldim. Her şey sizin gücünüzde olduğunu temin etmek için geldim ve Yükselmiş Üstatların yardımına başvurmadan bile, sizler gezegenindeki durumu kendiniz uyumlu hale getirebilirsiniz.

Tanrı’nın size bağışladığı enerjiyi, kendi isteğinizle gezegenin durumunu uyumlaştırmak ve her türlü doğal felaketini önlenmek için yönlendirebileceğinizi hayal etmelisiniz.
 
Doğanın güçleri kör değildirler. Doğanın güçleri, eğer ahenksizler ise sizin düşüncelerinizin ve duygularınızın etkisiyle dengeli durumdan çıkıyorlar. Aynı şekilde doğa güçleri, kendinizi ve çevrenizdeki insanları uyumlaştırmak için çaba gösterirseniz, dengeli duruma gelebilirler.
 
Yalnızca bu gün değil, en az bu ayın sonuna kadar duygularınızı ve düşüncelerinizi sakin, dengeli bir konumda kalmalarına özen gösterin.
 
Bizler gezegenin durumunu dikkatlice takip ediyoruz ve gereken tüm yardımı sunuyoruz. Bununla birlikte omuzlarımızın yan yana olduğunu hissetmeniz ve gezegeni bir felaket tehdit ettiğinde size yaslanabilmemiz için bugün sizden yardım istemeye geldim.
 
Bugünkü sohbetimiz gerçekleştiği için ve dış bilincinize bu kadar önemli ve gereken bilgiyi getirebildiğim için mutlu oldum.
 
Size olan Aşkım ve ümidimle BEN Gautama Buda.
 
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2007
 
 


Kurulum Tarihi : 11/11/2012 · 20:02
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:35
Kategori : Dikte VII
Sayfa Oku 7551 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye