* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
 -  Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497507 Ziyaretçi

 24 şu An Bağlı

Dikte XII - ..... 01.01.2011

Sene başında geleneksel bir mesaj
 
Gautama Buda
1 Ocak 2011
 

Gautama_Buda02.jpgBEN Gautama Buda.

 

Bugün en önemli şeyler hakkında yeniden konuşmak, Dünya gezegeninde neler olduğu ve gezegeni nelerin beklendiği hakkında konuşmak için geldim.

 

Gezegenin titreşimleri yükseldiğini defalarca ifade ettik. Titreşimlerin yükselmesi gerekli bir süreçtir. Ve bu süreç, bu evrenin en yüce yönetim organları tarafından planlanmıştır.

 

Ne yazık ki, titreşimlerin yükselmesiyle ilgili görünüşte güzel bir olayın, bedende bulunan normal sıradan insan bireyleri için o kadar da rahat ve mutluluk verici bir olay değildir.

 

Titreşimsel planın yükselişi bütün bedenlerinizi etkilemektedir.

 

Fiziksel bedeniniz ve daha ince bedenleriniz olağan dışı bir titreşim alanına girmektedirler. Kendinize özgü titreşimlerin içinde bulunurken sizler bir rahatlık hissediyorsunuz. Alışık olmadığınız bir düzeye girdiğinizde ise, rahatsızlık hissetmeye başlıyorsunuz. Bu da fiziksel bedeninizin hastalanması ya da korku, öfke, depresyon ve yaşama isteksizliği gibi farklı birtakım düşük ruh halleri şeklinde tezahür edebiliyor.

 

Bilincin düşük halleri toplumsal huzursuzluğa ve değişik boyutlara varan insan kökenli felaketlere yol açabilmektedir. Çünkü teknokratik uygarlığınız çeşitli teknolojilere çok fazla dayanmakta ki ona hizmet eden işçilerden kaliteli bir iş verimliliği gerektiriyor. Dolayısıyla şimdi bütün gezegen, özellikle de gelişmiş bir uygarlığın bulunduğu bölgeler yüksek riskli alana girmektedirler.

 

İnsan bilincinin düşük halleri yalnızca insan kökenli felaketlere değil, doğal felaketlere de yol açmaktadır. Bildiğiniz gibi son yüz yılda değişik doğal felaketlerin, volkanik patlamaların, depremlerin ve tsunamilerin sayısı bir kaç kat artmıştır. Ve bu, bilinç durumlarınızın astral planda yol açtığı gerilmenin bir sonucudur.

 

Bu yüzden bizler ardı ardına geliyor ve Dünya gezegende yaşamın devam edebilmesi için uymanız gereken güvenlik standartları hakkında uyarıda bulunuyor ve reçeteler veriyoruz.

 

Sizlerden kitle bilincinin hem kendiniz hem de çocuklarınız üzerindeki etkisini sınırlandırmanızı istiyoruz. Bu, televizyon programlarının izlenmesine, radyo programlarının ve seviyesiz müziklerin dinlenmesine kısıtlama getirmekle ilişkilidir. Bizler ayrıca et tüketiminizi sınırlandırmanızı; alkol, uyuşturucu madde tüketmemenizi, sigara içmemenizi, saldırganlık içeren bilgisayar oyunları oynamamanızı da istiyoruz.   

 

Bunlar çok basit taleplerdir. Ve bunların yapılması neden gerekli olduğunu açıklayacağım. Yukarıda saydığım bütün bu şeyler titreşimlerinizi düşürüyor. Ve dolaysıyla sizler, Dünya’nın yıldan yıla yükselen genel titreşimsel planıyla uyumsuzluk göstermeye zorlanırsınız. Bu yüzden, eskiden bütün bu şeyleri yapabiliyor olsanız da şimdi bunlar sizin için tehlikeli bir hal almıştır. Ve her geçen yılla birlikte daha da tehlikeli bir hal almaktadır.

 

Pek çok insan alkolün veya sigaranın dozunu artırarak ya da sözde yeni tarz “müzik” dinleyerek rahat bir duruma girmeye çalışıyor, hâlbuki sizler kendinizi olumsuz bilinç durumlarına daha çok ve daha da çok sokuyorsunuz.

 

Bizler size basit reçeteler sunuyoruz. Bizler, bilincinizi mümkün olan en yüksek seviyede tutmanız için ulaşılabilir olan bütün araçları kullanmanızı öneriyoruz. O zaman titreşimleriniz gezegenin titreşimsel planıyla uyumlu hale geliyor ve sizler gelişimin evrimsel yoluna devam edebiliyorsunuz.

 

Ne yazık ki büyük şehirler, kitle bilincinin merkezleri olarak, gezegenin yükselen titreşim temposuna ayak uyduramamaktadırlar. Geçen zamanla birlikte, büyük şehirlerde yaşamak çok tehlikeli bir hal alacaktır. Ve bizler doğayla uyum içerisinde yaşamanın gerekliliğini mesajlarımızda ayrıca sizlere anlattık.

 

Birkaç yıl daha geçecek ve sizler bu diktelerimizi, tıpkı ana annenizin Yeni Yıl börek tarifi gibi arayacak ve sizlerden istediğimiz şeyleri takip etmeyi çalışacaksınız.

 

Fakat ana annenizin yaptığı, tadını ta çocukluğunuzdan hatırladığınız o böreğin malzemelerinin artık satılmaması gibi bizim bu tariflerimiz birkaç yıl içinde işe yaramaz hale gelebilir.

 

Dükkânlarda bulunan ürünler halen aynı isimleri taşıyor olmalarına rağmen, ama öyle olmamaları, sadece yapay taklitleri olmaları gibi; benzer şekilde, kitle iletişim araçlarınız tarafından sunulan ruhsal gıdalar da bu tarz bir şey değiller;  onlar hiçbir tatmin hissetmeksizin, alışkanlık üzere aldığınız sadece bir taklittirler.

 

Mevcut uygarlık bir çıkmaza girmiştir. Bu çıkmazdan kurtulmanın tek yolu ise; kafanızı kaldırmak ve yukarı Tanrı'ya yönelmektir. Seçiminizi bilinçli bir şekilde yapmak zorundasınız ve yaşamınızda neyin öncelikli olduğuna karar vermelisiniz: bütün dünyevi arzularınızla birlikte kendiniz mi, yoksa Tanrı mı?

 

Bu soruya cevabınızı bu yılın bitiminden önce vermeye çalışmalısınız.

 

Bizler mesajlarımızı, birkaç yüz veya onlarca insanın, kuşatıldıkları illüzyon dünyasından uyanmayı başarabilmeleri ve geri kalanları uyandırabilmeleri umuduyla veriyoruz.

 

Her bir ruh için savaş sürüyor. Ve mesajlarımızı okuyan her biriniz bizim için çok değerlidir. Sizler için çok şey yapmaya hazırız, ancak ilk adımı sizler atmalı ve bizden yardım talep etmelisinizdir.

 

Yanlış yolda yürüdüğünüzü fark ettiğinizde ve bizden yardım istediğiniz zaman, sizi ışığın yoluna çıkaracak bir rehber göndereceğiz.

 

Şüphelendiğiniz ve sizlere korkunç masallar anlattığımızı düşündüğünüz müddetçe, gerçekten ihtiyaç duyduğunuz yardımı sizlere sunamıyoruz.

 

Sene başında geleneksel bir mesajla geldim ve sizlere gerekli olan bütün tavsiyeleri verdim.

 
BEN Gautama Buda.
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2011


Kurulum Tarihi : 02/12/2012 · 09:48
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 16:51
Kategori : Dikte XII
Sayfa Oku 396 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye