* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
 -  Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496656 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte XII - ..... 02.01.2011

Neşesiz bir mesaj

 

Üstat Morya

2 Ocak 2011

 
14moria.jpgBEN El Morya.
 

Son buluşmamızdan bu yana çok fazla zaman geçmedi, fakat yine de, bu süre zarfında, Yükselmiş Üstatlar'ın ikamet ettiği efir oktavlarda pek çok şey meydana geldi.

 

Bizler sonuçları değerlendirdik ve ileride atacağımız adımları planladık.

 

En meraklı çelolarımıza şunu söyleyeceğim; ne bu sonuçlar ne de ileriki adımlar bedende bulunan insanlığın dikkatine sunulmayacaktır. 

 

Önceki yıllarda sizlere yeterince açıkladık. Ve bizim frekansımıza doğru bir biçimde ayarlanmış olanlar, kendi ruhsal gelişimleri için pek çok şey çıkartabilirler.

 

Özellikle meraklı olan ve bizlerle, Yükselmiş Üstatlar'la, ya da elçimizle doğrudan bir bağlantı kurmaya çalışanlara söyleyeyim ki; bu, bizim bazı mesajlarımızdan göründüğü şekliyle çok da güvenli bir uğraş olmayabilir.

 

Örneğin, merak ya da içsel bir dürtü sonucunda elçimizle yakın bir ilişki kurma fırsatını elde etmiş olan bireyler; sizler için inisiyasyon yasası uygulamaya konuldu. Ve elçimizin sizden isteyip de, sizin için gayet mantıklı görünen sebepler yüzünden yerine getirmediğiniz her ricası, sizlere ince planlardaki ruhsal gelişiminiz için aşılamaz bir engel yaratmıştır. Elbette ki, sizin için her şey bitmemiştir, ancak engeli aşmak zorunda kalacaksınız. Ve bu da muhtemelen bir yaşamdan daha fazla sürebilir.

 

Elçimizin görüş alanına giren her kişi otomatik olarak bizim de görüş alanımıza girmektedir. Ve sizler hiçbir şeyin olmadığını düşünmekle yanılıyorsunuz. Birçok öğrenci adayımız ne test edildiklerinden, ne de birbiri ardına sınavlardan kaldıklarından şüphe etmiyorlar bile.

 

Rusya da aynı şekilde, ruhsal misyonunu gerçekleştirme hakkını kazanmak için bu yıllar içerisinde geçmek zorunda olduğu sınavından kalmıştır. Ve bu, gün gibi ortadadır. Mesajlarımızı okuyan her birinizin, belirttiğimiz temel noktaları izleme fırsatı vardı, ancak bizim verdiğimiz ve kendilerini ilgilendiren her testi kişilerce fark edilmemiştir.

 

Sizler üzgünsünüz ve muhtemelen bundan sonra ne olacağını düşünüyorsunuz. Acımasız hayat derslerin mektebinde bir okul sırasına oturmak ve yeniden bir eğitim kursu almak şarttır. Bu eğitim kursunun ana noktalarını hatırlamak yeterli olacaktır. Bunu için de geçen yüzyılın başlarına geri gitmek gerekir. Dünya savaşı, devrim, iç savaş, muhalefeti baskı altına alan zalim rejim, tekrar bir savaş, yıkım, nükleer karşı karşıya gelme. Senaryonun aynı olacağını söylemiyorum. Açılmakta olan evrim sarmalının yeni döngüsünde senaryo aynı olamaz, çünkü zaman çok daha hızlı akmaya başlamıştır. Ve geçen yüzyılın bütün olayları, yeni senaryoda, birkaç yılın içerisine sıkıştırılabilir.

 

Elbette ki, elinde bir meşaleyle barut fıçısının üzerinde dans eden ve karakteristik özellikleri cesaret ve gözüpeklik olan insanlara sahip ülkelerden biri olması yüzünden, yalnızca komşu ülkeler değil geri kalan tüm dünyada da rahat bir şekilde yaşayamaz. Çünkü ülkeler arasındaki enformatik, ekonomik ve diğer ilişkiler aşırı yakınlaşmıştır.

 

İşte benim çizdiğim senaryo ve gezegende bir kaç yıl sonra evrime devam eden insanlar bulunması için bizler onu en tehlikesiz rotaya çevirmek için adımlar atıyoruz.

 

Bir kez daha hatırlatıyorum: gezegendeki durum bizim tarafımızdan yaratılmamıştır. Bu, insanlığın kolektif bilincinin bir meyvesidir. Bu yüzden sizler yakın tarihte insanlığın yaratmış olduğu tüm karmik düğümlerini çözmek zorundasınızdır.

 

Dünyanın günahların kefaretini ödemek mümkündür ancak beklenen Mesih şu an dünyada oluşmuş şartlarda bedenlenemez. Fiziksel planın titreşimleri çok düşüktür.

 

Bizler insanlığa en huzurlu ve en tehlikesiz yolu göstermeye devam ediyoruz. Barut fıçısının üzerinde dans etmeye gerek yoktur. Karma Yasasını öğrenin ve ona göre hareket edin.

 

Bu defalarca anlatıldı. Ve eğer altı yıl önce o zamanki on iki ya da on üç yaşındaki çocuklar Karma Yasasını okulda öğrenmiş olsalardı, şimdiki saldırganlıklarını ve yaşamdan memnuniyetsizliklerini dizginlemek çok daha kolay olurdu. Her eylem veya eylemsizlik karma yaratır. Ve karma yalnızca mesajlarımızı okuyanlar tarafından yaratılmamaktadır. O evrensel bir Yasadır.

 

Ülkeyi yöneten erkekler, her şeyden önce, bu evrenin temel Yasasını öğrenmeye başlamalıdırlar.

 

Bizler geleceğe umutla bakıyoruz ve inisiyasyonun en azından bir kaç aşamalarını geçmiş aydınlanmış erkeklerin, ülkelerin, şehirlerin ve bölgelerin başlarında olacakları zamanları öngörüyoruz. O zaman, şeref, onur, dürüstlük, irfan ve inanç gibi eski hoş sözler hatırlanacaktır. Ve o zaman, yeni Irkın bedenlenebileceği ve kendisiyle birlikte Altın Çağ bilincini getirebilecekleri zaman gelecektir.

 

Şimdi ise, evrime devam edebilme hakkı kazanmak için yapılan sınavlardan milyonlarca yıldır kalan Dördüncü ve Beşinci Kök Irkların son temsilcileri bedenlenmiştir. Elbette ki, onların zamanı artık sona yaklaşmaktadır. Önemli olan gelecek Irkın tohumları olarak bedenlenen ışık ruhlarının, evrimsel çöplüğe giden yolda onları takip etmemeleridir.

 

Mesaj yine neşeli olmadı. Ancak umut vardır! Sizler “yaşam bayramı” illüzyonunu üzerinizden atın ve Dünya gezegenindeki evrimin yararına olan gerçek işler yapmaya başlayın!

 

BEN El Morya.

 
 

© Tatyana Mikuşina, 2011

 


Kurulum Tarihi : 05/12/2012 · 23:26
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 16:50
Kategori : Dikte XII
Sayfa Oku 2109 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye