* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
 -  Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496694 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte XI - 01.01.2010

Kutsama

 

Birin Varlığı

1 Ocak 2010

 
Prisastviye na Edinia.jpgBEN Birin Varlığıyım.
 

BEN bugün Benim kutsamamı sizlere yöneltiyorum. 

 

Aşkımın ışınını bu elçinin algılayabileceği yoğunlukta göndermek için bu fırsatı kullanıyorum. Ooo, insan organizması gerçek Varlığımın yalnızca milyonda bir parçasını algılayabilir.

 

Ben Kendimi tamamıyla tezahür ettiremem. Sizin dünyanız Benim titreşimlerime dayanamaz. Onun için, Aşk ışınımı elçinin çakraları aracılıyla yönelterek, Varlığımın sadece çok küçük bir parçasını gönderiyorum. Ve bu mesajı büyük bir dikkatle okuyacak olan sizler de aynı şekilde dünyaya olan kutsamamın bir parçasını özümseyebilirsiniz.

 

Sizin dünyanızla Benim dünyam arasında bir ilişki kurma fırsatı olduğu için BEN çok mutluyum. Ooo, bu olayın ne kadar önemli olduğunu hayal bile edemezsiniz!

 

BEN sizin dünyanızda bulunabiliyorum. Ve bu demektir ki; dünyanız daha ileriki gelişimi için muazzam bir fırsat elde ediyor. Eğer şartlar oluşmasaydı ve BEN elçinin çakralarında bulunamasaydım, her şey daha farklı bir şekilde gelişmeye başlardı.

 

Sizler kendi dünyanızdaki şeyler için kendi algılayış biçiminizi takip etmeyi alışmışsınız. Ve sizin için kendi dünyanızda olan bitenler önemlidir. Ve bir şeye dokunamadığınızda ya da onu hissedemediğinizde, bu durumda bir şeyi algılayabilmenizi sağlayan tek şey inancınız oluyor.

 

Bizim dünyamızda durum böyle değildir. Benim için, bugünkü mesajımın gerçek olması çok önemlidir ve Dünya insanlığı için hakikaten yeni bir fırsat açmaktadır. Çünkü geleceğinizi BEN belirliyorum ve her şey Bana bağlıdır.

 

O yüzden, sizin dünyanızda bugünkü Varlığımın gerçeğini sığdıramayan kişiler için her şey tıpkı eskisi gibi kalsın. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek yoktur; Benim Varlığımda her şey kendi kendine gerçekleşecektir.

 

Pek çok kişi kendileri dinlenirken her şey kendi kendine olup bitsinle ilgili bunun hayalini kuruyor.

 

Ancak ne olması gerektiğiyle ilgili olarak Benim anlayışımla sizinkinin arasında bir fark vardır. Sonuçta her şey Benim çizdiğim yolda gelişecektir, fakat insan bireylerin büyük bir kısmı bundan pek hoşlanmayabilir.

 

Onun için zamanı boşa harcamayın. Bilincinizi dönüştürün. İlahi prensipleri ve İlahi modellerini ilk önce kendi zihninizde kavrayın sonra da bu modelleri dünyanıza yayın. Çünkü sizin yaratımınızla İlahi modellerle temas kurmayı başarabilen her insan, illüzyonun büyüsünden azad olacaktır. Ve sizler birbiri ardına, ebedi Yaşama uyanmayı başlayacaksınızdır.

 
BEN böyle söyledim.
 

Bunu, kadim bilge insanların kitaplarında okuyabilirsiniz, onlar Benim ışınımı yakalayabilen ve yanan ama yanmayan bir çalı şeklinde Benimle konuşabiliyorlardı.

 

Her şeyin değişmeye başlaması için Benim Varlığımın dünyanızda milyonda bir parçası yeterlidir.

 

Şimdi, esas olanı size söyledikten sonra, konuşulanı pekiştirmek istiyorum.

 

Gelecek değişimlerden korkmayın. Temiz kalpler ve arınmış bilinçler için korkulacak hiçbir şey yoktur. Sizler ebedi Yaşama girme hakkınızı hak ettiniz bile. Kendi özgür iradeleriyle illüzyonu tercih edenler ise bu dünyanın varlığı sona erinceye kadar bu dünyada belirli bir süre kalacaklardır.

 

İleriki yolu belirlemenin bütün mekanizması içinizde, kalplerinizde mevcuttur.

 

Hem fiziksel dünyaya bağımlı olmak, hem de İlahi Krallığa girmek imkânsızdır. Ben herhangi bir bağımlılıktan söz ediyorum, en küçüğünden bile.

 

Herkesi şölene davet ediyorum. Her biri girebilir. Ancak herkes başarabilecek midir?

 

İlahi fırsatın kapıları sonuna kadar açıktır, daha önce hiç olmadığı kadar.

 

Ağlarınızı bırakın, Benimle birlikte gelin. Sizleri insan ruhları avcıları yapacağım. Ve son an gelmeden önce, pek çoğunu illüzyon denizinden yakalamaya başaracağız.

 

Anlayanlar için yeterince söyledim. Sadece okuyan ve dinleyen, fakat anlamayanlar- onlar için de Ben gerekli olan her şeyi söyledim.

 

BEN Birin Varlığıyım. Om.

 
 
© Tatyana Mikuşina, 2010


Kurulum Tarihi : 09/12/2012 · 15:23
Son Güncelleme : 09/12/2012 · 15:29
Kategori : Dikte XI
Sayfa Oku 7179 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.09 saniye