* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497212 Ziyaretçi

 8 şu An Bağlı

Dikte XIII - ...... 23.12.2012

Sizin asıl göreviniz – Dünya gezegeni insanlarının bilincini yükseltmektir
 
 Elohim_Mir.jpg
Elohim Barış
23 Aralık 2012
BEN Elohim Barış, şu anda Dünya gezegeninde yaşayanlara gelen, bu geçiş zamanında kendinizde bedenlenmeye gelme gücü ve cesareti bulduğunuz için önünüzde büyük bir saygıyla eğiliyorum.
 

Pek çoğumuz ümitle ve heyecanla bakışlarımızı, hizmetini ve bedenlenmeden önce verdiğiniz yeminini unutmayanlara yöneltiyoruz.

 

Sizin asıl göreviniz – Dünya gezegeni insanlarının bilincini yükseltmektir. Ve bu görev şimdi en önemlisidir. Çünkü gelecek, bu görevin ne ölçüde yerine getirmenize bağlıdır. Gelecekten korku duymanız, benim en son istediğim şeydir. Her halükarda Yükselmiş Hocalar sizinle birlikte kalacak ve zor anlarda yardım elini uzatmaya hazırlardır. Aynı şekilde ben de bugün dünyanıza barış enerjilerini aktarmaya geldim.

 

Bu gece güçlü enerjilerim gezegeni yoğun bir şekilde çevreleyen anlayışsızlığın, nefretin ve düşmanlığın kurşuni zırhını deldiler. Enerjilerim pek çoğunuzun ruhlarında barışa ve huzura doğru çabayı yeniden canlandırdılar.

 

Bu zaman zarfında kendi içlerinde enerjilerini dengede tutabilenler, içsel huzuru ve ahenk durumunu koruyabilenler, tüm insanlık için istikrarlı gelişmenin bir garantörüdürler.

 

Bu yüzden barış hakkında düşünmeye, dış dünyaya ahenk yaymaya ve benim enerjilerimi dünyanıza aktarmaya devam edin.

 

Dünya gezegenindeki durumu her birinizin nasıl dengeleyebileceği konusu üstünde şimdi durmak isterim. Dengenin büyük zorluklarla korunabildiği anlar olduğunu saklamayacağım. Yaşam kargaşasının tam ortasında ve pek rahat olmayan koşullarda bulunan, inanılmaz çabalarla yine de içsel dengeyi koruyabilen ve yüreğinden dünyaya sevgisini gönderen bazen tek bir insan, bir başka savaşın başlamasını veya sosyal bir patlamayı önleyebilir.

 

Bu yıl boyunca pek çok defa böyle oldu. Muhalif güçlerin her seferinde tekneyi salladıklarında ve yeni bir savaş ve yeni bir kan dökülmesi kaçınılmaz gözükürken, içsel ruh haliyle, içsel başarılarının yardımıyla ve içten duasıyla negatif fırtınayı sakinleştiren bir kişi bulunmuştur.

 

Eğer bütün insanlık kendi bilincinin daha yüksek seviyesinde bulunursa, dengenin korunması kolaydır. Bilinç seviyesi, dış koşulları belirler, dış güçlerin tezahürünü yönetir ve fiziksel dünyadaki koşulları oluşturur.

 

Bu yüzden her seferinde kendi enerjilerinizi doğa güçlerini dengesizleştiren herhangi bir eyleme katmadan önce, bir an durunu ve düşünün. Sizler ya İlahi enerjinizi yıkıma, negatifliğe, dengesizleştirmeye yönlendireceksiniz ya da içsel ahengi ve sükûneti korumayı tercih edeceksinizdir.

 

Dünyayı bazen düşük kalitedeki enerjiler ele geçiriyor ve doğa güçlerinin kör akışı pek çok hayat akımını kalitesiz bir yola sürüklüyor. Geçen 20. yüzyılın tüm savaşları ve modern tarihin pek çok olayı, tek bir kalitesiz düşüncenin bir ülkenin nüfusunu belirli bir kritik kitleyi ele geçirdiğine dair bir örnektir. Ve sonra insanlar artık durumun sahibi değil, kalitesiz enerjilerinin esirleri oluyorlar. Milyonlarca insan kurbanı birisinin bilincinde doğan tek bir kalitesiz düşüncenin bir sonucudur.

 

Ama aynı şekilde tek bir kutlu düşünce eğer kitlelerin bilincini ele geçirirse, tarihin akışını değiştirebilir ve insanoğlunu daha kolay bir Yola doğru yönlendirebilir.

 

Yükselmiş Hocalar ince planda aydınlık geleceğin modellerini hazırlıyorlar. Bu modeller meydana gelmeye hazırlar ve bu modelleri hayata geçirebilecek ruhlar arıyorlar.

 

Ama bizim titreşimlerimizle uyumlaşmanız ve dünyaya ışık enerjilerini aktarabilmeniz için Yüksek dünyalarla ahengi yakalamanız gerekiyor.

 

Ancak illüzyon güçleri ölüm kalım mücadelesinde, yanlış modeller ve tezahürler yardımıyla ruhları ele geçirmeye ve Yol’dan çıkarmaya çalışıyorlar.

 

Dünyanızda iyi güçlerin ve kötü güçlerin hareket ettiklerinin çok iyi farkına varmalısınız. Ve hangi tarafa geçeceğinizi siz kendiniz seçiyorsunuz. Bilinçli olarak dünyanızın her türlü tezahürünü vasıflandırmalısınız: bu tezahürün arkasında hangi güçler duruyor? Düşüncelerinizle, duygularınızla, eylemlerinizle yanlış, ilahi olmayan modelleri desteklediğinizde, sizler evrimsel gelişim yolunun karşısında duruyorsunuz. Sizler illüzyon güçlerini destekliyorsunuz. Bilincinizde daha alt bir seviyeye düşüyorsunuz.

 

Ve tam tersi İlahi tezahürlerin sizin aracılığınızla hareket etmesine izin verdiğinizde, kendi bilincinizi ve çevrenizdeki insanların bilincini yükselttiğinizde, sizler doğru yönde ilerliyor ve bedenlenmiş pek çok birey için dengeyi koruyorsunuz.

 

Size söylemeliyim ki bunun gibi her bir İyilik ve Işık jeneratörü ölüm ve cehennem güçlerinin çok büyük ordularını etkisiz hale getirebilir.

 

Ve ben tüm kalbimle daima sadece ışık güçlerini desteklemenizi dilerim. Ve bizler hep birlikte her türlü savaşı, saldırganlığı, nefreti ve düşmanlığı önleyeceğiz.

 

İnanın bana yalnızca bilinç seviyeniz bir sonraki evrimsel seviyeye geçmenize izin vermiyor. Ve enerjinizi nereye yönlendirdiğinizden siz kendiniz sorumlusunuzdur. Varlığınız, ince bedenleriniz ve çakralarınız aracılığıyla sürekli akan enerjinin harcanmasından % 100 durumlarda daima sizler sorumlusunuz. İlahi enerjinizin harcanması konusunda yalnızca sizler sorumluluk taşıyorsunuz. Ve evrende seçimlerinizi sizin yerinize yapacak tek bir insan ya da varlık yoktur.

 

Her zaman durmak ve düşünmek için fırsatınız vardır: Tanrı’ya uygun olarak mı hareket ediyorsunuz ya da Tanrı’ya karşı mı hareket ediyorsunuz?

 

Dünyanızda oluşan koşullarda seçim yapmanın ve durumu değerlendirmenin bazen gayet zor olduğunu çok iyi anlıyorum. Bu yüzden hayatınıza sık sık Tanrı’yı, Yükselmiş Hocaları çağırın, Onlardan İlahi tavsiye ve İlahi rehberlik isteyin ve onları her zaman alacaksınız.

 

Bugün sizinle olan BEN Elohim Barış.

 
 
© Tatmana Mikuşina, 2012
 


Kurulum Tarihi : 05/01/2013 · 09:23
Son Güncelleme : 04/09/2013 · 23:32
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7170 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye