* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496701 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte XIII - ...... 24.12.2012

Şerefle Yeni Çağa gireceğiz!

Sen –Jermen
24 Aralık 2012
 
 
BEN Sen-Jermen!Senjermen01.jpg
 
Baylar ve bayanlar size tekrar Ben geldim!
 
Bugünkü gelişimin amacı, ortak kazanımlarımızı teyit etmektir!
 
Evet, sevgililerim, Yeni Çağın Yöneticisi olarak, memnuniyetle şu gerçeği ifade etmeliyim ki, fiziksel dünyanın tüm devasa kütlesini ortak çabalarımızla, geçmişin enerjilerine geri dönüşü olmayan bir noktaya kaydırabildik!
 
Bu, kelimenin tam anlamıyla birkaç gün önce oldu.
 
İnsanoğlu, dünyanın sonunu beklediği sırada, bizler Dünya gezegenin fiziksel oktavın enerjilerinin kaydırılmasıyla ilgili muazzam bir çalışma yürüttük.
 
Ve şimdi, fiziksel planın değişimleri, gittikçe daha fazla ve daha fazla açıkça kendini gösterdiğini fark etmemek mümkün değildir.
 
Dönüşü olmayan nokta geçildi!
 
İnsanlık için bu ne anlama geliyor? Sevgililerim, bu, bir önceki çağda kendini tüketmiş olan enerjilere geri dönmenin sizi artık tehdit etmediğini anlamına geliyor.
 
İnsanlığın geçen 2000 yıl boyunca yaşadığı kabus sizi daha fazla tehdit etmemektedir.
 
Yeni Çağ bütün gücüyle geldi!
 
Ve ben, onun Yöneticisi olarak, sizi temin etmek isterim ki, tüm insanlık bilincini değiştirmesi yoluyla Yeni Çağa geçmeye hazırdır.
Sizler hayretler içindesiniz, çünkü hiçbir şey olmamış ve çevrenizde her şeyi eskisi gibi görünmektedir. Bu böyle değildir, sevgililerim. Ve sizi cesurca temin ederim ki, evet, sizler, pek çoğunuz ve siz kendiniz bile, Dünya gezegeninde küresel enerji değişimi gerçekleştiğini anladınız.
 
Elbette, bazılarınız yeni enerjileri kabul etmeye hazır değildir. Pek çokları, kendilerini rahat ve konforlu hissettikleri geçmişe geri dönmeye çalışıyorlar.
 
Ama sevgililerim, sizin için o kadar iyi miydi? Ve geçmişe olan nostaljiniz, gelecek karşısında yalnızca bir korku değil midir?
 
Cesaret – size gerekli olan bir özelliktir!
 
Mutluluk –daima sizinle beraber olmalıdır!
 
Varlığınız değişimlere açık olmalıdır. Yeni Çağın sizin için ne hazırladığını hiç merak etmiyor musunuz?
 
Yeni Çağda, hoşgörüsüzlük, ahlaksızlık, kin ve düşmanlık gibi bencilce tezahürlere yer olmayacaktır.
 
Yeni Çağa, hoşgörü, özgürlük ve bağımsızlık özellikler özgü olacak.
 
Dış şartlardan bağımsız olma. Sizler daha özgürce ve kararlılıkla kendi İlahi doğanızı gösterebileceksiniz. Bununla beraber İlahi Yasaya karşı çıkan her şeyi, yolunda gittikçe daha büyük ve daha büyük zorluklarla karşılaşacaktır.
 
Ve eğer sizler geçmişe bağımlıysanız, eğer korku içinde yaşamayı alışmışsanız, bu alışkanlıklarınızı bırakmak zorunda kalacaksınız. Derhal!
 
Ve kendi içinizde, zamanın gereksinimine uymayan neyin olduğu hakkında şimdi kararlılıkla düşünmeniz gerekiyor.
 
Benciliğin her türlü tezahürü, dünyanın ve doğup büyüdüğünüz gezegenin kaderiyle ilgili kolektif sorumluluk ve toplumsallık duygusu tarafından silinip süpürülecektir.
 
Korku, kendini ne şekilde gösterirse göstersin, gelecekten güven duymakla ve dış şartlardan bağımsız olmakla değiştirilmelidir.
 
Hayatınızı Tanrı ile ve Üstatlarla ayrılmaz bir biçimde ilişkilendirdiğinizde, İlahi Yasa hayatınızı yönettiğinde, yolunuzu ne engelleyebilir ki?
 
Her türlü engelli, her türlü zorluğu kolaylıkla aşabilirsiniz. Ve geçmişe tutunmaya çalışan dünkü hayat şeklinin dinozorları, dünya sahnesini terk etmek zorunda kalacaklardır. Dünya görüşü Yeni Çağa uygun olan yeni insanlar, eski nesil liderlerinin yerini alacaklardır. Ve dünya yönetiminde çok yakında, İlahi yönetim prensiplerini gittikçe daha fazla ve daha fazla sayıdaki ülkenin yönetim seviyesine aktarmaya olanak sağlayacak değişimler ve dönüşümler gerçekleşecektir.
 
Bildiğiniz gibi kont Sen-Jermen olarak benim son bedenlenmem sırasında, dünyadaki ve özellikle Avrupa’daki politik durumunun en etkin bir şekilde düzenlenmesi konusunda uzmanlaştım.
 
Görünüşte çabalarım çok büyük bir yarar sağlamadı, fakat Yükselmiş Hocalar muazzam bir tecrübe elde ettiler, onun yardımıyla şimdiki değişimleri yapmaya hazırlar. Meydana gelecek değişimlerinin tüm ayrıntıları size aktarılmayacaktır. Sizler her geçen yılla birlikte İlahi prensiplerin, kendi hayatınızda ve tüm gezegenin yaşamında gittikçe daha fazla ve fazla nüfuz ettiğini hissedeceksinizdir.
 
Elbette, eski karşı çıkacaktır. Ama bu beyhude girişimler, geleceğe gittikçe daha fazla ve daha fazla güvenle bakacak insan topluluğun büyük bir çoğunluluğu için artık korkutucu gelmeyecektir!
 
Tavsiyelerimiz ve rehberliğimiz Dünya gezegenin nüfusun büyük bir çoğunluğu için erişebilir olmaması üzücüdür. Ancak Yeni Çağın ayırt edici bir özelliği, yeryüzünün farklı yerlerinde, insanlığın en iyi temsilcilerin zihinlerinde gerçekleşecek pozitif her şeyin anında yayılması olacaktır.
 
Yalnızca internetin sayesinde değil, illeri olan her şey, tüm yer küreye anında yayılmaya başlayacaktır.
 
İnternet icadına benzer bir şey, fakat Dünya gezegenin ince planında, şimdi çalışmaya başlıyor!
 
Bu, pozitif düşünmenin küresel bir ağıdır. Yalnızca İlahi prensiplerin ve metotların bütün yerküreye ışık hızıyla yayılan küresel bir ağıdır.
 
Sizler hemen şimdi bu küresel ağına bağlanabilirsiniz. Size şimdi erişim vereceğim.
 
Bağlantı girişiniz: Yeni Çağ.
Bağlantı şifreniz: Yeni Bilinç Durumu.
 
Yeni küresel ağına girmek için varlığınızın içini gerekli bilgilerle doldurduğunuzda, sizler bu ağın tüm avantajlarını kullanabilirsiniz.
 
Sizin bilinciniz, İlahi bilinciniz ince planda, Tanrı’ya doğru çabalayanlarla ve Üstatlara sadık olan bilinçlerle etkileşime geçeceklerdir. Ve bu yeni küresel ağın üyelerin sayısının çarpılmasıyla, yeni bilinç gittikçe daha başarılı ve daha başarılı bir şekilde Dünya gezegeninde yayılmaya başlayacaktır.
 
Ben sizinle beraberim!
 
Biz birlikteyiz!
 
Şerefle Yeni Çağa gireceğiz!
 
İleri!

BEN Sen- Jermen!
 
© Tatyana Mikuşina, 2012
 
 


Kurulum Tarihi : 26/01/2013 · 23:51
Son Güncelleme : 26/01/2013 · 23:54
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7465 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye