* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497202 Ziyaretçi

 7 şu An Bağlı

Dikte XIII - ...... 25.12.2012

Gezegenin durumu hakkında açıklamalar
 
Tanrı Surya
25 Aralık 2012 
 
Surya02.jpgBEN Surya bugün size tekrar gelen.
 

Ben uzaklardan, evrenin uzak alanlarından geldim. Ve adapte olmak ve Dünya gezegenin titreşimlerine uyum sağlamak için belirli bir zaman gerekti.

 

Son Mesajımı verdiğimden beri gezegende pek çok şey değişmiş ve şu gerçeği memnuniyetle söylemem gerekiyor ki, iyiye doğru kaçınılmaz değişikler meydana gelmiştir. Pek çoğunuz için bu sözlerim en azından garip görünecek, çünkü etrafınızın daha da hafiflediğini sizler hissetmiyorsunuz. Aksine, alacakaranlık yoğunlaşmaya devam ediyor ve durum kötüleşiyor gibi görünüyor. 

 

Size bir çıkış yok gibi geliyor ve Yükselmiş Grubun neden sevindiğine şaşırıyorsunuz. 

 

Sizin durum anlayışınızla, bizim durum anlayışımızın birbirinden farklı olduğunu belirtmem gerekiyor. Sizler dünyayı kendi hayat deneyiminiz ve gerçekliği kendi algı organlarınız yardımıyla kavrıyorsunuz. Ve sizlere durum güçleşiyor ve her şey kötüleşiyor gibi görünmektedir.

 

Bizim bakış açımıza göre ise aksine, her şey daha iyi olmaktadır.

 

Bütün mesele, titreşimlerin farklı olmasıdır. Fiziksel planın titreşimleri yükseldiğinde, sizler bunu bir kötüleşme olarak algılayabilirsiniz, çeşitli fiziksel rahatsızlıklar, sıkıntılı bilinç durumları hissedebilirsiniz, olumsuz düşünceler ve duygular sizi ele geçirebilir.

 

Sevgililerim, bu doğaldır. İnsanlık başka bir bilinç seviyesine geçiş yaptığında, önce çevredeki her şey daima kötüleşiyor gibi görünmektedir. Çünkü sizin titreşimleriniz, gezegene şu anda gelen yeni seviyeye uyumlu değildir.

 

İşte bu yüzden her şeyin daha da kötüleştiğini hissediyorsunuz. Aynı zamanda bizim bakış açımıza göre ise bizler, geri dönülmez değişimlere ve Dünya gezegenin titreşim fonun istikrarlı bir büyüme temposuna nihayet ulaşmaya başarabildik.

 

İnsanlığın eski hastalıklarından ve davranış kalıplarından ne hızla kurtulacağı şimdi bir zaman meselesidir.

 

Kendi içinde Yüksek gerçekliğe doğru yönelmiş, tüm varlığıyla Öğretimizi kavramış ve dünyamızdan her yeni Mesajımızı huşuyla bekleyen bireyler, onlar için çevrelerindeki dünyanın ağırlık hissi, çok yakında hafiflik ve coşku duygusuyla değişecektir. Hassas doğaları etraflarındaki alanın titreşimlerini yakalıyor ve bu titreşimler kendi titreşimleriyle öyle uyumsuz ki, onlara çeşitli rahatsızlıklar ve can sıkıntısı hissettirmektedir. Bunlar kendi negatif bilinç durumlarınızdan ziyade, dünyaya karşı merhamet duyma ve dünyanın karmik yükünün bir kısmının üstlenmesidir.

 

Başka bireyler ise, ne yazık ki, bunlar Dünya insanlığın büyük çoğunluğunu oluşturmakta, önceden olduğu gibi eski değerlere yönelmiş ve bilinçleri şimdilik Tanrı’yı kabul etmeye hazır değildir. İşte bu yüzden bu insanlar kendilerini tedirgin hissetmektedirler. Ve denenmiş yollarla titreşimlerini tekrar düşürmeye ve onlara doğal gelen titreşim seviyesine dönmeye çalışıyorlar. Ama bu artık imkânsız hale gelmektedir, çünkü gezegenin titreşimsel fonu yükselmiştir.

 

Bulunduğunuz gemiyle birlikte hareket etmemek olanaksızdır. Sizler geleceğe doğru Dünya gezegeni denilen gemide yüzüyorsunuz. Ve gezegeninizin yönelmiş olduğu yeni rotaya ne kadar öfke duysanız da, bunu kabul etmek zorunda kalacaksınız. Çünkü bu rota, bu Evrenin Yaratıcısı’nın iradesi tarafından Dünya insanlığı için çizilmiştir.

 

Eğer bu rotayı takip etmeyi istemezseniz, tek bir çıkışınız kalmaktadır, o da gemiden atlamak ve beşeri tarihinin dışında kalmak, geçmiş başarısız medeniyetlerinin çöplüğünü doldurmak.

 

Elbette, her birinize bir süre daha kozmik fırsat verilecektir. Kozmik varlıklar çok dikkatli bir biçimde ruhlarınızla çalışacak ve gerekli olan tüm tavsiyeleri ve eğitimi vermeye çalışacaklardır.

 

Fakat eğer bazılarınız yine de kendi yolunu takip etmeye tercih ederse, bir süre sonra sizleri rahat bırakacağız ve kozmik adaletini yeniden kurması için Karma Yasasına işini tamamlamasına izin vereceğiz.

 

Kozmik merhamet sonsuzdur, ama sınırsız değildir. Bizler ruhlarınız için imkânsızı bile yapabilirsiniz, ama yalnızca bu Evren'in Yasasını takip etmeniz durumda.

 

Eğer kendi yolunuzdan gitmek konusunda ısrar ederseniz, bizden yardım ve destek alma umudundan ayrılmak zorunda kalacaksınız.

 

Kendini gönüllü olarak ölüm ve cehennem güçlerine teslim edenleri desteklemek için kozmik enerjinin tek bir ergini bile artık harcamayacağız.

 

Bu yüzden gezegen şimdi bu kadar çirkin ve kasvetli gözükmektedir. Çünkü geçiş zamanında, Işık karanlıkla daha da fazla karıştığı için, yaşamak çok zordur. Ve bu yüzden bizler geliyor ve gezegenin durumuyla ilgili açıklamalar veriyoruz. Eğer olup biteni biliyorsanız, daha büyük bir açıklıkla ve anlayışla hareket edebilirsiniz.

 

Bizler gerçekleşen süreçlerle ilgili sizi bilgiyle donatıyoruz. Ve bu bilgiler ve dünyalar arasında uzatılan yardım elimiz, evrimle uyumlu olan insanların ruhlarına çok değerli bir yardım sunacaktır.

 

Eğer elinizi çekiyor, uzatılan yardım elini tutmayı istemiyorsanız, İlahi fırsat penceresi kapanıncaya kadar bizler tekrar ve tekrar gelmeye ve Öğretimizi vermeye çalışacağız.

 

Bunun ne zaman olacağını size söylemeyeceğim. Ama sürekli farkında olmalısınız ki, İlahi fırsat her an kapanabilir ve Dünya’da geçirdiğiniz her saniyenizi ruhunuzun yararı için kullanmalısınız.

 

Bugünkü Mesajım, Dünya gezegeninde devam eden hırçın hayat denizinde doğru yönü belirlemeniz konusunda size yararlı olacağına çok umuyorum.

 

Ve bizler hep birlikte bu geçiş zamanını atlatabileceğiz ve tüm fırtınaların ve kasırgaların sakinleştiği ve şefkatli güneşin bulutların arkasından göründüğü o mutlu zamanları görebileceğiz.

 

Kendi içinizde sadece pozitif ruh halini sürekli korumanızı isterim. Dünyanızda olup biten hiçbir şeyin sizi denge ve içsel huzur durumundan çıkarmasına izin vermeyin.

 

Bu şekilde sizler yalnızca kendi ruhunuza değil, Dünya gezegeninde birçok evrime de çok değerli bir yardım sunacaksınızdır.

 

BEN Surya.

 
 
© Tatyana Mikuşina, 2012 


Kurulum Tarihi : 30/01/2013 · 09:13
Son Güncelleme : 24/07/2013 · 12:09
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7093 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye