* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496537 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte XIII - ...... 26.12.2012

 

Sizin içinizde Yüksek dünyalara kendinizi uyumlu hale getirme konusunda muazzam bir potansiyel saklıdır

 
Buda Vairoçana

26 Aralık 2012

 
 

Vairocana_Buda.jpgBEN Vairoçana.

 

BEN bugün Mesajımı, beni dinlemeye ve Öğretimi hazır olanlara vermek isterim.

 

Mesajımı okumaya başlamak için acele etmeyin. Öncellikle kalbinize, hislerinize odaklanın. Ve eğer dünya telaşının, kaygılı düşüncelerin, dünyanın her türlü dengesiz tezahürlerin etkisi altındaysanız, Mesajımı okumaya erteleyiniz. O size fayda getirmeyecektir. 

 

Titreşimlerimiz eşitlenmeli, uyumlu hale gelmeli. Yalnızca bu durumda Mesajımı kavrayabilirsiniz ve Mesajımın nektarı ruhunuzun en gizli yerlere nüfuz edecek ve size eşsiz bir mutluluk getirecektir.

 

Bizim Mesajlarımız varlığınıza nüfuz etmekte ve enerjitik sisteminize hassas bir şekilde etki etmektedirler. Hiçbir şey olmuyormuş gibi gelebilir, ya da tersine varlığınıza nüfuz eden enerjiyi hissedebilirsiniz. Her iki durumda da ruhlarınızın elde ettiği yarar, çok büyük olacaktır. Çünkü dünyalarımızın etkileşimi, sizin varlığınızın içinde, Yüksek dünyalar ile ahengi sağladığınızda, Yüksek dünyaların enerjisini algılamaya hazır olduğunuzda gerçekleşmektedir.

 

Şimdi, bilincinizi hazırladığımda, başlamaya hazırım.

 

Bildiğiniz gibi sizler yalnızca kaslar ve kemiklerden oluşan fiziksel bir varlık değilsiniz. Sizler hassas bir şekilde organize edilmiş enerjitik bir varlıksınız. Ve ince doğanıza dikkat etmediğiniz sürece, o kendini gösteremez. Ama her bir varlığın hayatında, ince dünyaları algılamaya hazır olduğu anlar vardır. Bu tıpkı enerjitik sisteminizin çiçek gibi açmasına benzer. Tüm çakralarınız açılıyor ve en hassas renklerle boyanmış, çok ince ve belirli bir şekilde yönelmiş taç yapraklı mucizevi çiçekleri anımsatıyorlar. Çakralarınız, Yüksek dünyalar ile etkileşime geçebilen çok hassas bir biçimde ayarlanmış bir mekanizmadır. Bunlar, Yüksek dünyalara bilincinizle nüfuz etme imkânı veren antenler ve yer saptayıcılarıdır.

 

Enerjitik sisteminiz uyumlu hale geldiği zaman, sizler daha ince dünyalarla ve dünyalar sistemleriyle doğrudan iletişime geçme imkânı elde ediyorsunuz.

 

Ne yazık ki insanlığı kendi gerçeklik planımdan izlerken, ruhsal seviyenizi ve Yüksek dünyalarını algılama hünerlerinizi gösteren çok nadir olarak çakralarınızın açılan çiçeklerini görüyorum. Genellikle insan bireyleri yalnızca bir, iki veya üç açılmış alt çakralara sahiptir. Bazı bireyler ise kendilerini arzu ve tutkuları tarafından paramparça edilmelerini izin vermiş ve onların ışıkları, çakraları sönmüş ve doymak bilmez arzuların enerjisi aktığı uzayda birer kara delik gibidirler.

 

Bazı insanların kendilerini ne hale getirmiş olduklarını izlemek korkunçtur. Kendilerini Tanrısal varlıklar olarak tezahür ettirmek yerine, İlahi enerji emiciler haline gelmişlerdir.

 

İleriki evrimsel gelişiminizin tüm meselesi, enerjitik merkezlerinizi, çakralarınızı ne ölçüde açmanıza bağlıdır. Yalnızca alt çakralarınızı değil, varlığınızın tüm enerjitik sistemini de. Çakralarınız ne kadar dengeliyse, Tanrısal insan idealine o kadar daha yaklaşıyorsunuz.

 

Birçoğunuz çeşitli ruhsal uygulamalarla uğraşmaktadır. Ancak uğraşlarınız bazen anlamsız, bazen işe yaramaz, bazen ise ruhunuza ve gelişiminize zarar vermektedir.

 

Bir uygulamanın sizin için gerekli olup olmadığını nasıl belirlenebilir? Ruhunuzun şu anda ihtiyacı olan şeyi nasıl bulunabilir?

 

Elbette, eğer bu dersi Doğu’daki öğrencilere verseydim, onlara bu veya şu kadim geleneğe sadık bir Öğretmene başvurmalarını tavsiye ederdim. Binlerce yıl süresi içinde pek çok kadim geleneğin uygulamaları, öğretme hakkını teyit etmiş ve bu geleneği takip eden öğrencilerin ruhsal kazanımları şeklinde meyvesini vermiştir.

 

Peki gerçek gelenekleri kaybetmiş, öğretmek için gelen dolandırıcılar kendileri bile yeterince kadim geleneklere hakim değilken ve onları takip etmeye çalışanları kafasını karıştırıyorken, batıdaki insanlık ne yapsın?

 

Fakat sizin dünyanızda kadim bilginin kırıntıları vardır, geçmiş çağların Büyük Öğretmenleri’nin Bilgisini kaybetmemiş gelenekler ve uygulamalar vardır.

 

İşte o zaman, binlerce yıl önce bilgeler, insanın enerjitik sistemi hakkında gerçek metotları ve bilgileri kavrayabiliyorlardı. Onlar Bilgiyi koruyan geriye kalan kadim bilgeleri ve yogalarıydılar. Birçok ruhsal Öğretmenin bedenlenme amacı ve görevi, insanlığa, insanın hassas enerjitik yapısı hakkında anlayışı vermekti. Çünkü Kali Yuga zamanında insanlık kadim bilginin temellerini kaybedeceğini tahmin ediliyordu. Öyle de oldu. İnsanlık en temel bilgileri kaybetti. Ve kadim okullarının öğrencilerin başarıları şeklinde, gezegende orada ve burada eski bilginin sadece kıvılcımları parıldıyor.

 

Bilinç seviyeniz, kadim gerçeklere dokunmanıza bile izin vermemektedir. Ancak bizler bu veya şu seviyede Mesajlarımızda gerekli anahtarları veriyoruz, dikkatli bir şekilde incelenirlerse bilincinizi ve uyuyan yeteneklerinizi açabilir ve size ruhsal araştırmalarınız için doğru bir yön gösterebilir.

 

Bizler basitten başlıyoruz. Kendinizi sürekli doğru örneklerle çevrelemeniz gerekliliği ile. Görüş alanınıza geren her eşya veya şekil tüm enerjitik sisteminizi etkilemektedir. Ve eğer sizler sürekli yanlış imajlı reklamlar seyrediyorsanız, enerjiniz alt çakralara yoğunlaşmasına zorunda bırakıyor ve Kutsal Ateşe varlığınızın daha üst çakralarına yükselmesine izin vermiyor. Siz kendiniz, kendi isteğinizle omurganız boyunca yüksek enerjilerinin akışını bloke etmektesiniz.

 

Düşük kaliteli müzik, etli yiyecekler, uyuşturucular, içki, nikotin, pornografi – sizi alt enerjitik seviyelere çekmekte ve ruhunuzun gelişmesine imkân vermemektedir.

 

Yanlış örneklerden ve tezahürlerden vazgeçin ve Yüksek Benliğiniz sizi doğru Yola çıkarabilecektir. Sizler ayırt etme yeteneği elde edecek ve artık bir ruhsal akımdan ötekisine itip kakışan kör kedilere benzemeyeceksinizdir.

 

Bütün Yol sizin içinizde bulunmaktadır. Ve enerjitik sisteminiz, kitle bilinç örneklerden kurtulduğunda sizi uyumlu hale getirebilir. Sizin içinizde Yüksek dünyalara kendinizi uyumlu hale getirme konusunda muazzam bir potansiyel saklıdır.

 

Ve eğer kitle bilincinin zincirlerinden, sizi çevreleyen yanlış örneklerden kurtulabilirseniz, sayılı seneler içinde ayırt etme yeteneği de dahil olmak üzere, ruhsal armağanlar elde edeceksinizdir.

 

Kitle bilincin ve onun arkasında duran yapılar, şer güçlerin ta kendileridirler. Ve insanlık bir sonraki etapta, Kundalini enerjinize omurganızın kök çakrasından yükselmesine izin vermeyen her şeyden kurtulmalıdır.

 

Dünya Ana şu anda illüzyonların örtüsü altında saklıdır, ama bir sonraki çağ dünyaya, Dünya Ana’nın yüzünü gösterecektir. Ve bundan sonra insanlığın Altın Çağa doğru ilerleyişini hiçbir şey durduramayacaktır.

 

Bugünkü sohbetimiz pek çok saklı anahtar içermektedir. Ben sizin uyuyan bilincinize özenli baba eliyle dokundum. Ve insanlığın en iyi temsilcileri tatlı uykularından uyanmalarını ve İlahi Bilginin güneşine doğru çabalamalarını sabırla bekliyorum.

 
BEN Vairoçana.
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2012

 
 


Kurulum Tarihi : 03/02/2013 · 20:41
Son Güncelleme : 03/02/2013 · 20:41
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7415 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.08 saniye