* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
 -  Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496811 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte XIII - ...... 28.12.2012

Hareket etmeye başlamak gerekir!

 

Üstat Morya

28 Aralık 2012

 
 

BEN El Morya!

 

Bugünkü Mesajı aciliyet belirlemektedir.

 

Karmik Kurulunun toplantısından son haberleri sizinle paylaşmak için toplantıdan şimdi ayrıldım.

 

Pekala, yılın sonuçları değerlendirilmiştir. Ve size söylemeliyim ki sonuçlar bir taraftan sevinçli, çünkü Dünya gezegenin titreşimlerini yeni seviyeye geçişini başarılı bulduk! Oğlan üstü durumlar olmadan bunu atlattık. Ve bu bizi sevindiriyor!

 

Öte yandan ise bizi üzen şeyler var. Ve sizler belki bunun ne olduğunu tahmin ediyorsunuzdur. Bizler şu anda bedenlenmede bulunan çelolarımızdan daha büyük canlılık, daha büyük bilinçlilik ve daha büyük özveri bekliyorduk.

 

Son birkaç yıl içinde neredeyse imkânsızı elde etmeyi başardık, bizler Rusya toprakların fiziksel planında, Kardeşliğin ileri karakolunu, Işığın ileri karakolunu kurduk ve sağlamlaştırdık. Rusya'nın tam ortasında! Bu, şimdiye kadar, eşi görülmemiş bir zaferdi! Bu 2007 yılında gerçekleşti.

Ondan sonra olanlar ise örnek teşkil etmez. Ne yazık ki Rusya’daki ışık taşıyıcıları Kardeşliğin ileri karakolunu koruyamadılar. Elçimize ait Aşramın toprakları bu beş yıl boyunca muhalif güçlerin aralıksız saldırılarına maruz kaldı. Birbiri ardına gelen saldırıları geri püskürtemiyorduk. Elçimizin Aşramı ile ilgili tüm üzücü durumlar hakkında, sizler Mesajlarımız aracılıyla tam zamanında haberdar edildiniz. Ben bizzat kendim defalarca geldim ve tam anlamıyla size yalvarıyordum ve sizden yardım diliyordum. 

 

Yardım yerine bizler eski ateşli takipçilerimizin taşlaşmış yüreklerini seyrediyorduk. Birbiri ardına ışık taşıyıcıları Elçimizi terk ediyor ve pek çokları en kötü suçu işlediler – ihanet.

 

Sonuçlar gecikmeksizin kendini gösterdi: bizler Rusya topraklarında oluşturulan avantajları kaybettik. Bizler ilerleme temposunu kaybettik ve şimdi uyuşukluğun, tembelliğin ve ihanetin meyvesini toplamak zorundayız.

 

Birleşmek ve baskıya dayanmak bu kadar zor muydu? Işığın yükü bu kadar ağır mıdır?

 

Tüm bu süre boyunca Rusya için açık olan İlahi fırsat penceresi kapandığı için çok üzücüdür.

 

Bu Mesajımı okuyacak ve tekrar tekrar okuyacak birçok öğrencimizin panik havasını öngörüyorum

 

Şüphe dalgaları ve negatif çalkantıları öngörüyorum.

 

Öğrencilerimiz için bu onurlu bir davranış mıdır? Bizler, Yükselmiş Üstatlar, sizlere böyle mi öğretiyoruz?

 

Evet, Karmik Kurulu Rusya için İlahi fırsatın kapandığını ve Rusya topraklarında Üstatların Mesajlarını aktarması konusunda veto getirdiğini doğrulamıştır.

 

Bizim gerçek öğrencilerimiz, başarısızlığı, hatalardan öğrenme fırsatı olarak görürler. Bizim gerçek öğrencilerimiz muhalif güçlerin her türlü saldırılarına, birlik ve beraberlikle karşı koymaktadırlar.

 

Birleşmek için neden vardır! Yerine getirilmesi gereken görev vardır!

 

Çabalarınızın yardımıyla ve yüreklerinizin alevi sayesinde yeni bir fırsat açılabilir. Birliğinizi gösterin! Üstatların işleri uğruna anlık heveslerinizi ve illüzyondaki oyunlarınızı feda etmeye hazır olduğunuzu gösterin!

 

Neden bayraklarımız altında bu kadar az gerçek ve sadık asker vardır? Bedenlemeye gelmeden önce Elçimizi koruma sorumluluğunu üstlenmiş şövalyeler ve yiğitler nereye kayboldular?

 

Hey! Neredesiniz?

 

Alın yazınız bu kadar ağır mı? Sorumluluklarınızı ve görevlerinizi hatırlama zamanı gelmedi mi?

 

Ben ihanet edenlere ve gidenlere konuşmuyorum. Ben içinde hala bağlılık alevini ve İlahi ateşini koruyanlara sesleniyorum.

 

Üstatlara hizmet etme kararlılığınızı gösterin ve Karmik Kurulu Rusya için İlahi fırsatını tekrar inceleyecektir.

 

Şimdi ise bizler Mesajlarımızı tamamen farklı ülkelerde vermek zorundayız.

 

Bu seferki Mesaj dönemini Portekiz'de verdik. Hatırlayacağınız gibi geçen Mesaj dönemini Letonya’da aktardık.

 

Tanrı her türlü durumdan olumlu anlar çıkartır. Eğer ışık taşıyıcıları bayrağımızı zamanında tutup kaldırmadıysa ve tüm dünyada Öğretimimizi yaymamışsa, bunu biz kendimiz yapacağız.

 

Biliyorsunuz ki Mesajlarımızın alımı sırasında, çok büyük miktarda Işık açığa çıkmaktadır. Ve bu en önemli şeydir, Mesajlarımızı bunun için veriyoruz.

Bu yüzden, Mesajlarımızı almak için Elçimize gerekli şartları oluşturma fırsatı, şimdi dünyanın birçok ülkesi için ortaya çıkmıştır. Enerjinin yerkürede daha eşit dağılımı memnuniyetle karşılanmaktadır!

 

Mesajımın sonunda, gelecek değişimlerin kaçınılmazlığını, bilinciniz için pekiştirmek isterim.

 

Ve verdiğimiz Öğretiyi ne kadar çabuk kavrarsanız, insan toplum yaşamının tüm alanlardaki değişimler o kadar hızlı bir tempoda gerçekleşecektir.

 

Öncelikli olarak fiziksel planda Işığın çalışmalarını ilgilendiren her şey tamamıyla sizin ilginiz ve sorumluğunuzda olduğunu kesin kez ve ebediyen hatırlayın. Başka bir ülkenin elçisi, elçi olarak bulunduğu ülkenin yetkilileri ve halkı tarafından anlayışsızlıkla ve bariz düşmanca bir tutumla karşılaştığını düşünün. Sanırım, dünyada hiçbir ülke, temsilcisine karşı yapılan düşmanca tezahürü göz ardı edemez. Bizler, Yükselmiş Hocalar da aynı şekilde Elçimize karşı düşmanca tezahürü görmezden gelemeyiz. Elçimize, Dünyadaki temsilcimize karşı yönlenmiş her türlü olumsuz davranışın sergilenmesinde ortaya çıkan karma hakkında pek çok defa öğreti verildi.

 

Hatalar kabul edildiğinde ve özür dilendiğinde, her türlü karma en kolay yoldan dönüştürülebilir. Eğer cahiliyet ve kibir insanlara hatalarını kabul etmelerine ve tövbe etmelerine izin vermiyor ise negatif karma, fiziksel plana çeşitli felaketler, sosyal patlamalar ve mali yıkımlar şeklinde inmeye başlar.

 

Bu yüzden ellerinizi kavuşturup oturmak için vakit yok. Hareket etmeye başlamak gerekir! Yanlış davranışlarınızla karma yaratmaktan korkmayın. Eğer niyetiniz doğruysa, şu anki tarihsel anda, eylemleriniz ne kadar yanlış gözükürse gözüksün, Tanrı daima durumu yoluna koyabilir ve hatalarınızı düzeltebilir. Daha kötü olan eylemsizlik karmasıdır, makulmüş gibi görünen savaşa katılmama bahanesiyle, sizler kazanılmış pozisyonları yitiriyorsunuz, sürat ve baskın avantajını kaybediyorsunuz.

 

Hatalarınızdan ders alın!

 

Dünya gezegenin iyiliği için hareket etmekten çekinmeyin!

 

BEN El Morya!

 
 

© Tatyana Mikuşina, 2012


Kurulum Tarihi : 12/02/2013 · 22:55
Son Güncelleme : 12/02/2013 · 23:05
Kategori : Dikte XIII
Sayfa Oku 7347 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye