* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
 -  Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496690 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte XI - 04.01.2010

Yeryüzündeki Barış, Tanrı’nın en iyi kızlarının ve oğullarının gösterebilecekleri bilinç seviyesine bağlıdır
 
Elohim Barış
4 Ocak 2010
 
 
 
Elohim_Baris.jpgBEN Elohim Barış.
 
Dünyanızdaki barışı destekleme arzusuyla sizlere geldim.  Biliyorum, dünyanız daha önce de olduğu gibi, savaş ve şiddet benzeri, bilincin kusurlu tezahürlerine maruz kalıyor.  Bütün bunların dünyanızda var olduğunu biliyorum.  Onun için sizlere bugün senenin başında geldim.
 
Dünyanızda her şeyin değişeceğiyle ilgili umudumu ve inancımı sizlere getirdim.  Savaşlar, insanlığın tarihinde geçici bir olaydır.  Elbette ki, sizler tarih okudunuz ve bütün tarihin savaş ve fetihlerden, şiddet ve katliamlardan oluştuğunu bana söyleyebilirsiniz. 
 
Bunu biliyorum, sevgililerim.  Bununla beraber, şunu da biliyorum ki; bunların hepsi geçici bir olaydır ve kusurlu bilincinizin bir tezahürüdür.
 
Ayrıca şunu da biliyorum ki; Yeryüzünde yaşayan herkes Dünya’da vuku bulan her bir katliama ortaktır.  Belli bir seviyede, sizler hepiniz tek bir enerji sistemi oluşturuyorsunuz.  Ve tek bir bireyin tarafından gösterilen öfke ve saldırganlık, orada, ortaya çıkmak için yer kürede kendine bir yer arayan, negatif bir enerji merkezi oluşur.
 
Savaş ve şiddet olaylarının içinde direkt olarak yer alan o insanların bunun tek suçlusu olduğunu söyleyemezsiniz.  Hayır, bu şekilde, insanlığın bilincindeki ortak kusurluluk açığa vurulmuş oluyor sadece.
 
Bu yüzden barışı kalplerinizde tezahür ettirmenize çağırıyorum.  Kendinizi tam anlamıyla kontrol etmeyi başardığınızda, etrafınızdaki her şey yıkılıp dökülüyorken tam bir denge içerisinde kalabildiğinizde, işte o zaman Ben bizzat ve Yükselmiş Varlıklarla birlikte barışın kutsal altın yağını gezegenin üzerine sizin aracılığınızla dökebileceğiz.  Ve bizler her türlü gerilim merkezini söndürebiliriz.  Bütün bunlar yapılabilir sevgililerim ve bunlar gerçekte yapılabilir.  Bizler fiziksel planda bulunan yalnızca kusursuz bir kapa; bedende bulunan ve yoğun dünyanıza barış enerjilerini iletebilen bir insana ihtiyaç duyuyoruz.
 
Evet, bu çok kolay görünüyor fakat gerçekte böyle bir bilinç düzeyinin dünyanızda ulaşılması çok zordur, tüm hayatınız boyunca ya da en azından hayatınızın bir bölümünde, fiziksel planınıza barışın mükemmel İlahi bilincini iletmeyi başarabilmek.
 
Bu yüzden, savaş ve şiddet dünyanızda halen yer almaktadır.  Ve sizlerin kişisel olarak dünyanız için neler yapabileceğiniz konusunda düşünmenizi istiyorum.
 
Bir kez daha tekrar ediyorum: dünyada saldırganlığın beslenmesine olanak tanıyan şey, her birinizin içinde bulunmaktadır.  Bizler saldırganlıktan ve cezalandırma isteğinden serbest, yeni bilinç durumuna bir anda ulaşamayız.  Özünde, bu bilincin kökleri, insanların kendi bilinçlerinde İlahi modellerini artık kaybetmiş oldukları, yüzyıllar öncesinin derinliklerine kadar gider.  Ve onlara öyle göründü ki; kendi düşüncelerine göre cezalandırılması gereken kişileri cezalandırmada Tanrı çok yavaştı.
 
İllüzyon o kadar yoğun bir hal aldı ki; insanlar İlahi vizyonunu ve İlahi yönünü kaybettiler.  Onlar, İlahi adaletini kendi eylemleriyle değiştirmeye karar verdiler.
 
Onlara göre kötülük cezalandırılmalıydı ve bunu kendileri yapmazsa, o halde kim yapacaktı ki?
 
Tanrı adına, adalet ve iyilik adına işlenen ilk cinayetin karması, binlerce yıl boyunca o kadar karmaşık bir hal aldı ki; bu karmanın inişi bir anda sona erdirilmesi imkânsızdır.  Her türlü karma, bir enerji gibi kendisini tüketmesi gerekir.
 
Onun için, şiddetin bütün dünyada hemen yarından başlayarak durdurulması olanaklı değildir.  Bu hayal edilebilir; bu amaç edinilebilir, fakat şiddetin karması kendisini tüketmesi gerekiyor.
 
Bununla birlikte, biliyorsunuz ki; karmanın geri dönmesi farklı şekillerde olabilir.  Şiddetin karması sizlere bir üçüncü dünya savaşı şeklinde geri dönebilir.  Ancak bu, önlenebilir de. Ve eğer yeterli sayıda birey yaşamlarında kesin olarak şiddette başvurmayacaklarına karar verirlerse ve [birileri] onları bir yanağından vurduklarında, diğer yanaklarını çevireceklerse, eğer yeterli sayıda birey bu tarz bir bilinç seviyesini gösterirse, bu insanların yüreklerindeki barış özelliklerinin tezahür etmesi ile savaşların ve şiddetin karması söndürülecektir.
 
İsa ve Buda bilinç seviyelerinden bahsediyorum.  Yalnızca bu bilinç seviyede, tam anlamıyla içsel barış özelliği ve huzur elde edilebilir.
 
Onun için, İsa’nın 2000 yıl önceki bedenlenmesi sırasında yaptığı şekilde dünyaya hizmet edebilmeniz için, sizleri bilinçlerinizi mükemmelleştirmeye çağırıyorum.
 
Dünya sizlerin Hizmetine ihtiyaç duyuyor.  Yeryüzündeki Barış, Tanrı’nın en iyi kızlarının ve oğullarının gösterebilecekleri bilinç seviyesine bağlıdır. Şimdi, bunu yapmanız gerektiği o an gelmiştir. Ertelemek için başka bir şans yoktur. 
 
Bugün sizlere Yeryüzündeki barış hakkında iyi haberlerle geldim.  Ve bu barış bütünüyle sizlere, kendi çabalarınızla elde etmek zorunda olduğunuz içsel barışınıza bağlıdır.
 
 
BEN Elohim Barış.
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2010
 


Kurulum Tarihi : 03/04/2013 · 07:22
Son Güncelleme : 03/04/2013 · 10:06
Kategori : Dikte XI
Sayfa Oku 6813 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.07 saniye