* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
 -  Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496552 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte XIII-9 - .. 23.06.2013

Tanrı’nın hayatınıza girmesine izin verin

 

Meryem Ana

23 Haziran 2013

 
 

M_maria_14.jpgBEN Meryem Ana.

 

Ben geldim. Bugün ne hakkında konuşacağız dersiniz?

 

Benimle konuşmak istediğiniz pek çok şey vardır diye düşünüyorum. Ve sormak istediğiniz pek çok şey. Ancak, bugün sakin bir sohbet yapmaya gelmedim. Ben çok kararlıyım ve yapacağımız ciddi bir konuşmaya hazırım.

 

Sizlere hizmetinizden ve yükümlülüklerinizden söz etmek isterim. Birçoğunuz bedenlenmeye gelmeden önce dünyaya hizmetinizle ilgili pek çok yükümlülük üstlendiniz. Fakat şimdi üstlendiklerinizi unuttunuz. Bu ise üzücüdür. Ve gezegendeki durumun daha da kötüleştiği, karanlığın insanların gözlerini kör ettiği, derin bir nefes almaya ve parlak ve mutluluk saçan yenilenme enerjilerine doğru yönelmelerine izin vermediği şu anda özellikle üzücüdür.

 

Ben öncelikle çok sevdiğim Rusya halkına sesleniyorum. Fakat aynı zamanda dünyanın dört bir yanına dağılmış sevgili çocuklarımın pek çoğuyla da konuşmaya hazırım. 

 

Dünya için ortaklaşa dualarımızda çabalarımızı birleştirdiğimizde mutlu oluyorum. Dua eden kişilerin safları seyreldiği, anlık eğlentiler sizleri en önemli şeyden - dünyanızın negatif güçlerine ve tezahürlerine karşı dua ile yapılan direnişten alıp uzaklaştırdığı zaman üzülüyorum.

 

Biz birlikte, dualarımızda dünyanın herhangi bir ülkesindeki herhangi bir durumu değiştirebiliriz. Biz birlikte, dualarımızda her türlü çok zor bir durumu dönüştürebiliriz ve onu kolay ve mutluluk saçan bir İlahi akıma yöneltebiliriz.

 

Dualarınızda sizinle birlikte olmaya hazırım. Samimi dualarıyla bana seslenen ve yardım dileyen insanlara katılmaya hazırım.

 

Tanrı sizlere benzeri görülmemiş fırsatlar veriyor. Tanrı çaba gösteren her bir insana samimi duaları sırasında gelmeye hazırdır. Ve O’nunla birlikte ben de her birinizin yanında olacağım.

 

Samimi dua anlarınızda gelmek ve onu kuvvetlendirmek için can atıyorum. Bazen Rozarilerimi her gün okuma yükümlülüğünü üzerine alanlarınıza geliyorum. Ve dua yerine sizlere daha önemliymiş gibi görünen farklı işlere daldığınızda ne kadar da şaşırıyor ve hayal kırıklığına uğruyorum. Ben onu güçlendirmek ve sizinle beraber dua etmek için tam dua saatinizde geliyorum. Ama sizi bulamıyorum. Ve bu çok acı.

 

Sevgililerim, devamsızlığınızla ve tembelliğinizle beni üzmeyin. Şunu anlayın; yalnızca dualarınız şimdi Rusya’da ve dünyada oluşan durumu kurtarabilir ve düzeltebilir. Yalnızca dualarınızla en korkunç şeyin olmasını önleyebilirsiniz.

 

Sizlerden rica ediyorum, sizlere yalvarıyorum.

 

Sevgililerim, sonuçta, bu o kadar da zor değil, Rozari okumak için zaman bulamadığınızda bile, kalbinizdeki bütün aşkla bana doğru yalnızca yönelin. Bakışlarımız buluşacak ve beni hatırladığınızı, ama şartların size duaya zaman ayırmanıza izin vermediğini anlayacağım. Ertesi gün sizlere geleceğim ve birlikte Ortak Yararlılık için dua çabalarımızı sunacağız.

 

Müşterek dualarımızın gücü şimdi daha önce hiç olmadığı kadar arttırılmıştır. Ve sizleri temin ediyorum ki; eğer bizler inancımızla ve dayanışmamızla negatif enerjilere karşı koyabilirsek, geçmişten gelen ve insanların şu anki her türlü yanlış eylemlerinin en korkunç sonuçlarını önleyebiliriz.

 

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar dolaşan büyük bir dua dalgasını hayal edin. Dua edenlerin seslerinin tek bir yüksek seste nasıl birleştiğini hayal edin. Ve bu ses gezegenin her yerinde duyulmaktadır.

 

Birlikte dayanabiliriz!

 

Sizlere söylüyorum, durum o kadar kötü ki, buna inanmak zordur. Ve şimdi sizden istediğim tek şey, bana dualarınızın enerjisini vermenizdir. Ben de onu kendi takdirime göre kullanayım.

 

Dua çabalarınızı bana emanet edin. Benden yardım dileyin ve ben de çözümsüz görünen o durumlarda yardım etmeleri için meleklerimi göndereyim.

 

Beni ve meleklerimi yönetim kuruluşlarının duvarlarından içeri girdiğimizi hayal edin. Varlığımızla durumu değiştirerek herhangi bir karar verme anında güçlerin üstünlüğünü oluşturacağız.

 

Devlet düzeyinde süren herhangi bir müzakere esnasında beni hayal edin, sanki müzakere masasında ben de oturuyormuşum gibiM_maria_meclis.jpg ve dünyanızdaki politikayla, ekonomiyle, eğitimle, sağlıkla, kültürle ve sosyal güvenlikle ilgili tüm kararların verilmesini denetleyeceğim. Sizin imgelemeleriniz ve dualarınız bana ve diğer Yükselmiş Üstatlar’a devlet düzeydeki karar verme sürecine dahil olmamıza imkân tanıyacaktır. Bu kadar basit bir pratik sayesinde bizler herhangi bir durumu değiştirebiliriz ve onun çözümünü İlahi yola yöneltebiliriz.

 

Biliyorum ki, şimdi pek çok insan depresyondan muzdarip, biliyorum ki pek çok insanın kalbi korku ve nefretin etkisi altındadır.

 

Sevgililerim, bütün bunlar yaşamlarınızda Tanrı’nın varlığının eksik oluşundan dolayı meydana geliyor. İlahi enerji bizzat kendiniz tarafından ve sizleri negatif bilinç durumlarına sokan kitle iletişim araçlarının yardımıyla bloke ediliyor.

 

Yalnızca dualarınız esnasında çağırdığınız İlahi enerji akışları bedenlerinizi, bilincinizi ve bilinçaltınızı temizleyebilir ve sonsuza dek sizleri korkudan, depresyondan ve nefretten özgür kılabilir. Bilincinizin her türlü kusurlu durumu, dualarınızın yardımıyla yaşamınıza günlük olarak çağıracağınız İlahi enerji yardımıyla çözülebilir.

 

Duanız esnasında her birinizle birlikte olacağım. Onun etkisini artıracak ve sizlere yardım edeceğim. Ancak ne dualarınızın enerjisini ve ne de resmim üzerinde meditasyon yaparken yolladığınız aşkınızın enerjisini bana vermedikçe sizler için bir şey yapamam.

 

Bu yüzden, eğer bilincin negatif durumlarını yaşıyorsanız, eğer dertler ve talihsizlikler gözlerinizi karartmışsa hiç kimseyi suçlamayın. Tanrı o kadar merhametlidir ki, bir dua veya candan bir çağrı her türlü durumu değiştirmek için yeterli olabilir.

 

Sizler bütün dua ve çağrılarınızı yalnızca Tanrı adına yapmalısınızdır.

 

Her türlü durumu değiştirebiliriz! Bunu yapacağız! İlahi mucize hemen yanı başınızdadır. Ve O tezahür olmaya hazırdır, ama mucize gerçekleşmesi için dualarınızın enerjisi ve Mutluluğa, Lütufa ve İyiliğe doğru pozitif çabalarınız gerekiyor

 

Ne için çabalıyorsanız onu elde edersiniz. Ama eğer her gün her şeye sövüyorsanız, eğer hükümetinize, etrafınızdaki bütün insanlara ve hatta Tanrı’nın kendisine sövüyorsanız, sizler hemen hemen hiç pozitif bir sonuç elde edemeyecek ve yaşamınızda neredeyse hiçbir zaman mutlu olamayacaksınızdır.

 

Ama eğer inancı ve kalbinizdeki aşkı koruyabilirseniz, ne olursa olsun, eğer kendinizi ve en yakınlarınızı dua ve aşkınızla korumaya hazırsanız, bu durumda en kötü ve en telafi edilemez şeyler bile sizin ve yakınlarınızın yanından geçip gidecektir. Eğer yıldan yıla Tanrı’yı ve O’nun Yasası’nı ilk sıraya koyan insanların sayısı artarsa, o halde hiçbir zorluk, hiçbir felaket veya kriz ülkenizi ve onun insanlarını tehdit edemeyecektir.

 

Gördüğünüz gibi,  Tanrı sizlerle daima ilgileniyor.

 

Tanrı’nın hayatınıza girmesine izin verin. 

 
BEN Meryem Ana. 
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2013


Kurulum Tarihi : 29/06/2013 · 10:35
Son Güncelleme : 29/06/2013 · 10:43
Kategori : Dikte XIII-9
Sayfa Oku 7103 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye