* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
 -  Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496529 Ziyaretçi

 1 Şu An Bağlı

Dikte XIII-9 - .. 22.06.2013

Ben ruhlarınıza yardım etmek için geldim

 
Guan Yin
22 Haziran 2013
 
 

11quanyin.jpgBEN Guan Yin.

 

Bugün sizlere Karmik Kurulu’nun bir üyesi ve Merhamet Tanrıça’sı olarak gelmedim. Ben bugün sizin bir ablanız olarak geldim.

 

Size geldim, çünkü yardıma ihtiyacınız vardır. Pek çoğunuz öyle acı çekiyor ki, ruhlarınızın yardıma ve şifaya ihtiyacı olduğunu anlamıyor bile.

 

Sizler acılarınızın sebebini kendi dışınızda arıyorsunuz. Her şey için dış koşulların: işin, ailenin, hükümetin suçlu olduğunu düşünüyorsunuz.

 

Ancak,  size yeni bir şey söylemiş olmayacağım, eğer şu anda sizinle olup biten her şey, kısa bir süre önce bu bedenlenmede veya önceki bedenlenmelerinizde bizzat kendiniz tarafından yaratıldığını size hatırlatmama izin veririn. Acılarınızı yaratan sizlersinizdir.

 

İstekleriniz kaçılmaz olarak, onların yalnızca gerçekleştirilmesiyle kalmayıp, isteklerinizin gerçekleşmesine eşlik eden karmayı da beraberinde getiriyor.

 

Sevgili Gautama Buda acıların kaynağı olan isteklerden kurtulmayı öğretmiştir. Pek çoğunuz Gautama Buda’nın verdiği Öğretiyi okumuştur. Bu dünyanın acılarından sizi kurtaracak bilgiyi alma ihtiyacını hissettiniz. Öyle değil mi?

 

Fakat ben size yardım edecek bir bilgi vermeye hazırım. Ve bu bilgi etrafınızdaki gerçekliği ilgilendiriyor.

 

Size göre dünya kasvetli ve düşmanca görünüyor. Çevrenizdeki her şey size göre acı çekiyor ve şifayı arzuluyor gibi görünüyor. Ama öncellikle siz, ruhunuz acı çekmektedir. Ruhunuzun şifaya ve yardıma ihtiyacı vardır.

 

Ben ruhlarınıza yardım etmek için geldim.

 

Pek çok bedenlenme önce aynı şeklide size yardım etme imkânım vardı. Bu mesajları bulmanız ve onlara karşı ilgi duymanız bir tesadüf değildir. Bir zamanlar benden teselli sözler duymuştunuz ve sizler yalnızlığın ve duanın sessizliği içinde bulunma imkânına sahiptiniz.

 

Şimdi görev sizin için zorlaşmıştır. Çünkü dünyanızda yaratılan çılgınlığa, varlığınızın içinde keşfetmeniz gereken kendi barışınızın ve huzurunuzun sessizliğiyle direnmek için kendinizde güç bulmalısınız.

 

Size gerçekte kim olduğunuzu hatırlatmaya geldim. Ve bu bedenlenmeden önce içsel dünyanın huzuruyla, dış dünyaya karşı koyma görevini üstlendiğinizi size hatırlatmaya geldim. Fiziksel dünyanızın tüm değişimleri varlığınızın içinden gelecektir. Ve sizler kendi içinizden İlahi dünyayı, dış dünyaya yaymak için çağrılmış olan insanlarsınızdır.

 

Evet, elbette, isteklerden vazgeçmek çok önemlidir. Temel etik ve ahlak davranışlara uymak çok önemlidir. Düşüncelerinizi, duygularınızı, bedenlerinizi temiz tutmanız çok önemlidir. Dış ilkeleri ve her türlü durumda sükûneti korumak çok önemlidir. Bütün bunlar önemli ve gereklidir.

 

Bununla beraber dış bilincinizden kaçan bir yön daha vardır. Ve bu yön içinizde bulunan Tanrı ile olan ilişkinizi ilgilendiriyor. Ve bu en önemli yöndür. Çünkü gerçekten her şey, dış bilincinizi İlahi bilinçle, Yüksek Benliğinizle ne derece birleştirebileceğinize bağlıdır.

 

Hayatınızdaki her türlü dış koşulları çok dikkatlice ele almalısınız. İçsel Öğretmenle, içsel Guruyla olan kişisel ilişkilerinizi bozabilecek her şey hayatınızı terk etmelidir.

 

Bizler pek çok defa gelmiş ve size bu Öğretiyi vermişizdir. Ve şimdi ben, yaşamınızdaki her şeyin, verdiğimiz Öğretiyi ne derecede takip edeceğinize bağlı olduğu o anın hayatınızda geldiğini söylemeye geldim.  Gerçekten hayatınızın kendisi, ruhunuzun evrimsel gelişimi tavsiyelerimizi ve nasihatlerimizi ne derecede takip edeceğinize bağıdır.

 

Sizler, tüm benliğinizle Tanrı’ya doğru çabalarsanız ve O’nun Yasasına uyarsanız kendinizi ve ruhunuzu ancak bu durumda koruyabilirsiniz.

 

Sizler daha fazla seçim anınızı erteleyemezsiniz, zevk ve eğlence peşinde koşmayı amaçlayamazsanız. Çünkü kozmik dönem gelmiş ve hasat tüm hızıyla sürmektedir.

 

Siz kendiniz seçiminizi yapıyorsunuz ve bu seçimi sizin yerinize kimse yapmıyor. Son sınavın zamanı gelmiştir. Sizler kendi varlığınızın içinde bir seçim yapıyorsunuz ve bu seçim sizin için ya ruhunuzun evrimleşmeye devam etmesi ya da onun sona ermesi anlamına geliyor. Kozmik dönemler değiştirilemezler. Yasa sizden bir seçim yapmanızı gerektiriyor.

 

Size söylemem gerekiyor ki, Yüce Merkezi Güneş size daha fazla imkân bırakmıyor. Dönemler gelmiştir ve daha fazla ertelenemezler.

 

Bu demek oluyor ki, bilincinde illüzyon tezahürünü aşamayanlar, bir sonraki evrimsel basamağa çıkamazlar. Bir sonraki evrimsel basamağa yükselmiş sizin büyük erkek ve kız kardeşleriniz, Yükselmiş Üstatlar ve Yükselmiş Bayan Üstatlar size yardımlarını ve desteklerini sunmak için her türlü fırsatı kullanıyorlar. Kardeşliğin mabetleri gece gündüz maksimum güçte çalışıyorlar. Bizler gerçekten her seslendiğinizde geliyoruz, tüm çağrılarınıza ve dualarınıza cevap veriyoruz. Sizden çok az bir şey gerekmektedir: çağrıda bulunmak ve dua etmek, çaba göstermek ve inanmak.

 

İllüzyonun esaretinden bir bedenlenmede kurtulmanın mümkün olduğu görülmemiş fırsatların vakti gelmiştir. Bu, korkunç çelişkilerin ve direnişlerin zamanıdır, aynı yerde hem inanılmaz kutsallık örnekleri, hem de karşıt güçlerin çeşitli sapkınlıkları ve İlahi enerjinin çarpıtmaları şeklinde muazzam tezahürler görebilirsiniz.

 

Sizler eksi işaretli güçlerin eylem alanına sürekli, yirmi dört saat boyunca giriyorsunuz. Ve tüm yirmi dört saat süresi içinde sürekli seçim yapma durumunda bulunuyorsunuz. Ne yazık ki, çok az sayıda insan neler olup bittiğinin farkına varmaktadır.

 

İnsanların büyük bir çoğunluğu olan biteni anlamıyorlar ve sonuçta ruhlarını yok eden güçlerin etkisinde kalmaktadırlar.

 

Bizim görevimiz, Yükselmiş Varlıkların görevi eskiden olduğu gibi durumu açıklamak, Dünya’da gerçekleşen süreçleri açıklamaktır. Bizler, illüzyonun denizinden mümkün olduğu kadar çok ışık ruhu yakalamayı arzuluyoruz. Bu yüzden geliyor ve Tanrısallığınızı uyandıracak sözleri yorulmaksızın tekrarlıyoruz. Çünkü uykudan uyandığınızda, size gerekli olan farkındalığı ve aydınlanmayı elde edeceksiniz. Ve şu anda dünyada gerçekleşen süreçlerin farkına vardığınızda, sizler artık savrulmayacak ve şüphelenmeyeceksinizdir. Sizler içsel dayanak elde edeceksiniz, etrafınızdaki illüzyona yalnızca direnmekle kalmayıp, zayıf ve güçten düşmüş olanlara, olan biteni anlamayan, ilginize ve korumanıza muhtaç olanlara da yardım edeceksinizdir.

 

Ben bugün yüreklerinize bir impuls vermek için geldim. Bakışlarınızı telaştan çevirmeye teşvik etmek ve İlahi bilincin yüksek tepelerine doğru döndürmek için geldim.

 

Ruhlarınıza karşı büyük bir özenle, BEN Guan Yin.

 

© Tatyana Mikuşina, 2013


Kurulum Tarihi : 30/06/2013 · 00:42
Son Güncelleme : 30/06/2013 · 00:42
Kategori : Dikte XIII-9
Sayfa Oku 6677 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.09 saniye