* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
 -  Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497221 Ziyaretçi

 9 şu An Bağlı

Dikte XIII-9 - .. 25.06.2013

Tanrı’da bulunmak - bilincinizin yalnızca bir durumudur

 
Yüce Tanrısal Yönetici
25 Haziran 2013
 
 

Veliki_Boj_Upravitel.jpgBEN Yüce Tanrısal Yönetici.

 

Bugün sizleri İlahi Yolunuza yöneltmek için geldim. Öyle umut ediyorum ki, benim bu Mesajımı okuyan her biriniz Tanrı’ya giden Yol’da ilerliyordur.

 

Ve başlangıç olarak, sizlerden omuzlarınızı dikleştirmenizi, derin bir nefes almanızı ve okşayıcı, sevecen, güneşli bir yaz şafağını karşıladığınızda, yüzünüzde beliren o geniş gülümsemeyle beni karşılamanızı istiyorum.

 

İşte böyle! Artık sohbetimize hazırız. Vе sizlere kesinlikle şunu söylemeliyim ki; iyi ruh halinizin sorumluluğu tamamen sizin omuzlarınızda durmaktadır. Ve eğer, her zaman kaşlarınızı çatarsınız, dudaklarınızı bükerseniz ve yüzünüzde sert, acı çeken bir ifade takınırsanız, bütün bunlar size uzaydan aynı somurtkan yüzleri ve acı çeken bakışları çekecektir.

 

Şunu hatırlayın; uzaya neyi gönderirseniz onun aynısını kendinize çekersiniz. Ve dünyaya hangi enerjileri yolladığınızı ve nasıl bir durumda olduğunuzu tamamen sizlere bağlıdır.

 

Sizler her gün kendinizi programlıyorsunuz. Kendinizi mutluluğa, şansa, sağlığa ve sevince programlayabilirsiniz, ama kendinizi acıya, üzüntüye, depresyona, öfkeye ve hatta nefrete de programlayabilirsiniz.

 

Her şey, sevgililerim, sizin tarafınızdan belirlenir. Dünyada sizi negatif bilinç durumlarını hissetmeye zorlayacak tek bir insan dahi yoktur. Bütün dünyada bunu yapabilen tek kişi sizsiniz. Başkası değil.

 

Bu yüzden, her güne aynanın karşısına geçerek ve kendinize gülümseyerek başlamanızı tavsiye ediyorum. Bu en basit yöntemdir ve aranızda kendini fakir, mutsuz ve düşkün olarak görenler için bile ulaşılabilirdir.

 

Sizler kim olduğunuzu düşündüğünüz kişi olursunuz. Bu sizin içinde yaşadığınız uzayın bir yasasıdır. Ve öncelikle sizler kendinizle ilgili algılayışınızı değiştirmelisiniz. Sizler iyi olduğunuza dair kendinizi ikna etmelisiniz. Ve en önemlisi, Tanrı’nın sizinle birlikte olduğunu kendinizi ikna etmelisiniz. Eğer Tanrı’nın bizzat kendisi, sizinle birlikte bulunuyor ve sizinle ilgileniyorsa, yaşamınızda size ne olabilir ki?

 

Tanrı’da bulunmak, İlahi duygu bilincinizin yalnızca bir durumudur. Ve eğer sizler sürekli Tanrı’da bulunmak istiyorsanız, o halde ilk önce O’nun kalbinize girmesine izin verin ve birkaç zaman sonra O, bütün benliğinizi kaplayacaktır. Güneş bütün yeryüzünü ve etraftaki her şeyi aydınlattığı gibi, Tanrı da sizin aracılığınızla dünyayı aydınlatacaktır.

 

Bu kendi içinde Tanrı’yı ortaya çıkarma mekanizması her biriniz tarafından iyice öğrenilmelidir. Tanrı’da bulunmak süper yetenekler geliştirmek, mesajlarımızı alabilmek veya düşünce okumak demek değildir. Tanrı’da bulunmak sürekli iyi, dengeli ruh hali, içinizi kaplayan büyük mutluluk ve aşk demektir.

 

Gözleriniz sizi ele verir. Ve eğer sizler Tanrı’da bulunuyorsanız, gözleriniz ışıl ışıl parıldar ve içsel ışıkla yanar. Eğer Tanrı olmadan yaşamayı seçerseniz, bakışınız donuklaşır ve söner.

 

Etrafınızda, bir yığın sorunla yüklü, sürekli kötü bir ruh hali içinde ve kasvetli bakışlara sahip ne kadar mutsuz insan olduğunu hiç dikkatinizi çekti mi?

 

Sizlere şunu söyleyeyim; diğer insanlarda fark ettiğiniz her şey, sizin içinizde mevcuttur. 

 

 Kendinizi değiştirmeye izin verdiğinizde, kendiniz için mutlu ve iyi bir ruh hali izin verdiğinizde, etrafınızdaki bütün insanlar size diğer yönlerini gösterecekler ve artık etrafınızda parıldayan gözler ve tatlı gülümseyişlere sahip ne kadar harika insanın bulunduğunu fark edeceksinizdir.

 

Benliğinizin içinde şu anınızı ve geleceğinizi kontrol eden bir merkez vardır. Elbette ki,   şu anınızı ve geleceğinizi Karma Yasası’nın kontrol ettiğini ve bir zamanlar yaratmış olduğunuz her şey, ki buna bilincinizin kötü halleri şeklinde de dahil olmak üzere, size geri döndüğünü tamamen haklı olarak belirteceksinizdir. Kesinlikle haklısınız! Bununla birlikte sürekli kötü şeyler hakkında düşünmeyi deneyin, günde 24 saat korku ve dövüş filmleri, felaket haberleri ve terörist eylemleri gösteren televizyonlarla her bir odada kendinizi çevreleyin. Durumunuzun düzeleceğini düşünüyor musunuz? Durumunuzu ancak tek bir basit şey düzeltebilir: televizyonlarınızı kapatın. Dünyanızdaki negatif tezahürler hakkındaki sohbetleri sürdürmeyi bırakın. Dikkatinizi pozitif şeyler üzerine odaklayın: çiçeklere, doğaya, hayvanlara, güneşe, Üstatlar’ın resimlerine. Evde ve işte kendinizi harika örneklerle, açık renklerle çevreleyin.

 

Bütün ilahi olmayan tezahürleri yaşamınızdan çıkarıp atın. Ve kendinizi gözlemleyin. Kendinizi daha iyi hissetmeyecek misiniz?

 

Yumuşak ve ahenkli bir müzik veya sakin, melodik, kulağa hoş gelen mantralar açın. Etrafınızdaki alanı pozitif enerjilerle doldurun.

 

Yaşamınızda sadece iki şeyi daima kontrol etmelisiniz: içsel durumunuzu ve dışsal çevrenizi. Bilincinizi negatif düşünce ve duygulardan temizleyin ve yanlış, ilahi olmayan örnekleri dış çevrenizden uzaklaştırın.

 

Yalnızca bu iki şey yaşamın neşesini sizlere geri getirebilir ve varlığınızı ahenk ve aşkla doldurabilir.

 

İnanın bana, eğer kendinizi iyi konumda tutmayı başarırsanız, varlığınızdan daha fazla İlahi enerji geçirebilirsiniz. Ve varlığınızdan sürekli, güçlü ve düzgün bir akım gibi geçen İlahi enerji, pek çok negatif karmik enerjiyi dört alt bedeninizden yıkayıp temizleyebilir. Ve sizler hayatınızdaki bütün hoş olmayan karmik durumları ne kadar kolay aşacağınızı fark etmeyeceksiniz bile.

 

Bu tavsiyeleri pek çok kez duydunuz, öyle değil mi? Sizler, muhtemelen, onları mesajlarımızda bile okudunuz.

 

Şu basit soruma cevap verin: eğer yaşamınızı daha iyiye değiştirmek bu kadar kolaysa, o halde bunu neden yapmıyorsunuz?

 

Bu hem benim hem de diğer Yükselmiş Üstatlar için büyük bir bilmecedir. Bu durum sizlere şu kıssadan hisseyi hatırlatmıyor mu: bir sel sırasında Tanrı sizleri kurtarmak için devamlı ya bir sandal ya da bir sal yolluyor, ama siz her seferinde Tanrı’nın sizi kurtaracağı umuduyla yardımı reddediyorsunuz. 

 

Eğer, sürekli yardımımızı reddederseniz, sizleri nasıl kurtarabiliriz ki?

 

Bu imkânsızdır. Bununla beraber, bugünkü mesajın sizleri dış çevrenizde bulunan pek çok şeyi ve yaşamınızda sizi kuşatan şeylere karşı tutumunuzu yeniden gözden geçirmeye teşvik edeceğini umut ediyorum.

 

Tanrı her zaman yanı başınızdadır. Küçük çocuklar gibi inatçı olmayın: Tanrı´nın yaşamınıza girmesine izin verin!

 

Şimdi!

 

BEN Yüce Tanrısal Yönetici.

 
 

© Tatyana Mikuşina, 2013


Kurulum Tarihi : 03/07/2013 · 23:04
Son Güncelleme : 03/07/2013 · 23:04
Kategori : Dikte XIII-9
Sayfa Oku 2030 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye