* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
 -  Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496456 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte XIII-9 - .. 29.06.2013

Işık güçlerinin başarısından dolayı sizleri kutlarım!

 
Üstat Morya
29 Haziran 2013
 
 

BEN El Morya!14moria.jpg

 

Bugün sizleri selamlamaktan mutluluk duyuyorum!

 

Bizim verdiğimiz Öğreti’ye karşı içten ilginizi görüyorum ve bütün zorluklara rağmen, bu mesaj dönemini Elçimiz aracılığıyla vermeyi başardığımız için memnunum!

 

Evet, sevgililerim, Öğretimizin aktarımını gerçekleştirmek için her seferinde çok ciddi zorlukları aşmak zorunda kalıyoruz. Ne yazık ki, muhalif güçlerin direnişi o kadar yüksek bir gerilim seviyesine ulaştı ki; her bir Mesaj dönemini aktarmak bizim çok büyük çabalarımızla oluyor. Ve her seferinde bizler çabalarımızın ve enerjilerimizin boşa harcanmayacağına, aksine sizler tarafından özümseneceğine ummuyoruz.  

 

Elçimiz aracılığıyla, vermiş olduğumuz yeni Mesaj dönemini bu kez Almanya´da, tamamladık.

 

Öyle umut ediyoruz ki; Mesajlarımızın alındığı yerde ortaya çıkan enerji, Yüksek dünyalara ait enerjileri benimseyebilecek yetenekte olan insanlar tarafından özümsenecektir.

 

Bizim çabalarımıza, Öğreti’yi yaymaya yönelik ilginizle karşılık vermelisiniz. Hizmet etmek için hazır olan yürekleri bulduğumuz zaman, Kelam’ın enerjisini boşa saçmayacaklarından emin olduğumuzda, Mesajlarımızın aktarımını gerçekleştiriyoruz.

 

Bizler her bir Mesaj döneminin alınışı sırasında ortaya çıkan enerjinin, Yeryüzü’nün her tarafına eşit bir şekilde yayılmasıyla ilgileniyoruz. Bu yüzden, her bir Mesaj döneminin alınacağı yeri çok dikkatli bir şekilde seçiyor ve hazırlıyoruz.    

 
 

Hiçbir şey tesadüfi değildir. Her şey bizim tarafımızdan dikkatlice planlanıyor ve ortaya çıkan enerjinin her bir ergi, yer küredeki durumun değiştirilmesi ve Işık güçlerinin fiziksel planda üstünlük sağlaması için kullanılıyor.

 

Şimdi ise sizlere şunu açıklamalıyım ki; bu Mesaj döneminin aktarımı sırasında karşı karşıya kaldığımız böyle bir dirençle daha önce hiç karşılaşmamıştık. Kendilerine güvenebileceğimiz ve yaz dönemi Mesajlarının alımı sırasında Elçimiz’le ilgilenebilecek kişileri bulamayışımız yüzünden durum daha da kötüleşti.

 

Durum her seferinde tekerrür ediyor. Bedenlenmeden önce, Kardeşliğe ve Elçimize hizmet etmek için üzerlerine sorumluluk alan takipçilerimizi her seferinde buluyoruz ve her seferinde hizmet anı geldiğinde, çelolarımız yapacak daha önemli şeyler buluyor ve onlar birbiri ardına Yol’u terk edip gidiyorlar.

 

Bizler bu durumu binlerce yıldır seyrediyoruz. Uzakta olduğumuzda, enerjilerimizin direkt aktarımı olmadığında, çelolarımızın birçoğu Yol’u takip ettikleri ve Kardeşliğe hizmet ettikleri yanılgısıyla kendilerini avutuyorlar. Oysa, bizler yaklaştığımızda, mümkün olabildiğince yakınınıza geldiğimizde sizler birdenbire, yapacak daha önemli şeyler buluyor ve teker teker hem Bizi hem de Elçimizi bırakıp gidiyorsunuz.

 

Sevgililerim, Tanrı, Elçi ile daima ilgilenecektir! Elçi benim kişisel korumam ve himayem altındadır. Peki sizler, bu veya daha sonraki bedenlenmelerinizde, hizmet etmek için başka bir fırsat bulabilecek misiniz?

 

Şunu kesinlikle aklınızda tutun: Elçimize hizmet ettiğinizde iyilikte bulunan sizler değilsinizdir, aksine hem Biz hem de Elçimiz, Kardeşliğe hizmet etme fırsatını sunarak sizleri onurlandırıyoruzdur.

 

Bu hakikat, tıpkı diğer pek çok İlahi Hakikat gibi, sizler tarafından tepe taklak edilmiştir.

 

Ancak İlahi düzen ve İlahi Yasa vardır. Ve sizler İlahi Yasa’yı kendinizden uzaklaştırmaya ne kadar uğraşırsanız uğraşın, O kesintisiz bir şekilde işlemeye devam etmektedir.

 

Ve her Mesaj aktarımında elde ettiğimiz en önemli şey, sapın samandan ayrılmasıdır. İlahi enerjiler size yaklaştığında sergilediğiniz eylemlere bakarak Bizler, hangi tarafta yer aldığınızı bütün kesinliğiyle değerlendirebiliyoruz. Kardeşliğe ve Elçimize bağlılığınızla ilgili verdiğiniz bütün sözler ve güvenceler bir kenara bırakılıyor. Sizler bağlılığınızı, hizmetinizi ve yükümlülüklerinizi unutuyor ve dış dünyadan gelen ilk ayartmanın peşine düşüncesizce atılıyorsunuz.  Yol’da yürümeye devam etmek yerine, egonuzu avutmayı seçtiğiniz her seferinde, dışsal aklınız bunun neden doğru olduğunu sizlere daima açıklayacak ve kanıtlayacaktır.

 

Pek çoğunuz, Yol’a geri dönmesi için ruhlarınıza verilen son fırsat olduğunu şüphe duymuyor bile. Sizler hayati bir seçim yapmakta olduğunuzun bile farkında değilsiniz. Ve bunu görmek çok hazindir.  Daha da fazlası, pek çoğunuz verdiğimiz Mesajları neredeyse daha ilk günden beri okuyor.

 

Tanrı, alaya alınmaz, sevgililerim. Fakat sizler teker teker seçimlerinizi yapıyorsunuz. Ve Tanrı esas amacını elde ediyor : İnsan bireyleri arasından seçim yapmak, evrimin bir sonraki basamağı için hazır bulunanları, işe yaramayan ve insanlık tarihinin başarısızlık sayfalarını dolduracak olanlardan ayırmak.

 

Elçimizin bulunduğu yerde daima etraftaki gerçeklikte ve her şeyden önce insan ruhlarında, Işığın karanlıktan gerçek ayrışması meydana gelir. Bu, Büyük Beyaz Kardeşliğin Elçilik pelerininin bir özelliğidir ve Elçimizin taşıdığı Tanrı’nın ve Üstatlar’ın Kelamı gibi ayrılmaz bir parçasıdır.

 

Şimdi de sizlere bu Mesaj dönemimizin sona erdiğini söylemeliyim. Ve bu kez Bizler, Mesajlarımız aracılığıyla benzeri görülmemiş miktarda Işığı ortaya çıkarmayı başardığımız için memnunuz. 

 

Işık güçlerinin bu başarısından dolayı sizleri kutlarım!

 

Benliğinizin içinde ve dışında bulunan karanlık güçlere ait en küçük tezahürleri bile ayırt etmenize imkân verecek farkındalık düzeyini elde etmenizi dilerim.

 

Dual dünyanın bütün tuzaklarında sizlere yol gösterecek ve Eve  – Tanrı’ya geri dönme imkânını ruhunuza sunacak, Kardeşliğe olan inancınızın ve bağlılığınızın güçlenmesini dilerim.

 

Bu Mesajın aktarılması sırasında, Işık’tan olmayan hiç kimse faydalanmaması için bu Mesaj döneminde ortaya çıkarılan bütün Işığı mühürlüyorum.

 

Yapıldı! Tamamlandı! Mühürlendi!

 
BEN El Morya!
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2013


Kurulum Tarihi : 14/07/2013 · 23:24
Son Güncelleme : 14/07/2013 · 23:24
Kategori : Dikte XIII-9
Sayfa Oku 7151 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye