* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
 -  Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496736 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte XI - 20.01.2010

Bizim görevimiz mümkün olduğu kadar çok sayıda ruhu uyandırmaktır

 
Serapis Bey
20 Ocak 2010
 
Serapis_Bey.jpg

BEN Serapis Bey. Ve bugün, sıradaki konuşmayı yapmak, verilen materyali pekiştirmek ve konuşmanın ana metnine serpilmiş olan Hakikat’in kıymetli zerrelerini sunmak için geldim.

 

Sizin muhtemelen fark etme şansınız olmuştur, bizler çok dikkatli bir şekilde, bilinciniz için yeni bir anlayış veriyoruz. Bizler mesajları okuma fırsatına sahip olan insanların ortalama seviyesine güveniyoruz. Bilinciniz için çok alışılmamış olan her şeyi okuyorsunuz, ancak bilincinizin belli seviyelerinde bunların tümü dirençle ve hatta reddedişle karşılaşıyor. Bu yüzden bizler, mesajlarımızı çok dikkatli bir şekilde vermeye çalışıyoruz.

 

Fark ettiğiniz gibi mesajlarımız farklı seviyelerden ve farklı Üstatlar tarafından verilmektedir. Böyle bir çok seslilik neden gereklidir?

 

Siz hepiniz emsalsiz bireylersiniz. Ve kimisi için çok yakın olan ve ruhunun en hassas tellerine dokunan şey, diğer bir kişiyi kızdırabilir. Bu yüzden bizler, mesajlarımızla temas kuran ruhların bütün ilgi ve ihtiyaçlar yelpazesini kapsamaya gayret ediyoruz.

 

Verdiğimiz bilginin, genel olarak verimli bir toprağa düştüğünü ve her mesajımızı minnettarlıkla karşılayanlarda, çakraların açılması şeklinde filizlendiğini görüyoruz. Bu da, mesajlarımızın etkisinin artması için bir fırsat verir, çünkü mesajlarımızın okunmasına dikkatle ve Aşkla yaklaşan her biriniz Hizmet etme sürecine dahil olmaktadır. Ve sizler, kendi yoğun dünyanızın karanlığında ışıldayan bir çeşit küçük fenerler gibisinizdir ve Işığınız, sizin titreşimlerinizle uyumlu olan ruhları kendine çekebilir.

 

Ancak, alevleriniz çok zayıf ve bir parlayıp, yaşam sorunlarının etkisi altında bir söndükleri için sizler çabalarınızda güçlenebilmeniz ve artık bağımsız bir şekilde hareket edebilmeniz için bizler mesajlarımızı uzun zaman aralıkları boyunca veriyoruz.

 

Ve sizler aynı zamanda dışsal bir yardıma da ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu yüzden, gece uykunuz sırasında, ince planda bulunan tapınaklarımıza bilinçli bir şekilde gelmeye niyet ettiğinizde, sizlere yardım etmeye çalışıyoruz. Bedende bulunan birçok ruh için bu, en yüksek seviyede bilgi ve eğitim alabilecekleri tek fırsattır.

 

Sizler titreşimlerinizle uyuşan tapınaklara geliyorsunuz ve kendisiyle en büyük içsel uyuma sahip olduğunuz Üstad’a doğru çekiliyorsunuz. Şu an ince planda bulunan okullar fiziksel planda da gerçekleştirilebilirler. İhtiyaç duyduğumuz tek şey; fiziksel planda katalizör olarak hizmet edebilecek güvenilir, test edilmiş iletkenin olmasıdır. O zaman fiziksel planda bizim okulumuz gerçekleşebilir, orada bizler ilk başlarda bedende bulunan en ileri öğrencilerimiz aracılığıyla eğitim verebiliriz, daha sonra ise Üstatlar’ın dünyanıza direkt ziyaretleri de mümkün olabilir.

 

Fiziksel planda planlarımızı gerçekleştirebilecek insanlara çok ihtiyaç duymaktayız. Büyük Beyaz Kardeşliğin fokuslarının fiziksel planda yerleştirilmelerine çok fazla ihtiyaç duymaktayız.

 

Ve eğer şimdi, bu mesajların dünyanıza iletilmesiyle, orada burada parlayan kıvılcımların ya da kararsız ve kısa yanan kalplerinizin ateşlerinin etkilerine ulaşıyorsak, o halde fiziksel planda bir fokus edinerek, bizler yaşam fırtınalarının okyanusunda pek çok ruha hatasız bir yön veren Işığın güçlü bir deniz feneri olarak hizmet edebiliriz.

 

İhtiyacımız olan tek şey; enerjilerimizi kusursuz bir biçimde iletebilecek ve aynı zamanda Dünya´nın mevcut şartlarında çalışma alışkanlığına sahip olacak fiziksel planda bir iletkendir.

 

O kadar çok şey istemiyoruz, sevgililerim. Ve eğer etrafınıza dönüp bakarsanız, ne kadar çok maddi kaynağın ve parasal enerjinin, ticaret merkezleri ve eğlence yerlerinin yapımına harcandığını göreceksinizdir.

 

Eğer bu enerjinin küçük bir kısmı, doğru modelleri ve bilgiyi verebileceğimiz okullarımızın inşasına harcanabilseydi, insanların bilincinde birkaç on yılda atılım yaratabilirdik.

 

Sevgili Sen Jermen altın bir tepside sunulan ve sizlerin de istifade edebileceği bir fırsattan bahsetmişti. Bu fırsattan yararlanmayı hak edebilecek tek bir kişinin bile bulunamadığını sizlere söyleyeyim. Bazıları içsel blokaj ve stereotipler tarafından engellenirken, bazıları ise inanç ve adanmışlık eksikliğinden ya da yokluğundan engellendiler.

 

 Her şeye rağmen bizler, planlarımızı gerçekleştireceğiz. Ve her şeye rağmen, Tanrı’nın Dünya için planını gerçek kılacağız. Sizler de planlarımıza ortak olmak istemez misiniz?

 

Etrafınıza bakmayın. Ben bugünkü mesajımı okuyan her birinize sesleniyorum. Bu mesajları internette veya bir kitap evinin raflarında keşfeden her birinizin, bayrağımız altında toplanma ve planlarımızı gerçekleştirme şansına sahiptir.

 

Bizler çağrımızı eskisi gibi dünyanıza gönderiyoruz ve melekler, bedenlenmeye gelmeden önce, fiziksel planda Kardeşliğin elleri ve ayakları olarak hizmet etme arzusunu ifade eden o ruhların bir araya toplanmalarını için boru çalıyorlar.

 

İllüzyonun şu an gücünün doruğunda olduğunu çok iyi anlıyorum. Eğer illüzyonun ağlarından kurtulmayı ve dünyanızın bunaltıcı enerjilerinin olmadığı, kardeşlik ruhunun, karşılıklı yardımın ve Aşk’ın hüküm sürdüğü bir enginliğe çıkmayı başarabilirseniz bu sizler için daha büyük bir başarı olur.

 

Yeni gün gezegene çok daha önceden gelmeliydi. Bu yüzden bizler, mesajları iletmekle ilgili İlahi fırsatı mümkün olduğunca çok enerjiyi aktarmak için kullanıyoruz. Sizlerin illüzyonda artık daha fazla tatlı bir uyku uyuyamamak ve İlahi planınızı gerçekleştirmek için bir fırsat arayarak huzurunuzu kaybetmeniz için.

 

Bizim görevimiz, Dünya gezegeninin fiziksel ve ince planlarının dönüştürülmesinde, aktif eylemlerde bulunabilecek mümkün olduğu kadar çok sayıda ruhu uyandırmaktır. Ve bizler, Yüce Merkezi Güneş tarafından verilen, mesajları iletmekle ilgili bu İlahi fırsatı özellikle Dünya gezegeninin evrimlerine yardım etmek için kullanıyoruz.

 

Bugün bedende bulunan öğrencilerime bir impuls iletmeye, bunun yanında da enerjilerime, ışınımın enerjilerine yakın olan kişileri uyandırmak için geldim.

 
BEN Serapis Bey.
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2010


Kurulum Tarihi : 21/07/2013 · 12:45
Son Güncelleme : 21/07/2013 · 12:45
Kategori : Dikte XI
Sayfa Oku 6735 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye