* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496575 Ziyaretçi

 4 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 19.12.2009

Tam olarak sizin çevrenizde, etrafınızdaki kargaşa ve kabalığın arasında İlahi bilincin lotusları çiçek açabilir

 

Elohim Siklopey

19 Aralık 2009

 
 

Siklopey.jpgBEN Siklopey. BEN yükselmemiş insanlıkla son derece nadir iletişim kurarım. Sizin beni anlamanız çok zordur, aynı şekilde benim de sizleri anlamam zordur. Milyonlarca ışık yılı bizi birbirimizden ayırmaktadır. Ben şekilsiz bir dünyada bulunuyorum, oysa sizler tezahürün en alt noktasında bulunuyorsunuz.

 

Bu yüzden, enerjilerimle elçimizi yakmamak için titreşimlerimi mümkün olan en düşük seviyeye indirdim. Yine de bu, hem onun için hem benim için hala çok büyük bir yüktür.

 

Yaratım geniştir ve tezahür olmuş dünyanın Yaratıcılarından biri olarak, görevim bu tezahür olmuş dünyayı izlemektir. Tezahür olmuş dünya için İlahi planın mükemmelliğini seyrediyorum ve Ben bu İlahi plandan yapılan sapmaları görüyorum.

 

Önceden belirlenmiş sınırlar dahilinde sapmalar olabilir. Ne var ki, mümkün olan bu sapmaların sınırı artık son limitine ulaşmıştır. Sizler illüzyondaki oyununuza kendinizi kaptırdınız. Hazır olanlarınız için, geldiğiniz ve geri dönmek zorunda olduğunuz dünyayı hatırlama zamanı gelmiştir. Dünya yaşamındaki rollerinizin sonu yaklaşmaktadır. Sizleri temin ederim ki; bütün dışsal tezahürün küçültülmesi gereken bir dönem başlamaktadır. Yine de o, bir anda küçültülemeyecektir. İllüzyon, insani bir bakış açısından bakıldığında inanılmaz derecede uzun bir zaman periyodunda yaratıldı. Şimdi ise dönüm noktasının anı gelmiştir.

 

Sizler için bu, her şeyin değişmeye başlayacağı anlamına gelmektedir yalnızca. Dünyanıza yolladığımız enerjiler, tezahür olmuş planın en olumsuz tezahürlerinin ortaya çıkma sürecini başlatmıştır. Astral planın düşük katmanlarında sessizce uyumakta olan her şey artık uyanmıştır ve varoluşun fiziksel planında bile kendi tezahürünü bulmuştur.

 

Ben, etrafınızdaki dünyada gördüğünüz durumdan bahsediyorum. Sözlerim meydana gelen süreçlerin çoğunu sizlere açıklamak zorundadır.

 

İlahi enerjiler. Titreşimlerin kuvvetlendirilmesi. Sanki bu, etrafınızdaki gerçeklikte olumlu süreçlere yol açmak zorunda gibidir. Ama yine de bu gerçekleşmemektedir. Hatta her şey daha da kaba olmakta ve absürt bir noktaya varmaktadır.

 

Böyle de olmalıdır, sevgililerim. Durgun bir göle yaklaştığınızda, sizlere yüzeyi temizmiş gibi ve yalnızca mavi gökyüzüyle bulutları yansıtıyormuş gibi görünür. Şimdi,   bir çubuk alın ve gölün yüzeyini eşeleyin. Çamur ve balçık göreceksiniz ve durgun suyun çürümüşlük kokusunu duyacaksınız.

 

Bizim, dünyanıza olan etkilerimiz, sizlerin göldeki durgun suyun üzerindeki etkilerinize benzerler.

 

Şimdi, bizim görevimizi bir hayal edin. Bu çürüme ve kokuşma arasından bizler, bu durgun gölde yetişen lotusların filizlerini seçmek zorundayız. Evet, gerçekten, her yerde durgun bir su, kir ve çamur. Fakat, işte tam da bu çevrede, insan bilincinin gerçek güzel lotusları büyümektedir. Tam olarak sizin çevrenizde, etrafınızdaki kargaşa ve kabalığın arasında İlahi bilincin lotusları çiçek açabilir. Ve bu ortamda, Buda bilincini tezahür ettirebilen her insan, etrafındaki yüzlerce kilometrelik yarıçap içinde pek çok ama pek çok ruhu kurtarabilir. Buda bilincine ulaşmış bireylerin oluşturduğu Işık ağı tam olarak şimdi örülmektedir, dünyanın bu karanlık zamanında.

 

Yer kürede, orada burada çiçek açan kusursuz bilincinizin lotuslarını görüyoruz. Tabi, sizler bu lotusları en çok nerede gördüğümüzü merak ediyorsunuzdur. Bu, sizlere muhtemelen sonraki ziyaretlerimde bildireceğim bir sırdır. Yeni bilincin tezahürleri mutlaka bu ülkede ortaya çıkmaya başlayacaktır.

 

Bir insan tek başına, dik bir kayaya hücum ediyor. O, dikey kayaya hiçbir koruma olmadan tırmanıyor. Fakat, onu takip etmek isteyen herkes yardım halatını ve desteği alıyor. Ve onlar için Yol daha kolay bir hal alıyor.

 

Bizler bu mesajlar şeklinde, yardım ve desteğimizi sizlere sunuyoruz. Sizler, size verilen her şeye karşı çok dikkatli bir şekilde yaklaşmalısınız. Her bir mesajda yer alan her inci tanesini ve değerli taşı gizli bir yerde toplayın. Ve sonra, daha karanlık ve daha kasvetli zamanlar geldiğinde, bu hazineleri çıkarın ve onlar sizin Yaşamınızı kurtarabilecektir. Fiziksel planda var olan bu yaşamı değil, ama ebedi olan Yaşamı. Bilinciniz, ebedi dünya olan geçiş iznidir. Ve her kim ki, hayatın bataklığında İlahi bilincin güzel bir lotusu gibi çiçek açabilirse, o ebedi Yaşam’a girme hakkını kazanmıştır.

 

Fani olan benim dünyama giremez. Yalnızca kalıcı, ölümsüz olan tarafınız benim dünyamda var olabilir. Bu yüzden sizler daha şimdi ölümsüz parçanızla ilgilenmeniz gerekiyor. Dünyanıza ait olan hazineleri biriktirmeyin, yalnızca bütün dünyalarda değeri olan İlahi Bilgeliğin hazinelerini toplayın.

 

BEN Siklopey.

 
 Lotos.jpg
© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 25/07/2013 · 13:19
Son Güncelleme : 25/07/2013 · 13:19
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6607 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye