* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496738 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 22.12.2009

Yardımınıza ihtiyacımız var


Atina Palada
22 Aralık 2009
 

Atina_Pallada.jpgBEN Atina Palada, sizlere gelen. Son buluşmamızdan bu yana birkaç yıl geçti. BEN yükselmemiş insanlıkla son derece nadir iletişim kuruyorum.
 

Fakat şimdi, sizlerle konuşabileceğim o vakit gelmiştir. Öyle olması gerektiği için ve yahut benim sıramın gelmiş olmasından dolayı değil; bu yalnızca, sizlere söyleyecek bir şeylerimin olmasından dolayıdır. Ben İlahi Hakikat’e hizmet ediyorum ve İlahi Hakikat’e olan bağlılığımın küçücük bir parçasını sizlere aktarabilmeyi umut ediyorum.

 

Yaşamlarınızda, fiziksel planda sizin etrafınızda olanlardan daha büyük bir şey vardır. Ve bir toplumun gelişim düzeyi ve kollektif bilincinin seviyesi sonuçta, bu toplumdaki insanların ebedi, kalıcı değerlere karşı sergiledikleri tutum tarafından belirlenir. Yaşamlarınızda ebedi olan şeyler vardır. Örneğin; güzellik, Aşk, uyum, huzur… Ve İlahi Hakikat de bu ebedi değerlerin arasında bulunmaktadır.

 

İnsanlar bütün çağlarda İlahi Hakikat’i farklı algılamışlar ve O’na karşı farklı bir tutum sergilemişlerdir. Şu an içinde yaşadığınız zamana benzer, insanların Tanrı’yı ve ebedi değerleri unuttuğu gerileme zamanları olmuştur. Sanatların yeniden canlandığı ve insanların, içlerindeki Ruh’un asaletini yeniden kazandıkları yükselme zamanları da olmuştur.

 

Binlerce yıl önce bir Tanrıça olarak saygı gördüğüm ülkede, bu böyleydi. O ülkenin yükselme dönemini gördüm. O vakitler, adıma tapınaklar inşa ediliyordu ve içtenlikle bana tapıyorlardı. Sonra her şey bozulmaya başladı.

 

İlahi Hakikat’e bağlılığını korumayı devam ettiren o az sayıdaki kişilere toplumda artık saygı gösterilmez oldu. Toplum, pek de iyi olmayan davranış modellerini takip etmeye başladı. Ve toplumda yaygın hale gelen ana esaslar, bir zamanların bu kudretli ülkesini çöküşe götürdü.

 

Ve bu, sizin dünyanızda da böyledir. Ancak şu gerçekle durum daha da kötü bir hal almıştır: hızlı iletişim ve ülkeler arasındaki bağlantıların daha fazla gelişmesi yüzünden, bir veya birkaç ülkede insanların zihinlerine yerleşen modeller, bir süre sonra bütün dünyaya yayılmaktadırlar.

 

Ve iletişimin geliştirilmesi alanında yapılan bu tarz büyük başarılar, insan topluluğu tarafından, ruhun gelişimi için değil de bedensel olanı geliştirmesi ve bedene zevk vermeyle ilgili bütün endüstrilerin gelişiminde kullanılması gerçekten üzüntü vericidir.

 

Peygamberlere saygı göstermeyen bir toplum, Ebedi Hakikat’i takip etmeyen bir toplum yavaş yavaş çökmeye ve yok olmaya mahkumdur.

 

Ben ne hakkında konuştuğumu biliyorum. Ve Karmik Kurulu’nun bir üyesi olarak, gezegenin şu anki durumundan çok endişe duyuyorum. Gördüğümüz kadarıyla, insan faaliyetinin herhangi bir alanındaki ebedi ve İlahi her bir örneğe karşılık, nereye bakarsak bakalım ilahi olmayan yüz tane örnek ve yaratım bulunmaktadır.

 

Üzgünüm. Ve üzüntümün sınırı yoktur. Toplumda meydana gelen süreçleri düzene koymamıza imkân tanıyan yöntemler vardır. Ve biz onları kullanıyoruz. Bununla birlikte, üzüntü verici, bilinç seviyesini düşüren bu şeylerin toplumunuzda cereyan ediyor olması değildir; üzüntü veren, yanan kalpleriyle Işığa ait görevleri gerçekleştirmek için bedenlenmeye can atan pek çok ışık ruhunun, yaşam yolları üzerinde o kadar çok ayartıcıyla karşılaşması ve onları aşamamalarıdır. Kişisel olarak tanıdığım ve himaye ettiğim pek çok ruh için keder duyuyorum. Onları bedenlenmeye nasihatlerle yolladım. Ve bu ruhların evrim için sonsuza dek yitirildiklerini ya da hayatın dibine vurduklarını ve kendilerini kuşatan bataklıktan kurtulma şanslarının olmadığını öğrendiğimde hissettiğim keder ne kadar da muazzamdır! İşte bu beni kahrediyor!

 

Bugün İlahi Hakikat’i takip eden ruhlara seslenmek için geldim. İlahi Hakikat için ne dini engeller ne de ulusal bariyerler söz konusudur. İlahi Hakikat’i kalplerinde takip eden insanlar dünyanın pek çok ülkesine dağılmışlardır. Bugün sizlere sesleniyorum.

 

Mümkün olabildiğince çok ışık ruhu yaşam girdabından ve dünyanın orasında burasında patlayan ve masum ruhları yiyip bitiren cehennemi ateşten kurtarabilmeniz için daha zaman var ve sizler bir şeyler yapabilirsiniz.

 

Sizlerden, çeşitli sanat türlerine ait mükemmel, İlahi örneklerle dünyayı doldurmanızı istiyorum. Gençlerin güzellikle ilgili bir fikir edinmeleri için elinizden gelen her şeyi yapmanızı istiyorum.

 

Ooo, Ben, Hakikat Tanrıçası, sizlerin önünde diz çöküyorum. Ben, şu an bedende bulunan sizlerin yapabileceği şeyleri yapamıyorum. Gücünüz dahilinde olan her şeyi yapmanız için sizlere yalvarıyorum.

 
(Duraklama)
 

Şimdiyse, bana tanınan zaman ve mesajımın aktarımı için verilen enerji sona ererken, şu anki Karmik Kurul toplantısının çok zor geçtiğini sizlere bildirmeyi görevim sayıyorum. Ve Bizler, gezegendeki dengeyi korumak için ekstra bir enerjinin verilmesi gerektiğine, kainatın Yüce Konsey’ini ikna etmeyi başaramadık. Lütfen, yıl sonuna kadar kalan zamanda dua pratiği için biraz zaman ayırmayı çok zor bir görevmiş gibi algılamayın. Dünya gezegeninin ince planında, orada burada görülen delikleri kapatmak için enerjiye ihtiyacımız var. Yardımınıza ihtiyacımız var.

 

Ben çok nadiren mesajla geliyorum. Ve şimdi bunu yapıyorum, çünkü bu son şansı kullanmak zorundayım.

 

BEN Atina Palada, sizlere olan Umudumla.

 
 
© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 05/08/2013 · 23:03
Son Güncelleme : 05/08/2013 · 23:03
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 7034 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye