* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498684 Ziyaretçi

 8 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 30.12.2009

Etrafınızdaki alanı mükemmel örneklerle doldurun
 
 
Elohim Apollon
30 Aralık 2009
 
 

BESevgili Apollon.jpgN Elohim Apollon.

 

Sizlere refahın, mutluluğun ve ilhamın evrensel bir reçetesini sunmak üzere Dünya gezegeni için bu zor zamanda geldim!

 

BEN fiziksel oktavda ve daha ince dünyalarda güzelliğin tezahür etmesinden sorumluyum. BEN ilham ve esin konusundan sorumluyum.

 

İnsanlar varlığımı unuttular. İnsanlar bir işe girişmeden önce artık beni çağırmıyorlar.

 

Bütün insan faaliyetlerine İlahi iham eşlik etmelidir. Sizin oktavınızda ne yaparsanız yapın, bunu sevinçle ve ilhamla yapmalısınızdır.

 

O-o bu çok kolay, sevgililerim. Sizler yüksek duygular hissetmiyorsunuz, çünkü sizi kusurlu formlar ve bozuk sesler çevrelemiştir.

 

Kendi dünyanızın titreşimlerini İlahi titreşimlerle eşitlemeniz için dünyanızı, her türlü faaliyeti ve öncellikli olarak sanat alanını mükemmel örneklerle doldurmalısınızdır.

 

Ama bir ressam, bir besteci, bir müzisyen olmasanız ve sanatın çok uzağında olsanız bile, yardım için bana seslenin ve ben her türlü işinizi İlahi ilhamla dolduracağım. Ve eğer bayram için bir pasta pişiriyorsanız veya evinizi tamir ediyorsanız bile, ben bu çalışmanızı ilhamla ve sevinçle dolduracağım. Ve bu çalışmanızın sonucu daha mükemmel bir formda tezahür edecektir. Hayal edin, eğer tüm insanlar kendi günlük işlerinde İlahi ilham tarafından yönetilseydi. Onların çalışması ilhamla dolu olurdu ve çalışmanın sonucu daha mükemmel titreşimlere sahip olurdu.

 

Yaşamınızda size sevinç ve ilham yetmemektedir. Ama bunun sebebi bu nimetlerden sizin kendinizi mahrum etmenizdir, İlahi dünya ile işbirliğini reddederek. Her türlü sanat dallarında bütün büyük sanatsal eserler, daima yukarıdan esinlenmiştir ve onu yaratan kişi yalnızca kendini Yüksek güçlerin onun aracılığıyla oluşturmasına izin vermiştir. Sanatın en iyi eserleri böyle yaratılmıştır.

 

Hiç kimse, Tanrı ve İlahi güçlerle işbirliğinde bulunma hakkınızı elinizden almamıştır, sevgililerim. Formu destekleyen varlıklar olarak elementaller, Yüksek dünyanın temsilcileri olarak melekler, daima işbirliğine hazırlar ve daima size yardım etmeye hazırlardır. Tıpkı benim gibi.

 

Etrafınızda Yüksek dünyaların temsilcilerinin bulunmasını imkânsız kılan tahammül edilmez şartları siz kendiniz yarattınız.

 

Bu kısırdöngüden kurtulmanız gerekmektedir. Kendinizi harika örneklerle çevrelemelisiniz; yumuşak, büyüleyici bir müzikle, zarif formlarla.

 

Yeni nesil insanlarda çocukluktan itibaren güzelliğe karşı bir zevk geliştirmeniz gerekiyor. Güzellik hissi, orantılar bilgisi, yalnızca insanlarla değil, ince dünyanın temsilcileri ile de iletişimdeki nezaket, yeni nesil insanlara anne sütüyle birlikte verilmelidir. Bu insanlar yetişkin olduklarında kendi yaşamsal alanını öyle organize edebilirler ki, melekler ve elementaller sürekli yanı başlarında olabileceklerdir. Ve belki bizzat ben de sizin çalışmanızda elinizi yönlendirmeye ve zarifliğine pek çok nesil insanın hayran kalacağı bir çizgi oluşturabilmek için yanı başınızda olabilirim. 

 

Yaşamınızdaki her şey, etrafınızda ne tür güçleri destekleyeceğinize, neyi tercih edeceğinize bağlıdır. Ve eğer sürekli ölüm ve cehennem sembol görüntüleriyle siyah matem giysisi içinde dolaşıyorsanız, düzensiz ritimli yüksek sesli müzik dinliyorsanız, sizi temin ederim ki, sizden birkaç kilometrelik yarıçap içinde ne elementaller, ne de melekler, dahası ben bile bulunamayız.

 

Her şey gücünüz dahilindedir, sevgililerim. Ve pek çok şey hiçbir masraf gerektirmiyor. Her şey sizi çevreleye şeylerin kalitesine bağlıdır. Kendi içinde İlahi titreşimlerini barındıran şeyler vardır, bununla birlikte kendi içinde tam zıt titreşimleri barındıran şeyler de vardır. Ayırt etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Çünkü etrafınızdaki şeylerin kalitesine göre yaşamınıza, Işık varlıklarını veya karanlık dünyanın varlıklarını çekeceklerdir.

 

Etrafınızdaki şeylerin ve eşyaların zarifliği yavaş yavaş gelecektir. Ama ilk adım ve en önemli adım, her türlü işinizden ve her türlü girişiminizden önce Işık güçlerini çağırmaktır.

 

Belki de Dünya’da hala, her türlü işe başlamadan önce dua edilmesi gerektiğini hatırlayan insanlar vardır, ama onlardan Dünya’da öyle az kalmıştır ki. İnsanoğlunun büyük bir kısmı cahillik içindedir ve her türlü çalışmalarında sadece bedensel kaslarına güvenmektedir. Daha da kötüsü, karanlık güçlerini ve kötülük ruhları çağırmalarıdır.

 

Gerçek bilgiden ve İlahi dünya alanındaki temel bilgilerden yoksun bırakılmış, duanın gücünü bilmeyen masum ruhlar, çalıştıkları faaliyet alanlarında berbat örnekler yaratmak zorunda kalmaktadırlar.

 

İş, ev işleri, ders çalışmak gibi her türlü çalışmanıza başlamadan önce, her gün ve günde birkaç sefer yapacağınız Işık güçlerine çağrıda bulunmak, belli bir zaman sonra hayatınızı tümüyle değiştirebilir ve onu Işıkla ve içsel bir anlamla doldurabilir.

 

Bu zahmetli bir şey değildir ve ücretsizdir, sevgililerim. Yalnızca arzu etmeniz gerekiyor.

 

Dünyanızın ilahi olmayan tezahürler tarafından kendi üstünde devamlı bir baskı hisseden pek çok insanın sürekli depresif bilinç durumunda bulunduklarını çok iyi anlıyorum. Bu doğaldır ve başka türlü de olamaz zaten. Ama sizler hareket etmek için kendinizi zorlamalısınız, kendinizi dünyanızın bataklığından çekip kurtarmanız gerekiyor, yavaş yavaş dünyanızı gittikçe daha fazla mükemmel örnekler ve tezahürlerle doldurarak. 

 

Size bir Rönesans dönemi gereklidir. Ruhlarınız güzelliğe susamışlardır. Onlar dünyanızın çirkinliğinden ve uyumsuzluğundan yorulmuşlardır.

 

Etrafınızdaki alanı mükemmel örneklerle doldurun, elinizden gelen her şeyi yapın.

 

Neticede belki ilk başlarda geçmiş çağların, zamana dayanmış örnekleri alabilir ve Rönesans çağından resim reprodüksiyonları, heykelcikler yapılabilir. Zekanızı kullanın.

 

Yalnızca güzellik, yalnızca mükemmel İlahi örnekler insanlığın bilincini bataklıktan çekip kurtarabilir.

 

İlahi örneklerin mükemmel titreşimleri tüm alanı etkilerler. Ve dua enerjisiyle dolu bir ikonanın alanı koruyabildiği gibi, sanatın her dalındaki İlahi örnekler de alanı koruyabilirler.

 

Size etrafınızdaki alanı dönüştürülmesiyle ilgili kendi yardımımı teklif ediyorum.

Bana seslenin:
 

“BEN OLDUĞUM BEN ADINA, Elohim Apollon, etrafımdaki alanı kendi kontrolün altına almanı ve nerede olursam olayım, evde, işte, ortak alanlarda, onu yalnızca İlahi tezahürlerle doldurmanı rica ediyorum.”

 

Varlığımı ortaya koyabildiğim her yerde, bana olan ricanızı yerine getireceğim.

 

Güzellik, insan faaliyetlerindeki her türlü alanında İlahi örnekler, işte sizin şimdi ihtiyaç duyduğunuz şeydir!

 
BEN Elohim Apollon.
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 02/09/2013 · 23:52
Son Güncelleme : 02/09/2013 · 23:52
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6457 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye