* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496811 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 29.12.2009

Sizler Hiyerarşi ile birlikte gezegende olan biten her şey ile ilgili bütün sorumluluğu paylaşıyorsunuz

 
Sevgili Alfa
29 Aralık 2009
 
 

Sevgili Alfa.jpgBEN Alfa. BEN geldim.

 

Bugünkü gelişim çok önemli bir olaydır. Dışsal aklınıza düşünmek için besin vermeye değil, Dünya gezegeni için Işık serbest bırakmaya geldim. Ve ben bu mesaj sırasında, bu elçinin fiziksel ve daha ince bedenlerinin dayanabileceği kadar Işığı serbest bırakıyorum.

 

Evet, insanlık hala akıllanmıyor. Ve gezegendeki durumu dengelemek için gereken ve hemen hemen yeterli miktarda enerjiyi serbest bırakmak için bizzat kendim gelmek zorunda kaldım.

 

Evlatlarım, aklınızı başınıza alın. Bugün size sesleniyorum. Beni duyabilecek ve anlayabilecek olanlara.

 

Gezegendeki durum sizin ellinizdedir. Sizler Hiyerarşi ile birlikte gezegende olan biten her şey ile ilgili bütün sorumluluğu paylaşıyorsunuz. Sizler Hiyerarşinin bir parçasısınızdır. Ve kozmik halkaya ait olduğunuzu ve onun birimleri olduğunuzu unutsanız bile, sizler yine de kozmik halkasının bir birimisiniz. Ve her birim kendi üzerine düşen yükü üstlenmek zorundadır.

 

Görevlerinizden kaçtığınız zaman, bizler olağanüstü güvenlik önlemleri uygulamak zorunda kalıyoruz. Bu kritik zamanda Dünya’ya çok gerekli olan Işığı aktarmak için şu durumda elçinin bedenlerini kullanıyorum.

 

Bu sürecin başka bir yüzü daha vardır. Bir insan büyük bir Işık aktardığı zaman, o kendini karşıt güçlere maruz bırakıyor. Bu yüzden elçimiz hakkında pek de saygılı bir biçimde düşünmediğiniz ve ona düşük nitelikli düşünceler ve duygular gönderdiğiniz zaman, bu bir taraftan doğal bir harekettir: büyük bir Işık, büyük karanlık güçleri uyandırır. Diğer yönden ise elçimize karşı her negatif enerji bizim tarafımızdan çok yakından takip edilmektedir. Ve bizler önlemler almaya fırsatımız vardır.

 

Her zaman böyle olmuştur. Bu, Işık Güçlerin Hiyerarşisinin takip ettiği prensiplerden birisidir. Bizim temsilcilerimiz sizin yoğun dünyanıza Işık aktarıcıları olmuşlardır. Ve bunun için onlar üzerlerine bütün yükü, bir taraftan onların bedenlerin aktarabileceği yüksek enerjilerin etkisini hissetmişlerdir, diğer taraftan ise insan doğasının en alt ve kötü, hayvani tezahürlerin etkisini hissetmişlerdir.

 

Bizim elçilerimiz dünyaların birbirine bağlandığı eksendir. Ve eksenin bir tarafından çabamızı ortaya koyarak, bizler dünyanızda döngüsel harekete yol açıyoruz.

 

Ve bizler bütün bunları, döngüsel hareketin yukarıya yönelen bir spiral hareketine dönüşmesi için yapıyoruz, aşağı doğru kaymak için değil.

 

Bu yüzden bu mesajımı okuduğunuz zaman, içinizde hangi tepkileri uyandırdığını bir düşünün. Kendinize karşı dürüst olun. Tüm tepkileriniz sonsuza dek akaşa kayıtlarında korunuyor. Ama sizler belli bir zaman sonra ne düşündüğünüzü, ne tür duygular hissettiğinizi unutuyorsunuz.

 

Ve ince bedenlerinizle Karmik Kurulu toplantısının huzuruna çıktığınız zaman ve size son sözü söylemeniz için izin verdiklerinde, pek çoğunuz akaşa kayıtlarını gördükten sonra yapılandan ötürü dehşet içinde kalıyorlar, çünkü sizlere yalnızca düşüncelerinizi ve hallerinizi değil, bu düşük nitelikli ruh hallerinizin neye yol açtıklarını da gösteriyorlar.

 

Düşük nitelikli bir düşünce veya duygu titreşimsel olarak benzerlerini kendine doğru çekmektedir. Ve belirli bir zaman sonra negatif enerjiden oluşan kasırga oluşmaktadır, birkaç zaman sonra ise o fiziksel plana gerçek kasırgalar ve felaketler şeklinde tezahür etmektedir.

 

Korkunç bir felakete sebep olan önceleri tek bir düşünce vardı. Ve Karmik Kurulu’nun huzurundayken, sizin sayenizde kaç kişinin ölümüne sebep olduğunuzu gördüğünüzde dehşet içinde kalıyorsunuz.

 

İnsanlık akıllanıp ve bir sonraki evrimsel basamağa geçmesi için, düşünce ve duygularını gösterme konusunda çok dikkatli olmalıdır. Çünkü ileriki evrim sizin içsel durumlarınıza daha da bağlı olacaktır.

 

Bu nedenle dıştan hiçbir olumsuz tepki göstermeseniz bile, ama içinizde olumsuz düşünce ve duygular mevcut ise, bunlar dünya için atom bombaları atmanızla eşdeğer yıkıcılıktadır.

 

Gezegende ne kadar daha büyük bir incelme gerçekleşiyor ise, düşünce ve duygularınız o kadar daha fazla etki etmektedirler. Hareketlerinizden ve söylediklerinizden çok daha büyük bir etki.

 

Sağduyu ve dikkat, işte kazanmanız gereken özelliklerdir. Ama içinizde Tanrı’nın İradesi`ne bağlılığınız ve koşulsuz Aşkın üstüne temellenmiş, komşuya hizmet etme isteğiniz mevcut ise, bu özellikleri otomatikman kazanıyorsunuz.

 

Cahillik, yakın bir zamanda kurtulmanız gereken en önemli özelliktir. O, sizinle ilgilenen binlerce Işık varlığın çabası yardımıyla insanlığın yükselmesi gereken bir sonraki evrimsel gelişim aşamasıyla bağdaşmamaktadır.

 
BEN Alfa.

BEN, Dünya insanlığına karşı görevimi yerine getirmek için geldim.

 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 03/09/2013 · 23:19
Son Güncelleme : 03/09/2013 · 23:19
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6332 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye