* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496733 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 31.12.2009

Size bilincinizi yalnızca Aşkın, mutluluğun, huzurun ve ahengin bulunduğu seviyede korumayı öğrenmenizi dilerim

 
Sevgili Helios
31 Aralık 2009
 
 

BEN Helios. Bugün geldim ve mutluluklaHelios.jpg dolup taşıyorum! Ve bu mutluluğumu sizlerle de paylaşmak isterim! Çünkü şu anda Dünya’da gerçekleşen şeyler yalnızca can sıkıcı bir bölümüdür. Ve her şey geçecektir.

 

Ben hala toplantısına devam eden Karmik Kurulu’nun elçisiyim. Ve sizlere, gerekli olan gayret momemtumunu gösteren ve kendini feda etmeye hazır Dünya’da bireyler bulunduğunu duyurma onuru bu sefer bana aittir. Bu Karmik Kuruluna mektuplarında ve akaşa kayıtlarında tespit edilmiştir.

 

Bizim, Yüce Merkezi Güneş’e Tanrı’nın İradesine olan bağlılık, kendini feda etme ve cesaret örneklerini sunma imkânımız oldu. Ve bu, Dünya’ya bu kadar gerekli olan enerjinin serbest bırakılması için yeterli olmuştur.

 

Size küçük bir sır ifşa edeceğim. Karmik Kurulu’nun toplantısı sürerken, ben kendi inisiyatifimle Dünya’ya Sevgi ışınları gönderiyordum. Ve pek çoğunuz kuzey yarım küredeki kısa kış günlerinde bir an yakalayıp da bakışını bana yönlendirdiğinde, Aşkımı hissedebilirdi. Ben gerçekten ruhlarınızı Aşkımla uyandırıyordum. Ve benim çabalarım da dahil olmak üzere boşa gitmediğinden dolayı mutluyum.

 

Bu zor yılın sonunda mutlu haber tam zamanda geldi. Gezegenin dengesini koruyabilmek için Üstatlar bu yıl çok büyük çabalar ortaya koydular. Ve Yükselmiş Üstatlar’ın çabaları yüreğinizde cevap bulması çok mutlu bir olaydır. Çok az sayıdakilerin, ama öyle samimi ve bağılı olanların yüreklerinde!

 

İyi bitirilmiş çalışmadan dolayı mutluluk duymak ne kadar büyük bir zevktir! Mutluluğum sınırsızdır! Ve eğer en azından bu mesajımı okuyanlara Aşkımı, mutluluğumu, iyimserliğimi size verebilseydim, Dünya’daki ortamın ne kadar ışık dolu ve mutlu olacağını hayal edin!

 

Sarhoş bir arkadaş grubunda veya bir eğlencede dışsal bir mutluluk arayan insanlara şaşırıyorum. Şaşırıyorum, çünkü gerçek mutluluk kalpten gelir. O çeşit çeşittir. Ve bazen insanın dış görünüşünden içsel bir mutlulukla dolup taştığı belli olmuyor. Ama gözlerinin içine bakmak yeterlidir ve her şey anlaşılır.

 

Mutluluk, fiziksel dünyaya bağlı olmayan bir bilinç durumudur. Bu, Yüksek dünyaların yansıdığı bir bilinçtir. Ve inşallah Tanrı hepinize, yaşamanızı anlamla dolduran, omuzlarınızı dikleştirmenizi ve bırakın yürümeyi, adeta dünya üstünde uçmanızı sağlayan bu sessiz mutluluğu hissetmeye öğretsin.

 

Bu, Aşkla en iyi bir şekilde birleşen özel bir Bilgeliktir. Mutluluk ve Aşk. Sadece bu iki özelliği içinizde büyütmeniz yeterlidir. Ve göreceksiniz ki, yaşamınızdaki her şey nasıl değişmeye başlayacaktır. Bana bir bakın. Cevap olarak bana gülümsemek istemez misiniz?

 

Üzüntüye veya kötü bir ruh haline kapıldığınızda, beni gökyüzünde arayın, size özel olarak yollanan Aşkımın ışınını yakalayın, bu mesajımı hatırlayın.

 

Sıkıntılı düşüncelere, şüpheye kapıldığınız her seferinde, beni hatırlayacağınıza dair kendinize söz verin. Masmavi gökyüzünde kocaman, parlak bir güneş diski imgelemeniz yeterlidir. İmgenin kendisi bile etrafınızdaki insanların gözü önünde sizin durumunuzu değiştirebilir.

 

Evet, ben bir sihirbazım ve mucizeler yaratabilirim.

 

Her biriniz böyle bir mucize yaratmayı öğrenebilir. Bu özel bir lütuftur ve size bir armağan olarak verilebilir. Bu, insanların yüreklerini tutuşturma armağanıdır. Ve yanınızda bulunan herkes, güç, enerji artışı, coşkun ruh hali hissedebilecektir. Bu armağanın size verilmesi için dua edin. Bu armağanın sırrı çok basittir. Sizler dünyanıza İlahi enerji iletkeni oluyorsunuz. Ve başarınızla bu armağanı elde ettiğinizde, sizler dünyanız için bir güneş gibi oluyorsunuz. Sizler içten sıcaklığınızı ve enerjinizi, hiç kimseyi ayırt etmeden, çevrenizdeki herkese veriyorsunuz.

 

Elbette böyle bir duruma ulaşmanız, bu bilinç durumuna yükselmek için pek çok yıl adamalısınız. Ama bu duruma anında ulaşabileceğiniz daha kısa bir yol vardır ve Karmik Kuruluna mektup yazan dünya yaşamaya devam edebilmesi için kendini feda etmeye gönüllü olanlarınız, sizler bu bilinç duruma girmeye deneyebilirsiniz. Sizler için bu kolaydır.

 

Daha zor olan bu ulaşılan bilinç durumunu uzun bir müddet boyunca koruyabilmektir. Ve kendinizi aştığınızda, kendi düşük nitelikli durumlarınızın ve etrafınızdaki insanların düşük nitelikli durumlarının üstesinden geldiğinizde, gün be gün bilincinizi koşulsuz Aşk ve içsel mutluluk seviyesinde koruduğunuzda, sizler kendi tekâmüllerinizi geçiyorsunuzdur!

 

Yeni yılda hepinize bilincinizi yalnızca Aşkın, mutluluğun, huzurun ve ahengin bulunduğu seviyede korumayı öğrenmenizi dilerim. Bu durumu ne kadar daha fazla sayıda insan bireyleri sürekli koruyabilirse, geri kalanlara o kadar daha kolay olacaktır. Öncülere zordur. Onları takip edenler için kolaydır.

 
BEN Helios!
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 07/09/2013 · 00:00
Son Güncelleme : 07/09/2013 · 00:08
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6771 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye