* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496803 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 23.12.2009

Bırakın Merhamet ve Şefkat Işınım kalplerinize dokunsun!

 
Guan Yin
23 Aralık 2009
 

guan_yin.jpgBEN Guan Yin. Bugün konuşmak istediğim için sizlere geldim. Konuşmam sizler için güncel olan bir konuya temas edecektir. Bugün sizlere Karmik Kurulu’nun bir üyesi olarak geldim ve bugün sizlere önemli bir şey bildirmek zorundayım.

 

Konuşma için sizleri uzun bir süre hazırlamayacağım. Umarım hepiniz, şu anın bütün sorumluluğunu anlıyorsunuzdur.

 

Yükselmiş Üstatlar’ın milyonlarca yıldır öğretmekte oldukları hakikatleri algılamayı, insanlığın büyük çoğunluğunun hazır olmaması çok üzücü bir gerçektir.

 

Şimdi geriye insanlığın öyle temsilcileri kaldı ki; tabiri caizse, yaşam okulundaki aynı yılı tekrarlamak için bir bedenlenmeden diğerine, pek çok kez sınıfta kalmışlardır.

 

Bunlar insanlığın en iyi temsilcileri değildirler.

Aralarında, daha ileri evrimsel yolu takip etmeye hazır olanlar vardır, bunun yanında, bütün üzüntüme rağmen, bunu daha fazla sürdüremeyecek olanlar da vardır.

 

İşte bu yüzden şu an, ruhların seçilip ayrıştırıldığı bir zamandır. Muhtemelen sizler, öyle ya da böyle bunu duymuşsunuzdur. Farklı dini sistem ve öğretilerde bu hakikat, değişik şekillerde gösterilmektedir, ama yine de o, gerçek olan bütün ruhsal akımlarda takip edilebilir. Ben şimdi, bir takım kendi hakikatini sunan, değişik yeni akımlara sapmayacağım.

 

İnsanlık şu an, pek çok temsilcisinin daha ileri bir evrim için hazır olmadığı bir gelişim noktasında bulunmaktadır. Merhamet ve Şefkat Tanrıçası olarak ben, bu ruhlar hakkında en son kararı verenlerden biriyim. Ve her seferinde, hakkında en son kararın verileceği kişiye ilişkin, bu ruhta var olan belli bir niteliğe veya iyi duygular gösterisine tutunmaya çalışıyorum. Ve akaşa kayıtlarını izleyip, önümde, ince bedenlerinin içinde duran bu bireyde sağlıklı ve gelişmeye hazır olan hiçbir şey göremediğimde ne kadar da üzülüyorum.

 

Bu veya şu insanın gelişimini durdurmaya mecbur kalmak, benim misyonumun çok üzüntü verici bir parçasıdır. Bu durumda, beni Merhamet ve Şefkat prensipleri yönlendiriyor, ancak bu bireye değil, daha çok onunla karmik bağları bulunan ve gelişemeyen kişilerle karşı; çünkü onlar bir bedenlenmeden diğerine, entrika, tehdit, hatta şiddet ve cinayetlerden oluşan aynı tuzağa düşüyorlar.

 

Ve bu ruhların böyle aşırı bir yükten kurtulabilmeleri için kararımı veriyorum.

 

Burası işimin en zor kısmıdır. Esas itibariyle, insan bireylerinin kaderleri için karar verme sorumluluğunu kendi üzerime alıyorum. Ve inanın bana, önümde duran birey için iç rahatlatıcı olmayan bir kararı ancak, benim Merhamet ve Şefkat sınırım bittiği takdirde alıyorum, ki insanlığın en iyi temsilcilerinin hayal edebilecekleri şefkat ve merhametle kıyaslanamaz bile.

 

 Yeni ırkın temsilcileri bedenlenmeleri gereken zaman gelmiştir. Onlar çok uzun bir süreden beri bedenlenmek için imkân bekliyorlar. Ve bedenlenmeye gelebilmeleri için Yeryüzünde belli şartların oluşturulması gerekmektedir. Yeryüzü, eski ve ölü olan her şeyden, azami derecede temizlenmelidir. Aksi takdirde, dünyanın bu altın gençliği, insanlığın bu en iyi temsilcileri Yeryüzünde şu an yaratılmış olan şartlarda var olamazlar.

 

Bu kozmik blokaj delinmek zorundadır. Ve öyle hissediyorum ki; Karmik Kurul toplantıları esnasında çok zor kararlar vermem gerekecektir. Bununla beraber, bütün kararlarım Tanrı’nın adına ve evrimin iyiliği için verilecektir.

 

Diğer önemli bir ana daha vurgu yapmalıyım. Şu an, insanlığın en iyi temsilcilerinden pek çoğu bedenlenmede bulunmaktadır, ki onlar bu zor zamanda bedenlenerek gönüllü bir fedakarlık üstlenmişlerdir. Onlar görevlerinin başarısızlığa uğrayabileceğinin ve onu gerçekleştiremeyeceklerinin çok muhtemel olduğunu iyi biliyorlardı. Ben sizlere, benim bu mesajımı okuma fırsatına sahip olanlarınıza seslenmek istiyorum.

 

Yüce İlahi merhamet sayesinde, bizler bu mesajları elçimiz aracılığıyla verme şansına sahibiz. Ve bunun daima bu şekilde devam edeceğini düşünmeyin. Bu, bizim yardım elimizdir. Bu, bir sonraki evrim basamağına önceden yükselmiş olan kız ve erkek kardeşlerinizin sizlere uzattığı, İlahi fırsat halatıdır.

 

Bizler, her şeyden öte ve ilk sırada, bu mesajlarımızı verme fırsatını elde ederek, kendilerini feda eden ve bu zor zamanda bedenlenmeye gelen o kişileri maddenin kıskacından kurtarabileceğimizi umut ediyoruz. Uyanabilmeniz ve İlahi amacınızı hatırlamanıza imkân verecek bilinç seviyesine yükselebilmeniz için, pek çoğunuz yalnızca küçücük bir enerji impulsuna ihtiyaç duyuyor.

 

Şimdi sizlere sesleniyorum! Bırakın Merhamet ve Şefkat Işınım kalplerinize dokunsun! Bırakın sizleri Yüksek Gerçekliğe uyanmaktan alıkoyan engeller yok olsun!

 

Her şeyden önce sizlere sesleniyorum. Ve ayrıca sizler bu yılın sonuna kadar, kişisel olarak, mektuplarınızla bana seslenebilir ve yardım isteyebilirsiniz. Sizlere yardım etme yükümlülüğünü üzerime alıyorum, çünkü ben yardım çağrınıza karşılık vermemezlik edemem. Ayrıca tecrübesizlik ve acemilik yüzünden içine girdiğiniz ağır karmik durumlardan çıkmanıza yardım etmek benim görevimdir, çünkü kalpleriniz etraftaki kötülüğü görmez, yalnızca iyi olanı görür.

 

Adalet kazanacaktır ve bu bedenlenmede başınıza ne gelirse gelsin sizleri terk etmeyeceğim. Sizlere söz veriyorum.

 
BEN Guan Yin.
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 15/09/2013 · 17:12
Son Güncelleme : 15/09/2013 · 17:12
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6452 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye