* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496804 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 28.12.2009

Bizim sizinle evrimsel basamaklar boyunca daha çok uzun yolumuz var.

 
Kudretli Kozmos
28 Aralık 2009
 

Kudretli_Kozmos.jpgBEN Kudretli Kozmos. BEN Kozmik bir Varlığım. Ve BEN Dünya insanlarına mesaj verebildiğim için çok mutluyum.

 

Ben bu mesaja, fiziksel yaşamda sizi çevreleyen her şeyden ve hatta doğduğunuz gezegende var olan her şeyden çok daha geniş düşünmenize izin verecek enerjitik impulsu koyuyorum.

 

İnsanoğlunun yeryüzünün sınırlarını, Dünya gezegeninin sınırlarını aşması gereken an geliyor. Kozmik topluluk çoktan insanları kabul etmeye hazırdır.

 

Sizin içinizde, insanlığın belirli bir gelişim aşamasında çalışmaya başlayan bir şey, bir mekanizma vardır. Bu mekanizma bir potansiyel olarak, İlahi bir fırsat olarak sizin varlığınızda mevcuttur.

 

Bildiğiniz gibi insanın enerjitik merkezleri, çakraları vardır. Sizler yedi temel çakrayı biliyorsunuz. Bununla beraber enerji merkezleri çok daha fazladır. Ve onlar başarılı evrimsel gelişiminiz sırasında gül ağacın çiçekleri gibi birbiri ardına açılıyorlar.

 

Şu anki gelişiminiz bu merkezlerin açılmalarına izin vermiyor. Ama sizler kozmik evrimin, ne bu yaşamınızla, ne de Dünya gezegenindeki yaşamınızla sınırlı olmadığını anlamalı ve farkına varmalısınızdır.

 

Sizler bilincinizi tüm evrenle ve onun sakinleri ile iletişime geçme fırsatına hazırlamalısınız.

 

Bütün mesele sizin bilincinizdedir, bilincinizde neye izin verebileceğinizdedir.

 

Ben Karmik Kurulun üyelerinden ne ile uğraşacağını bilmeyen birçok insan hakkında çok şey duydum. Onlar sayısız saatleri ve yılları, geliştirmeyen aksine yozlaştıran, benim için tümüyle anlamsız işlerle uğraşarak geçiriyorlar.

 

Çelişki şu ki, hiçbir Üstat bu işlerinizle uğraşmanız için sizi zorlamıyor. Ve eğer Yükselmiş Üstatların verdikleri mesajları dikkatlice okursanız, orada aksine, size özgü birçok basmakalıp davranış ve işlerden vazgeçmeniz gerektiğini söylüyorlar. 

 

Bilinç seviyeniz size söylediğimiz en basit şeyleri anlamaya izin vermiyor. Bizleri anladığınıza dair belirleyebildiğimiz kriter; bilgileri pratikte uygulamanız ve verilen tavsiyeleri yaşamlarınızda takip etmenizdir. Ancak bu gerçekleşmemektedir. Aynı hakikatlerin yalnızca bu elçi aracılığıyla değil birçok defa söylendiğini izliyorum. Birkaç bin yıl önce aynı hakikatleri, şu anda sizin saygı gösterdiğiniz, Dünya’da var olan dinlerin kurucuları olarak bildiğiniz başka tarihsel bireyler aracılığıyla da veriyorduk.

 

Görülmeyen ve dokunulmayan bir şeye inanmanın çok zor olduğunu anlıyorum. Ancak sizin biliminizde daha ince dünyaların varlığını bilimsel olarak ispatlayan veriler mevcuttur. Biraz daha çabuk ve zeki olabilirsiniz.

 

Ben insanlığı tıpkı sizin bir çiçek bahçesini seyrettiğiniz gibi seyrediyorum. Diktiğiniz en iyi çiçek türlerinin tutunamadıklarında ve hastalandıklarında nasıl üzüldüğünüzü hatırlıyorsunuzdur. Sizler bıkkınlık hissediyor, sevgili çiçeklerinizin yaşayabilmeleri ve çiçeklendiklerinde sizi sevindirmeleri için tekrar ve tekrar bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz.

 

Sizler benim için bunun gibi çiçeklersiniz. Ve insanlığa kendi seviyemden baktığımda, çakralarınızdan oluşan yalnızca çiçekler görüyorum. Güzel, renkli çiçeklerin çok az olduğunu görüyorum. Onlar varlar ve onlara çok seviniyorum, ama aynı zamanda pek çok bireyde yalnızca bir çakranın güçlükle açık olduğunu görüyorum. Tüm çakralarınızın açılabilmeleri için sizi özgür kozmik varlıklar yapacak çakralar da dahil olmak üzere, yolunuzda daha ne kadar da çok şey yapmalısınız.

 

Ben aynı zamanda çakralarını koruyamamış ve onların tamamen kapalı olduğu, pek çok birey de görüyorum. Doğada boşluk yoktur, sevgililerim. Ve İlahi dünya ile bağını kaybetmiş o insanlar, astral planda yaşayan ve daha fazla fiziksel planda bedenlenme imkânı bulunmayan birçok varlığın anında yemi olmuşlardır.

 

Her şey yaşamak ister. Ve çiçek bahçenizdeki birinci sınıf çiçeklerin yanında bazen yabani otlar biter, onları fark etmeyeceğinizi ve yaşayabilecekleri ümidiyle sizin sevgili çiçeklerinize sokuluyorlar. Yabani otları ne yaparsınız? Biz de aynısını yapıyoruz. Bu evrenin yüce bahçıvanın gözünden hiçbir şey kaçmaz. Er ya da geç gezegeninizde bir düzen oluşturulacaktır. 

 

Ve gezegeniniz yabani otların veya hastalıklı bitkilerin olmadığı harika bir çiçek bahçesine dönüşecektir.

 

Dünyada yaşayan her varlık, yüce ve kudretli bir kozmik varlık olma potansiyeline sahiptir. Bunu daima hatırlamalısınız.

 

Yaşamınızda harika olan şeyler vardır. Ve yaşamınızda çirkin örnekler de vardır. Ne yazık ki, bilinciniz bazen ayırt edemiyor ve harika olanı tercih edemiyor.

 

Bu geçici bir durumdur, sevgililerim. Kısa bir zaman geçecek ve ruhunuz harika olana doğru uzanacaktır. İnsan yaşamının tüm alanlarında muhteşem, ahenkli örnekler tekrar moda olacaklardır.

 

Çeşitli felaketler, hastalıklar ve dertler bunu sizlere söyleyeceklerini beklemek yerine, harika olana doğru uzanabileceğinizi çok umarım. Tembellik yapmayın. Her şeyde, özellikle de müzikte ahenkli örneklere ihtiyacınız vardır. Alanların müziği, onu notaların diline aktarabilecek bireyleri bekliyor. Yaşamın ince tezahürlerine karşı duyarlılığınızı geliştirmelisiniz. Kusurlu olanı düşünmeyiniz. Yaratmaya başlayın. 

 

Gezegenin titreşimleri biraz daha yükseldiğinde, şu anda berbat ve çirkin olan her şey çözülecek ve bir rüya gibi uçup gidecektir.

 

Bizim sizinle evrimsel basamaklar boyunca daha çok uzun yolumuz var.  İlerleyişinizin perspektifini görün, çabalarınızın yönünü hissedin.

 
BEN Kudretli Kozmos.
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 18/09/2013 · 22:40
Son Güncelleme : 18/09/2013 · 22:40
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6493 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye