* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496530 Ziyaretçi

 2 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 25.12.2009

Elçi pelerininin işleyişi hakkında bir Öğreti
 
Sevgili Portia
25 Aralık 2009
 
 
Portia1.jpgBEN Portia.
 

Bu Elçi aracılığıyla ilk defa geliyorum, çünkü size kendi yetkim dâhilinde olan bir bilgi getirmem için sebep var.

 

BEN Adalet ve İlahi Yargı Tanrıçasıyım. Ben aynı zamanda, eğer hak edilmiş ve haklı ise İlahi Fırsatı açıyorum.

 

Şimdi tanıştıktan sonra size pek de sevinçli olmayan bir bilgi getirmek isterim.

 

Belki, sizler Elçimizin pek de afişe edilmeyen çalışma yönünü tahmin etmiyorsunuzdur. Bununla beraber size bazı şeyleri açıklama zamanı gelmiştir. Elçinin aurasında bazen sizin oktavınızda bulunmamıza ve harekete geçmemize izin veren bir şey vardır. Bu şekilde bizlerin bazı şeyleri öğrenme imkânımız vardır. Bununla beraber Elçimizin fonksiyonlarından ayrılmaz olan bir özellik veya nitelik daha vardır. Elçinin aurasındaki bulunuşumuz güçlendiğinde, bizler sizin dünyanızdan Işığa doğru adeta uçarak gelen bireyleri çekme imkânımız vardır. Elçimize yaklaşan tüm insanlar, her zaman titreşimlere göre çekilen ışık taşıyıcıları değillerdir. Çoğunlukla Işığa gelenler, Işığı tatmak, Işığın tadını çıkartmak ve Işığımızla kendini doyurarak, oktavınızda hoş olmayan işlerini yaratmaya devam etmek isteyen bireylerdir.

 

Kaç bin yıldır, bizler kimi zaman bazı bireyleri görüş alanımıza dahil edemiyoruz, çünkü onlar tuzaklarını öyle geliştirmişler ki, kendi entrika ve manipülasyonları için başka insanları kullanarak karmadan bile kaçınmayı öğrenmişlerdir.

 

Bu yüzden Elçinin fonksiyonlarından birisi de bu tür bireyleri çekmektir. Daha sonra ise Büyük Beyaz Kardeşlik Elçinin kılıcı devreye girer. Ve bu kılıç, bu bireylerden bütün maskelerini kesip atıyor ve onları gerçek özlerini göstermeye zorluyor. Ve işte o zaman İlahi Adalet`in gerçekleşmesine imkân vardır. Evet, sevgililerim, Işığa doğru çekilenler, ne yazık ki ve büyük bir bölümü, bu Işıktan bir şekilde kendi çıkarları için faydalanmak isteyen insanlardır. Ve Elçimizi kendi bencil amaçları için kullanmanın mümkün olmadığını anladıklarında, onlar anında gerçek özünü meydana çıkartıyorlar. Onlar tüm kepazeliklerini ve kusurlarını gösteriyorlar.

 

Tatyana, Elçilik pelerinini aldığında, o, bu pelerinin böyle bir işlevi olduğunu tahmin etmiyordu bile. Ona yaklaşan her insanı içtenlikle ve sıcak karşılıyordu. O gerçekten, Işığın yalnızca Işığı çektiğine içtenlikle inanıyordu, Işığın aynı zamanda onu elde etmek isteyen ve kendi bencil çıkarları için kullanmak isteyen karanlık için de çekici olduğunu bilmeyerek.

 

Bu arada ise bizim izleme imkânımız vardı. Gördüğünüz gibi, ben ilk defa mesajımı veriyorum, bununla beraber tüm bu yıllar boyunca izledim ve sonuçlarımı çıkarttım. Çünkü elçinin yaşadığı ülkeye, Rusya’ya fırsat verilmeye devam edilip edilmemesi ya da Işığımızın fokusunu başka bir ülkeye mi taşınması, sonuçta bana bağlıdır.

 

Şimdilik sizi sevindirecek bir şeyim yok. Ve İlahi Adalet’ten sorumlu bir Tanrıça olarak, benim aynı zamanda elçimize karşı açılmış olan tüm davaları da izleme imkânım vardı. Ve gördüm ki, bu ülkenin yargı sistemi testinden geçemedi. Bizler özellikle mahkeme sürecinin doğal gidişatını engellemedik. Bu ülkenin en üst mahkemesine ulaşmamız gerekiyordu. Ve ne gördük? Bizler, Yasaya, İlahi Yasaya ve fiziksel plandaki temsilcimiz olarak Elçimize karşı tam bir saygısızlık gördük.

 

Olan biten bütün bu şeyi tek bir insan yapamaz. Işığa çıkmak istemeyen ve hiçbir değişikliği istemeyen insanlar tarafından yalnızca sessiz ve ısrarlı bir direniş, işlerin bu şekilde gelişmesine yol açmıştır. Pek çok insan gerçek özünü gösterme imkânına sahipti. Çok fazla.

 

Size bunun bir yenilgi olduğunu mu gözüküyor? Ben iyimserim ve yorulmaz bir savaşçıyım! Ve size büyük bir zafere ulaştığımızı söyleyebilirim! Çünkü İlahi Adalet`in ulaşamadığı nihayet, açığa çıktı ve Elçimiz sayesinde kendisini belli etmiş pek çok bireyin üstüne, ben İlahi Adalet ve Yargı kılıcını kaldırabildim.

 

Sonuçta, amaca ulaşılmıştır. Şu anki etapta amacımız ise tohum ve yabani otu birbirinden ayırmaktır. Elbette, Elçimizi kıskanmak mümkün değil, çünkü o bazen İlahi değirmen, bazen İlahi zincir, bazen İlahi kılıç, bazen ise sopa rolünü icra ediyor.

 

Eh, ne yapalım bu, Elçilik makamının şimdiye dek afişe edilmeyen diğer bir yönüdür. Ama bizler müthiş bir sonuç elde ettik! Her zaman farklı kiliselerde bulunan o bireyleri bulmayı başarabildik. Onlar tapınak başrahipleri, engizisyon yöneticileriydiler ve her daim öyle yapmayı başardılar ki, karma yasasının işleyişine başkalarını öne sürüp, kendileri ise kazanılan zaferden dolayı ellerini ovuşturuyorlardı.

 

Kimin üstünde zafer kazanıyorsunuz, beyler? Tanrı’nın üstünde mi? Ama bu imkânsızdır! Sizin süreniz doluyor! Ve ben, rahip giysisi altında maskelenerek, aziz rolünü oynayan, pek çok kötü niyetli bireyleri bulabildiğimizden dolayı mutluyum. İşte, nihayet, onlar harekete geçmeye ve gerçek özlerini göstermeye mecbur kaldılar!

Şimdi benim işim başlıyor. Ve sizi temin ederim, onu en iyi şekilde yapacağım!

 

Henüz her şey kaybedilmiş değildir! Ama bedenlenmeye inen, Işığın en iyi temsilcileri neredeler?

 

Tökezlemiş ve şimdiki bedenlenmenin sonuna kadar ayağı kalkamayacak olan birçoklarını biliyorum. Kız kardeşim Guan Yin size yardım edecektir. 

 

Pek çok meselemizi çözmemize imkân verecek daha birçok ilginç anlar öngörüyorum. İlahi Fırsatın devam etmesi için mücadele edeceğim. Sonra ne olacağını göreceğiz.

 
BEN Portia!
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 24/09/2013 · 23:35
Son Güncelleme : 24/09/2013 · 23:41
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6360 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye