* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496462 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 26.12.2009

Dünya’da her şeyin iyi olmadığı konusunda sizi uyarmaya geldim

 
 
Elohim Herkül
26 Aralık 2009
 

Herkules.jpgBEN Elohim Herkül. BEN Tanrı’nın kudretli Elohim’iyim. Benim hakkımda kadim efsanelerde ve mitlerde bir şeyler duymuşsunuzdur. Ama tüm efsaneler deşifre edilmeleri ve anlaşılmaları için anahtarlara ihtiyaç duyarlar. Efsaneler körü körüne tekrarlamamalıdırlar. Bu efsanelerin arkasında duranı görmek lazım. Ve bütün efsanelerin arkasında, her zaman Dünya’da gerçekleşen olaylar durmuyor. Çoğunlukla onlar yaşamın daha yüksek planlarında gerçekleşen olayların tasvirini içeriyorlardır.

 

BEN Tanrı’nın İrade ışınına hizmet etmekteyim. Güç benim temel özelliğimdir. Tanrı’nın İradesine olan güç ve bağlılık. Ben aynı zamanda formlar dünyasından sorumluyum, formlar dünyasının belirtilen vadeye kadar varlığını sürdürmesinden, ama bu süreyi yalnızca ben ve Yüce Üstatlar biliyoruz.

 

Bugün niçin geldiğim size tuhaf görünebilir? Dünya’da her şeyin iyi olmadığı konusunda sizi uyarmaya bugün geldim. İnsanoğlu düşüncesiz hareketlerle, düşüncelerle ve duygularla gemiyi sağlamaya devam etmektedir. Özellikle pek çok düşüncesiz şey, insanlar yeni yıllı kutladıklarını sandıkları sene sonunda oluyor.

 

Size söylemek zorundayım ki, bunun gibi birkaç günlük kutlama, diğer kalan tüm yıl boyunca yaratılana eşit bir karma yaratıyor. Bu yüzden kutlamaya başlamadan önce bunu ne şekilde yapmanız gerektiğinizi bir düşünün. Belki de, vazgeçilmez aşırı içki içmek ve oburlukla ilgili geleneksel kutlama anlayışı değiştirmelisinizdir?

 

Eğer bütün gücüm ve kuvvetimle gezegenin dengesini korumasaydım, gezegen aynen üstüne kocaman taş düşen bir ceviz gibi çoktan parçalara ayrılırdı. Çünkü insanlığın şu anki karması, gezegeni saniyenin binde biri içinde yok edebilir.

 

Sizinle bu kadar açık sözlü olduğum ve böyle korkunç şeyler konuştuğum size tuhaf gelebilir. Sizi korkuttuğumu veya üzerinize korku salmak istediğimi düşünüyorsunuz.

 

Hayır, bu benim tarzım değil. Benim tek isteğim, Dünya gezegeninde bedenlenmiş umursamaz çocukların aklını başına getirmek ve insanoğlunun kozmik bankaya ne kadar borçlandığı ile ilgili bilgiyi sizinle paylaşmaktır. Her sene Karmik Kurul yılın bu zor zamanında, Dünya gezegenin evrimleri, evrimleşebilmek adına bir platforma sahip olabilmeleri için Yüce Merkezi Güneşi’nde İlahi Enerji kredisi alıyor.

 

Ve her seferinde evrenin Yüce Konseyi enerji serbest bırakması için ikna ediliyor. Fakat ben, bir an gelip de fiziksel platformu desteklemek için İlahi enerji serbest bırakılmaya son verildiği başka gezegenlerin örneğini biliyorum. Gezegen sayılı saniyeler içinde parçalara ayrılmıştır. Mars ve Jüpiter arasındaki asteroit kuşağı, yok olan gezegenin medeniyetlerinin akılsızlığının bir abidesidir.

 

Bu gezegenin bazı temsilcileri Dünya’da barınak bulmuşlardır. Ve onlar, bazıları, tekrar aynı şeylere devam etmektedirler, anlaşılan, kendi ölümsüzlüğüne ve cezalandırılmayacaklarına emin olduklarındandır.

 

Bir Elohim olarak ben, Dünya gezegeninin fiziksel katmanını bir bütün olarak korumak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Bununla birlikte benim şartsız sualsiz riayet ettiğim bir Yüce Konsey vardır.

 

Sizler, Dünya insanları, Göklerin sınırsız merhameti sayesinde evriminize devam ediyorsunuz. Ve ben sizin yerinizde olsaydım, yeni yıla kadar kalan zamanda, tüm mabetlerinizde 24 saat boyunca Göklere şükrederdim.

 

Eğer eğlence için ayırdığınız zamanın %10’nu dua ve meditasyon için ayırsaydınız, Karmik Kurul’un, Merkezi Güneş’e kanıtları olurdu. Fakat bu gerçekleşmemektedir. Bunu bir düşünün.

 

Şehirlerinizde yaşayan insanlar arasında en azından on doğru insan var mıdır? Dünya evrimin iyiliği ve kurtuluşu adına yalnız başına kalabilir ve dua nöbeti gerçekleştirebilirler mi?

 

BEN çok nadiren geliyorum. Ve çok ketumumdur. Ve sanırım, gerekli olan her şeyi söyledim.

 
BEN Herkül.
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 15/10/2013 · 22:21
Son Güncelleme : 15/10/2013 · 22:21
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6502 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye