* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496805 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte X - ..... 20.06.2009

Evrimin görevlerinden kaçmayı bırakın

 
Sanat Kumara
20 Haziran 2009
 
 

Sanat Kumara.jpgBEN Sanat Kumara, size bugün tekrar gelen. Dünya insanlığına mesaj verme imkânım olduğu için mutluyum. Bize böyle bir imkân her zaman sunulmuyor. Çünkü Dünya`da durum değiştiği için bireylerin bilinci de büyük ölçüde değişikliklere tabidir.

 

Size gezegende neler olduğu hakkında bir fikir vermek için bugün geldim. Çoğunuz fiziksel planda etrafınızdaki durumu izlerken neler olup bittiğini düşünüyor. Her şey her zamanki gibi görünüyor, ama yine de fark edilmeden değişmiştir. Ve çoğunuz bütün dünyanın çıldırdığını düşünüyor. Ve bu da gerçeğe uzak olmayacaktır.

 

Gerçekten, bizler insanların bilincinde daha büyük bir değişim bekliyorduk. Rusya'daki elçimiz aracılığıyla çalışmaya başladığımızda, büyük bir işbirliği imkânı bekliyorduk. Amerika'nın üzücü deneyiminin tekrarını şimdi şaşkınlıkla izliyoruz. Rus halkı aynı yoldan gitti. Onlar, mesajlara şaşkınlıkla bakıyor, onları bir ilginçlik olarak görüyorlar, bizim mesajlarımız ve Öğretimiz, bilinçlerini bu dikteleri okumak için gereken süreden daha fazla meşgul etmiyor.

 

Maalesef, beklediğimizi henüz alamadık. İşbirliği için isteklilik görmüyoruz. Bizler, Öğretimizi içlerine o denli nüfuz etmiş, böylece sahip oldukları her şeyi feda etmeye, Dünya gezegeninin evrimleri yararına onların özverili hizmeti, İlahi Hakikatin bilgisi yönünde gezegende yaşayan birçok insanın bilincini genişletebilsin diye hayatın kendisini feda etmeye hazır bireyler görmüyoruz.

 

Anladık ki, ümitlerimiz bir kez daha boşa çıktı. Yine insan bilincinin tembelliği ve öngörülmezliği ile karşı karşıyayız. Dersimizi aldık ve evrimsel gelişim yolunda devam etmeye hazırız. Sizler için ümit kalıyor, ama bu ümidin gerçek olması için her şeyi yapmanız gerektiği gibi yapıp yapmadığınızı iyice düşünmelisiniz.

 

Gezegendeki durum kızıştığı için çok ve uzun konuşmaya daha fazla zamanımız yoktur. Bizler artık verilmiş olan Öğretiye güveniyoruz. İlerlemeniz için hayatınızın her gününü bilincinizi değiştirmeye adamalısınız. Çok iyi anlıyorum ki, sizler illüzyona dalmışsınız ve illüzyon her geçen gün gittikçe artıyor ve artıyor.

 

Siz de bizleri anlayın. Bizler üzgünüz ve hala uyuyan, fakat uyku sırasında bizim çağrımızı, uyarılarımızı ve Öğretimizi duyan her bir ruhun kurtulması için çalışıyoruz. Bizlerden duyduklarınız uykunuzun devamı mı, yoksa Yeni Günün sesleri mi, hala ayırt edemiyorsunuz.

 

Fakat bizler azla da yetiniyoruz- sizler bizi duyuyorsunuz ve bu da sevindiricidir.

 

Çabalamayı hiç bir zaman bırakmayın. İllüzyonun bilincinizi tamamen ele geçirmesine hiç bir zaman izin vermeyin.

 

Ben ümidimi kaybetmiyorum ve bütün kozmik kurullarını, Dünya gezegeninin insanlığının evrimsel gelişim yolunda ilerleme kapasiteye sahip olduğuna ikna ediyorum.

 

Fakat gittikçe daha az zaman kalıyor. Size konuşulan süreleri ve gelecekteki olayların tarihlerini söylemeyeceğim. Neden bunu bilmek istiyorsunuz?

 

Uyuyanlar için olup biteceklerin bir anlamı olmayacaktır. Uyanmış olanları hiçbir tehlike beklemiyor.

 

Geriye az sayıdaki, sözlerimi uyku esnasında duyup, mesajımı okuduktan hemen sonra unutanlar kalıyor.

 

Fakat size de tarihleri söylemeyeceğim. Çünkü şimdi kendi bilincinizi değiştirmeye tam öğrenmezseniz, zamanın hiçbir önemi yoktur.

 

Ben şimdi bedenlenmede bulunan her birinize pek çok şeyin hatta her şeyin bağlı olduğunu hatırlatmaya geldim.

 

Evrimin görevlerinden kaçmayı bırakın, köşelere saklanıp gizlice çocuksu oyunlar oynamayı bırakın. Bizim Öğretimizi öğrenmek için gerekli olan tüm olası sınırları aştınız.

 

Şimdi, bütün sorumlulukla söylemeliyim ki, tüm dünya, onun kaderi bedenlenmeye tam şimdi belirli misyon ve amaçla gelen ve illüzyondaki oyunlara öylesine dalmış olan, verilen tüm tarihleri kaçırmış az sayıdakilere bağlıdır. Ve bizler ya süreleri uzatmayı ya da uykudan sizi zorla uyandırma ihtiyacıyla karşı karşıyayız.

 

Biz her seferinde konuşuyor ve uyarıyoruz ve her seferinde bilinciniz her şeyin çok ciddi olduğuna inanmayı reddediyor. Benim bu mesajım kısa bir süre için de olsa gözlerinizi açmanıza ve eğer Kozmik Yasanın şimdi yapılması gerektirdiği şeyi, bedenlenmeye bunun için gelen az sayıdakiler tarafından yapılmazsa insanlığı bekleyen tehlikeyi görmenizi sağlasın. Şimdi ise insanlığın Yüksek Dünyalar ile işbirliği yeteneğine sahip olduğunu, insanlığın gelişebildiğini, gelişmek ve yükselen evrimsel gelişme yolunu takip etmek istediğini kanıtlaması gereklidir.

 

 Bunları size açık ve dürüstçe söylüyorum, çünkü Dünya insanlığı için sorumluluk aldım. Ve siz uyanana kadar sizi uyandırmaya devam edeceğim.

 

İnsanlığın biraz daha zamana ve biraz daha enerjiye ihtiyaç duyduğunu Yüce Merkezi Güneş`i ikna etmenin benim için ne kadar zor olduğunu hayal edemezsiniz. Sizin ablalarınızın ve abilerinizin, Yükselmiş Üstatlar`ın size şimdi sağladıkları ilgi ve korumayı takdir etmemeniz ve anlayamamanız çok üzücüdür.

 

Ben susuyorum, çünkü şimdi söylediğim her şeyi düşünmek için zaman gerekiyor. Bu mesajımı en az üç defa bilincinizin farklı durumlarında okuyacağınıza bana söz verin.

 

Bugün kalplerinize ulaşmayı bir kez daha denemek için geldim.

 
BEN Sanat Kumara. Om.
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 29/10/2013 · 22:32
Son Güncelleme : 29/10/2013 · 22:34
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 417 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye