* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496656 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte X - ... 22.04.2009

Bu gezegende her faaliyet alanındaki yeni ilişkilerin doğumuna tanıklık ediyorsunuz

 
Tanrı Şiva
22 Nisan 2009
 
 

Shiva3.jpgBEN Şiva! BEN bugün geldim!

 

Ben mesaj vermeye geldim ve bizim Dünya gezegeni için planlarımızın, muhalif güçlerin muazzam direncine rağmen gerçekleşeceğine dair sizi temin etmeye geldim.

 

Ben elçimizi güçlendirmek için geldim. Güçlerin üstünlüğünü sağlamak nerede gerekiyorsa, ben her zaman oradayım. BEN Şiva - illüzyonu yok eden.

 

Eğer illüzyon güçlerinin Dünya gezegenini mümkün olduğunca en kısa zamanda terk etmelerini istiyorsanız, bu zor zamanda, nasıl davranmanız gerektiği konusunda küçük bir Öğreti öğrenmelisiniz.

 

Biz elimizden geleni yapıyoruz ve sizden de aynısını bekliyoruz.

 

Dünya`nın değiştiğini fark ediyorsunuz, bunu fark etmemek mümkün değil. Ve anlıyorsunuz ki, son kaynaklarını kullanan muhalif güçlerin karşı çıkmasına rağmen, değişim süreci devam edecektir. Tutkuların ve çatışmanın yoğunluğu bizim bütün güçlerimizin gerilimini gerektirir.

Ve sizler, İlahi bir enerji iletkeni olarak kendinizi korumak için, dönüşüm sürecine dahil olmalısınız.

 

Tüm dönüşüm sürecinin önceden belirlenmiş olduğuna ve hiçbir şeyin size bağlı olmadığına dair yanlış bir görüş vardır. Fiziksel planın yok olacağına ve tüm yaşamın daha ince plana geçiş yapacağına dair ve fiziksel planda hiçbir şey yapılmamalı gibi bir görüş vardır.

Evet, öyle de olacaktır, ama buna şimdi izin verilirse, insanlığın yüzde 90`nı Dünya gezegeninin fiziksel planına olan bağlığından dolayı evrimi ince planda devam etmeye hazır değildir.

 

Bu nedenle, bizler dönüşüm sürecini hızlandırmayı ne kadar çok istesek de, Yaşam’a olan merhamettimizden dolayı bunu yapamayız.

 

Ben sizin bilincinizde bir sonraki illüzyonu yok etmeye geldim. Ve bu illüzyon şimdi bir şey yapmamanız gerektiği ile ilgilidir.

 

Tüm bedenler arasında uyum oluşturulması gerektiğini anlayın. Ve bütün bedenleriniz dönüşüm sürecinde yer almalıdır. İnce plana geçiş yapmak üzere kendinizde gerekli nitelikleri geliştirmek için kendinizde her hangi bir işi nitelikli gerçekleştirme ve dönüşüm sürecinin olabildiğince düzgün devam etmesi için enerji yönlendirme yeteneği geliştirmeniz gerekir.

 

Gezegendeki değişim sürecini siz kendiniz ayarlayabilirsiniz. Bunun için olumlu olana, Tanrı`ya, varoluşun Yüksek planına konsantre olmanız gerekir.

Yüce olanı düşündüğünüz, Yükselmiş Üstatların talimatlarını izlediğiniz ve Ortak İyilik için çalıştığınız zaman, bu beraber çalışma sürecinde yeni bir tür ilişkiler doğmaktadır, ki bu şimdi Dünya gezegeninde mevcut, fakat yok edilmesi gereken eski tip ilişkilerin yerine gelmelidir.

 

Bu gezegende her faaliyet alanındaki yeni ilişkilerin doğumuna tanıklık ediyorsunuz

 

Tanrı`nın sadece sizin yardımınız ile Dünya gezegeninin fiziksel planını dönüştürebileceğini anlamalısınız. Çünkü her biriniz İlahi zincirde gerekli bir unsurdur. Ve fiziksel planda gerekli düzeni kurmadan evrimsel gelişim yoluna devam edemezsiniz.

 

Gezegendeki durumun çözümlenmesi için bir başka seçenek de, daha ince planlarda evrim yeteneğine sahip, Dünya gezegeninin nüfusunun sadece yüzde onunun kurtulacağı bir küresel felakettir, diğerleri bu durumda evrenin çöp kutusunu dolduracaklardır.

 

Ve şu anda her biriniz hangi yolu takip edeceğine kendisi için karar veriyor.

 

Gün içinde ne yaptığınızı ve ne hakkında düşündüğünüzü dikkatlice analiz edin. Analiz edilen zamanın ve durumlarının yüzde doksanında, düşünce ve eylemleriniz ile illüzyonu çoğaltacaksınız, çünkü Dünya gezegeni için Tanrı'nın planı doğrultusunda İlahi enerjiyi yönlendirmeyeceksinizdir.

 

Bu yüzden sizi çevreleyen her şeye ve hayatınızda karşılaştığınız her şeye daha dikkatli yaklaşmanız gerekir.

 

İllüzyon şimdi her zamankinden daha güçlüdür. Ve onu yok etmenin asla mümkün olmadığı izlenimi vardır.

 

Ancak, sadece benim üç dişli mızrağımı kaldırmam yeterli ve gezegende tüm illüzyon tezahürü son bulacaktır. Ben kendimi tutuyorum ve her bireye bir şans veriyorum.

 

Gezegendeki değişim sürecini yavaşlatan engeller sizin bilincinizde bulunmaktadır.

 

Herhangi birini eleştirmek için acele etmeyin. Önce kendi içinize bakın ve zamanla ayırt edebileceksiniz. Ve anlayacaksınız ki, çevrenizdeki insanlarda sizi rahatsız eden her şey sizde de mevcuttur, çünkü etrafınızdaki illüzyon sizin bilincinizdeki illüzyonun aynısıdır. Ve bilincinizi değiştirdiğiniz zaman dış koşullar değişmeye başlar.

 

Şimdi size bir sır vereceğim. Siz ölmeyeceksiniz. Siz ebediyen yaşayacaksınız. Ve bu andan itibaren ölüm ve doğumun birbirini takip etme süreci farklı bir şekilde gerçekleşecektir. Siz yeniden doğacaksınız ve ne için bedenlendiğinizi hatırlayacaksınızdır.

 

Şimdi bizler ince planda çalışıyoruz ve sadece İlahi tasavvur doğrultusunda hareket etmeyi kabul eden ruhların doğmalarına izin veriyoruz. Bizler direnen ve gelişmek istemeyen ruhların bedenlenmesini durduruyoruz. Böylece evrim yolunu takip eden ruhların tezahür etmeleri için fiziksel planda daha elverişli koşullar yaratıyoruz.

 

Tamamen aynı karar Atlantis zamanlarında da alınmıştır. Ve birçok ruhun bedenlenmesine izin verilmedi. Şimdi devir değişti ve ruhların gelişimi için tekrar elverişli koşulların yeryüzünde oluşturulması gerekir.

Bizler çok titiz hareket ediyoruz ve sizi işbirliğine çağırıyoruz.

 

Egonuz ne kadar direnirse dirensin, onun sakinleştirilmesi gerekir ve eğer siz kendi canavarınızla başa çıkamazsanız, bizler ona bir süre, belirli süreler ve yarım bir süre için deli gömleği giydirmek zorunda kalacağız

 
BEN Şiva!
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 03/11/2013 · 00:23
Son Güncelleme : 03/11/2013 · 00:28
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 2263 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye