* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498460 Ziyaretçi

 7 şu An Bağlı

Dikte X - ... 24.05.2009

Tanrı Şiva’nın açıklaması
 
Tanrı Şiva
24 Mayıs 2009

Shiva5.jpgBEN Şiva!


BEN geldim! Bir açıklama yapmam gerekiyor ve size getirmek istediğime büyük bir dikkatle ve saygıyla kulak vermenizi arzuluyorum.

 

Her şeyden evvel etraftaki illüzyonun etkisinden kurtulmak için bazı çabalar ortaya koymalısınız. Sizler Tanrı ile konuşuyorsunuz, bu yüzden zihinlerinizde ve kalplerinizde Tanrı’ya ve Yüce Yasaya karşı yalnızca Sevgi ve Minnet olmalıdır.

 

Sizler ve Tanrı. Tanrı ile baş başa kalmanız ve O’nunla sohbet etme imkânınız ne sıklıkla oluyor?

 

Sanırım bugünkü iletişim deneyimi, sizi gittikçe daha sık illüzyondan uzaklaşmanıza ve Tanrı ile konuşmanıza teşvik edecektir.

 

Keşmekeşin ortasında bulunurken Tanrı’nın size geleceğini sanmayın. Dünyevi işlere dalmışken Tanrı’nın sesini duyabileceğinizi sanmayın.

 

Benim bulunduğum plan ile sizin bulunduğunuz plan arasında büyük bir fark vardır. Ve bana yaklaşmanız için dünyama girmelisiniz. Beni ancak, titreşimlerinizi benim bulunabildiğim seviyeye yükseltebildiğiniz zaman anlayabilirsiniz. Bu yüzden şimdi çok fazla zamanınızın kalmadığını size hatırlatmaya geldim. Sizler gezgende önemli değişimlerin gerçekleştiğine tam bir sorumlulukla yaklaşmalısınızdır. Ve bu değişimler size insanoğlunun şimdiye dek yaşadığı gibi yaşamaya daha fazla izin vermeyecektir.

 

Fiziksel dünyada sizi çevreleyen şeylerin ruhsal dünyada hiçbir önemi yoktur. Ve ben sizi, bambaşka değerlerin bulunduğu ruhsal dünyasına çağırmaya geldim. İllüzyon dünyasına bağlı kaldığınız müddetçe daha yükseklere çıkamazsınız. Ve bilincinde Yüce dünyalar ile temas etmeye hazır olanlarınız, üzülmeniz ve korkmanız için bir neden yoktur, çünkü ruhunuz değişimlere hazır ve sevinçle yenilikleri benimseyecektir. Sizin için endişem yoktur.

 

Ama geçiş için hazır olmayan, bilincini değiştirmeye üşenen ve kendini değiştirmeye yavaş davranan ruhlar vardır. Onlar sigara içmek, et yemek ve alkol kullanmak gibi alışkanlıklardan dahi ayrılmaya acele etmiyorlar.

 

Bağımlılıklarınızı koruyarak Yeni dünyaya geçemezsiniz. İşte bugün size seslenmeye geldim. Vakit kalmadığını anlamanız gerekiyor. Gelecek dünyaya sıçrama her an gerçekleşebilir. Terazinin kefelerine Tanrı`yı ve mamonu (1) koymayın ve her şeyin nasıl olacağını ve nasıl gerçekleşeceğini anlamaya çalışmayın. Tanrı’nın tasavvurunu insani bilincinizle idrak edemezsiniz. Yalnızca O’nun Yasasına riayet etmeli ve korkusuzca Tanrı’yı takip etmelisinizdir.

 

Çünkü bu, kendi girmiş olduğunuz çıkmaz sokaktan tek çıkıştır. Size sesleniyorum ve size bir şans daha veriyorum.

 

Telaş içinde olmayı, koşmayı ve oradan oraya savrulmayı bırakın. Bilinç durumunuz geleceğinizi belirlemektedir.   Her ne olursa olsun ve her ne gerçekleşirse gerçekleşsin barış içinde koruyabildiğiniz bilinç durumunuz. Bana sadık olanlardan “OM NAMAH ŞİVAYA” mantrasını okumalarını isterim, ama bana gerçekten sadık olanlar dünyada az kaldığından dolayı, sizin için en iyi çıkış, mümkün olan en yüksek bilinç durumunu korumanızdır. Sizler ölümsüzlüğünüzü ve Yeni dünyaya geçişinizi ancak Tanrı’ya ve Yüce Yasaya içsel bağlılığınızı koruyarak elde edebilirsiniz.

 

Mesajımı okurken alay, şüphe ve fani aklınıza özgü eleştiri hissedenler, sizin için garanti edemem.   Kendi kurtuluşunuzu size bırakıyorum.

 

Dünyada kurtarılması gereken ve kurtulabilen çok fazla insan kalmamıştır. Diğer insanlar seçimlerini kendileri yapıyorlar ve artık yapmışlardır.

 

Kozmik süreler, insan seviyesi bakımından her ne kadar uzun gözükürse gözüksün yinede bir başı ve sonu bulunmaktadır.

 

Bu yüzden bugün bir önceki ay (2)   olduğu gibi tek bir amaçla, illüzyon dünyasının ağlarından kurtulma imkânı vermeye ve İlahi dünyaya kapıları açmaya geldim. Şimdi zaman gelmiştir. Yarın çok geç olabilir.

 

BEN Şiva, ben her şeyi söyledim!

 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009

 

-----------------------------------------------------------

 

(1) Mamon veya mammon – İncil’de geçen anlamıyla dünyevi zenginlik, varlık, para anlamında kullanılır. (Çev. notu)

 

(2) Burada sözü geçen Tanrı Şiva’nın “Bu gezegende her faaliyet alanındaki yeni ilişkilerin doğumuna tanıklık ediyorsunuz” 22 Nisan 2009 tarihli  mesajıdır.


Kurulum Tarihi : 03/11/2013 · 09:57
Son Güncelleme : 03/11/2013 · 10:02
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6857 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.08 saniye