* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496581 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte X - ..... 21.06.2009

Tek bir dakika kaybetmemek gerek

 
 

Tanrı Surya

21 Haziran 2009

 
Surya01.jpgBEN Surya.
 

Bugün önemli bir konuşma için geldim ve bugünkü sohbetimizin, bu etapta gerekli olan eylem ve adımları yapmanız için ruhlarınızı teşvik edeceğini umuyorum.

 

Şimdi bizim önceki mesajlarda zaten konuştuğumuz ama tekrarlamanın faydalı olduğu bazı şeyleri hatırlatmak istiyorum. Sohbetimiz, bize, Yükselmiş Üstatlara karşı olan tutumunuz hakkında ve bizim mesajlarımıza karşı tutumunuz konusundadır.

 

Şimdi birçok kişi bizim mesajlarımızı alabildiğini sanıyor. Ve bunların çoğu gerçekten mesaj alıyorlar ve onları mümkün olduğunca geniş şekilde yayınlamaya çalışıyorlar.

 

Bu sizin hakkınızdır. Tanrı sizi özgür iradenizden mahrum edemez ve bunu yapmanızı yasaklayamaz. Ancak, bizler İlahi enerjinin yanlış nitelendirmesi ile ilgili karmik sorumluluk hakkında bir Öğreti verebiliriz.

 

Yüksek dünya olduğunu sanıp onunla temasa geçmek için çabaladığınız her seferinde, biraz durup bilinç durumunuzu analiz etmelisiniz, çünkü sizin bilinciniz yaptığınız her şeyi etkiliyor. Kendi niyetinizi de analiz etmelisiniz, çünkü sizin niyetiniz hareket vektörünüzü belirler.

 

Bunların her ikisi de çok önemlidir. Fiziksel planda veya düşünce ve duyguların daha ince planlarında yaptığınız her eylem, sizin tarafınızdan renklendiriliyor, ya illüzyonu çoğaltan güçlerin tezahürüne hizmet ediyor, ya da illüzyonun küçülmesini destekleyen güçlerin tezahürüne hizmet ediyor.

 

Bu yüzden hangi güçlerin tarafında durduğunuz, sizin amacınıza bağlıdır.

 

Örneğin, sadece merakınızdan dolayı ince plandan mesaj alma oyunu oynamaya karar verdiniz. Bunda kötü bir şey yok. Deneyebilirsiniz. Fakat ince dünya ile iletişim kurarken güvenlik kurallarını bilmeli ve uygulamalısınız.

 

Sizler gereken eğitimi almadan ve deneyimli bir öğretmenin rehberliği olmadan modern bir jet uçağın direksiyonuna oturmuyorsunuz.

Neden sizler ince planla iletişime geçerken bunun eğitimini almadan ve giriştiğiniz işin güvenli olduğundan emin olmadan yapabileceğinizi düşünüyorsunuz?

 

Çoğunuz, pek çoğunuz nedense ince plandan mesaj alma ile uğraşabileceğini düşünüyor. Ve onlar çok sayıda ve sıkça yaptığımız uyarılarımıza rağmen bunu yapıyorlar. Ve ben değerli İlahi fırsatı sıradaki mesajı bu konuda vermek için harcamazdım, eğer insanların mesaj almaya ve ince dünya ile temasa geçmeye çalıştığı çok sayıda özel durumlar olmasaydı, bunu yapıyorlar ve başarılı olduklarını zannediyorlar, ama başlangıç noktasına artık dönemedikleri bir an geliyor. Onlar deneylerinde çok ileri gidiyorlar. Görünmeyen dünya, astral dünya onun sakinleriyle deneyimsiz bir ruh yakalıyor ve onu kontrol ve manipüle etmeye başlıyor. Ve siz bir deneyciden, astral planın varlıkları için bir deney tavşanı oluyorsunuz, ki onlar sizin hayat akışınızın üzerinde iktidarı tamamen ele geçiriyorlar ve siz artık kendinize ait değilsiniz, sizler sizin aracılığınızla hareket eden ve sizi manipüle eden varlıkların sürekli emir ve talimatlarına itaat etmek zorundasınız.

 

Siz deney yapabilirsiniz ve yapmanız gerekir. Ama neden daha güvenli olan bilincinizi değiştirme ve bilincinizi arındırma egzersizleri ile başlamıyorsunuz? Ve neden ilk olarak ayırt etme alanında deney yapmaya başlamıyorsunuz,   çevrenizdeki gerçeklikte nelerin İlahi örneklere tekabül ettiğini, nelerin ise tam tersine, olumsuz, ilahi olmayan güçlerin bir tezahürüdür?

 

Hayatınızda er ya da geç her biriniz sizi rahatsız etmeye başlayan ve sizde duygusal bir fırtınaya yol açan durumlarla karşılaşırsınız. Sizler acı çekmenize, endişelenmenize, güvenli ve rahat bir alana dönmek için hareket etmeye zorlayan tezahürlerle karşılaşırsınız. Pek çoğunuzun sürekli kaygı, korku, saldırganlık ya da depresyon hissettiği doğru değil mi? Neden bilincin bu olumsuz durumlarını hissediyorsunuz? Bilincin bu durumlarını hissetmenizin nedenlerinden biri, astral plana bilinçli ya da bilinçsiz olarak itaat etmenizdir. Hatta mesaj alma deneyleri yapmadığınız zaman bile. Alkol, nikotin ve et tüketerek, korku filmleri, kanlı aksiyon filmleri, porno filmleri izleyerek astral plana itaat ediyorsunuz. Tüm bunlarla astral plana bağlanmışsınız ve şimdi onun etkisine itaat etmek ve davranışlarınızın meyvelerini toplamak zorundasınız.

 

Sizler, yeryüzünde yaşayan insanların çoğunun benim sıralamış olduğum şeyleri yaptığını söyleyeceksiniz. Evet, bu doğrudur ve yeryüzünde yaşayan insanların çoğu astral planın tesiri altındadır.

 

Ben çabalarınızın vektörünü daha ince ve daha yüksek dünyalara doğru yönlendirmek için size geliyorum. Ben İlahi örneklere ve İlahi dünyanın tezahürlerine dikkatinizi yönlendirmeye çalışıyorum. Ve inanın bana, bir ayrım yapmaya başladığınız zaman varoluşun tezahür etmemiş olan planlarının titreşimlerinde kendi yönünüzü belirleyebileceksiniz. Ve sizler artık astral planın güçlerinin elinde kör bir araç olmayacaksınız, tezahür olmuş ve tezahür olmamış olan düzeyde, sizi çevreleyen her şeyin titreşimlerini belirleyebileceksiniz ve ruhunuzu ölüm ve cehennem yoluna götüren düşük titreşimli suretaları serbest iradenizle uzaklaştırarak, İlahi örnekleri tercih edebileceksinizdir.

 

Bazı küçük zayıf yönlerinize ve kendi ilkel içgüdülerinize ve alışkanlıklarınıza göz yummanın korkunç bir şeyin olmadığını zannediyorsunuz. Size söylüyorum, bilinçli karar almanız gereken ve içinizdeki her türlü ilahi olmayan tezahürden kurtulmak zorunda olduğunuz zaman şimdi geldi ve bunun bir sonucu olarak dünyanızdaki ilahi olmayan belirtilerden kurtulmanız mümkün olacaktır, çünkü madde itaatkar bir şekilde bilincinizi yansıtır.

 

Ben Yükselmiş Üstatlar`ın talimatlarının en azından bir kaç yüzdesinin sizin tarafınızdan yerine getirildiğini görseydim, bu basit talimatlara bu kadar zaman ayırmazdım. İnsanlığın güvenli gelişimi ile ilgili verdiğimiz bilgi ve anahtarlara, mesajlarımızı okuyanların çoğu kulak asmıyor ve ne zihinsel seviyede ne de fiziksel planda herhangi bir eyleme yol açmıyorlar.

 

Farkına varın, zaman öyle ki, tek bir dakika kaybetmemek gerek. Kendinizi değiştirmek ve bilincinizi değiştirmek için yapacağınız işi ertelemeye zamanınız yoktur.

 

Size gerekli talimatları verdim. Dışarıdan gelecek mucizeyi beklemeyin. Eğer içinizde hazır değilseniz, hiçbir mucize size yardımcı olamaz. Herhangi bir mucizenin hazırlanması ve tezahürü için büyük miktarda İlahi enerji harcanmaktadır ve mucizenin gerçekleşmesi için sizler bilincinizin dönüştürmeye hazır olduğunuzu ve bu dönüşüm için gerekli tüm şeyleri yaptığınızı kanıtlamalısınız.

 

Şimdi ise Karmik Kurulu`na mektup yazmak için İlahi fırsatı size hatırlatmak istiyorum. İşte şimdi bu günlerde sizin isteklerinizi değerlendirebilen ve istediğiniz yardımı size sunabilen Karmik Kurulu`nun toplantısı gerçekleşiyor. Ancak Karmik Kurulu, yardım sunma kararı alırken daima niyetinizin ne kadar temiz olduğunu ve değişim konusunda ne kadar samimi olduğunuzu takip eder. Tanrı’yı kandıramazsınız, Tanrı’nın sizin beşeri kurallarınıza göre oynamasını sağlayamazsınız.

 

Bütün olası sınırların aşıldığını anlamanız gereken zaman gelmiştir.

 

Merkez Güneşi’nin genel kararı nasıl olacağını bilemiyorum, ama yine de mesajlarınızda Dünya gezegeni için lütuf istemeyi unutmayın. Çünkü şu anda gezegenin bulunduğu durum, Işık lejyonlarının acil müdahalesini gerektiriyor.

 

Denge bozulmuştur ve her birinizin katkısıyla bozulmuştur.

 

BEN Surya

 
 
© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 10/11/2013 · 10:09
Son Güncelleme : 10/11/2013 · 10:09
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6473 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye