* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496463 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte X - ..... 22.06.2009

Sizleri geleceğe çağırıyorum!

 
Sevgili Başmelek Mikail
22 Haziran 2009
 
 

Mihail.jpgBEN Başmelek Mikail.

BEN mavi alev meleklerinin eşliğinde geldim. Ve bugün vereceğim iletiye dikkatinizi tamamen vermenizi istiyorum.

 

Şimdi ve yaklaşan günlerde çabalarımızı gezegene yardım için yoğunlaştırmamız gereken zaman geldi. Bu benim iletim ve sizlere uyarımdır.

 

Gezegende olup biten her şey için Yükselmiş Üstatlarla birlikte sorumluluğu paylaşmanız gereken yaşa girmiş olduğunuz basit gerçeğini size ulaştırmak için kelimeleri dikkatlice seçtim ve düşündüm.

 

Sizler bu sorumluluğu almak için acele etmiyorsunuz, ama gezegen için bu sorumluluğu almanız gerekecektir. Ve bu yükselmeniz gereken bir sonraki bilinç seviyesidir.

 

Eskisi gibi hala etrafınızda neler olup bittiğiyle ilgileniyorsunuz, evde, iş yerinde sizi çevreleyen ve televizyonda gösterilen illüzyonun büyüsüne kapılıyorsunuz. Ancak, düşünmeye artık başlamanız gereken çok daha önemli ve gerçek şeyler vardır.

 

Bütün dünya, varoluşun fiziksel ve ince planı sizin birçok hareket, düşünce ve duygularınızdan dolayı sarsılıyor. Ben ve diğer Işık varlıkları, insanlığın düşüncesizce izin verdiği bir sonraki olumsuz enerji patlamasını bazen ürperti ile karşılıyoruz.

 

Her defasında negatif enerjinin kontrolsüz bir şekilde salıverildiğinde, durumu dengelemek ve sonuçların fiziksel plan için feci olmaması için sayısız Işık varlıkların büyük bir çabasını gerektirir.

 

Sizin, insan topluluğunun en iyi temsilcilerinin, Dünya gezegeni için sorumluluğu, gezegende olan biten her şey için sorumluluğu bizimle, Yükselmiş Üstatlarla paylaşması gereken zaman şimdi gelmiştir. Ve bu yakın gelecekte, gerçekten ulaşmanız gereken bilinç düzeyidir.

 

Sizi çevreleyen insanlara bakmayı, etrafınızda ve televizyon ekranlarında gördüğünüz örneği takip etmeyi bırakın. Çünkü kalplerinizden aldığınız rehberliği takip etmeniz gereken zaman geliyor. Etrafınızda daha ince planlarda meydana gelen daha ince enerjiler ve süreçler vardır. Ve bu süreçler bilincin belirli halleri şeklinde içinizde yansıma bulur. İnce planda meydana gelen şeyler her zaman sizin tarafınızdan bilinçli bir şekilde algılanamıyor ve her şey dış bilincinize ulaşmıyor, ama belli bir sezgi, önsezi ve ilham mevcuttur. Eğer kendinize karşı dürüst olursanız, kalbinize girip daha ince planın titreşimlerini hissederseniz, şüphesiz Dünya gezegeninde çalan tehlike çanını duyarsınız. Ve bu çan sesi bir tehlike sinyalidir. Bu, gezegenin kötü [bir durumda] olduğunun bir göstergesidir.

 

Durum nasıl değiştirilebilir ve gezegendeki güçlerin üstünlüğünün, tekrar aydınlık bir yol perspektifinin açması için şimdi ne yapılabilir?

 

 Şunu hatırlatmanın gereksiz olmayacağını düşünüyorum, size ne kadar zor olsa da, ağır düşünce ve durumlar sizi ne kadar denetim altına alsa da kendinizde güç bulmalısınız ve şöyle demelisiniz:

 

“Ben bu durumların gerçek olmadığını biliyorum. İllüzyonun güçlü olduğunu biliyorum, ama yüreğimden akan Sevgimin tüm gücünü, illüzyon güçlerine karşı koymaya hazırım. Bu dünyayı seviyorum. Tanrı`yı ve onun yarattığını seviyorum ve bu dünyanın yok edilmesine izin vermeyeceğim. Sevgili Başmelek Mikail ve koruyucu melekler, sizden benim hayat akışımı Işık lejyonlarına yardım için kullanmanızı rica ediyorum. Biliyorum ki, en azından bir Işık taşıyıcısı Işık güçlerinin tarafında bilinçli hareket ettiği sürece benim gezegenime hiçbir şey olmayacaktır.”

 

Kalplerinde Işığı kararlı bir şekilde savunmaya hazır yeterli sayıda birey topladığımızda, bizler Yüce Merkezi Güneş`ten ve bütün kozmik kurullardan Dünya`ya yardım edilmesini ve bu yardımın gecikmeden gelmesini dileyebiliriz.

 

Şu anda çok şey için kararlar alınıyor. Çoğu insan bireyi bilinç değişimi için hazır değil. Ve fiziksel ve astral plana bağlı olmayan, Yüksek Dünyalar`la işbirliğine hazır olan bilinci, yeni bilinç seviyesini gösterecek gönüllüler gerekmektedir.

 

Ve yeterli sayıda yeni bilinci gösterme yeteneğine sahip birey bulunduğunda, onların çabaları sayesinde diğer insanların bilinci de değişmeye başlayacaktır.

 

Hepiniz varoluşun daha ince planlarında birbirinize bağlısınız. Ve daha yüksek bilinç frekansı gereklidir ki, bu frekans bir diyapazon gibi uzayda çalsın ve illüzyona dalmış insanların ruhları ayağa kalksınlar ve bakışlarını Göklere yöneltsinler.

 

Ben, sizlere bu çok zor zamanda bedenlenenlere imreniyorum.

Çünkü sizin bilincinizi temiz, çabalayan ve Yüksek Dünyalar`la uyum içinde tutma yeteneğinize, gezegenin geleceği bağlıdır, illüzyona saplanmış ve gün ışığı görmeyen milyonlarca ruh bağlıdır.

 

Örnek gösterin! Cesur olun, dayanıklı olun, yaratıcı olun! Milyonlarca insanı yeni bilinç seviyesine taşıyacak yollar icat edin. En yüksek notada çalın. Örnek olun!

 

Sizleri geleceğe çağırıyorum!

 
BEN Başmelek Mikail!
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 12/11/2013 · 23:09
Son Güncelleme : 12/11/2013 · 23:09
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6536 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.05 saniye