* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1496556 Ziyaretçi

 5 şu An Bağlı

Dikte X - ..... 23.06.2009

Sizin göreviniz ince planda zafer kazanmayı öğrenmektir

 
Serapis Bey
23 Haziran 2009
 

BEN Serapis Bey.

 

Bugün ben geldim! Her geçen gün sizin Serapis_bey3.jpgkalplerinize dokunmakta gittikçe daha çok zorlanıyoruz. Kaçınılmaz olarak, insanlık uçuruma doğru gidiyor. Yine de bizler ümidimizi kaybetmiyoruz! Çünkü durum ümitsizmiş gibi ve gelişen olaylardan bir çıkış yokmuş gibi görünürken, işte tam olarak o anda İlahi mucize denilen şey geliyor ve durum değişiyor.

 

İnsanlık tarihinde, sanki ileride sadece ışıksız bir sis varmış gibi ne kadar da çok anlar olmuştur. Fakat her seferinde son anda, gerçekten uçurumun kenarındayken, bu kritik anlarda insanlık için, dünya evriminin devamı için sorumluluğu kendi üzerlerine alan fedakâr ruhlar bulunmuştur. Şimdi benim mesajımı okuyanlar, sizlerin arasında çok fazla ışık ruhu olduğunu biliyorum. Sizler Dünya tarihinin en kritik anlarında defalarca bedenlenmeye geldiniz. Ve şimdi yeniden bütün güç ve imkânlarınızın üstün gayreti gerekiyor.

 

Sadece cesaretinizi toplamanızı ve sizi çevreleyen illüzyonun ötesine bakışlarınızı yükseltmeniz gerekiyor.

 

Kötü bir rüyada olduğunuzu hayal edin. Gece bitecek ve tekrar güneş açacak ve gün ışığında bütün gece korkularınız, kâbuslarınız gerçek değilmiş gibi görünecektir. Sizler rüyadasınız. Sizler illüzyon rüyasına dalmışsınız.

 

Bütün güç ve yeteneklerinizi toplamanız ve ileri adım atmanız gereken zaman şimdi geldi.

 

Sizler şövalyelersiniz. Sizler askersiniz. Ve şimdi çok fazla şey sizin çabanıza bağlıdır. Fakat fiziksel planda kılıç almanız ve zırh giymeniz gerekmiyor. Kendi ruhunuzun zırhını kuşanmalısınız. Ve sizler ruhunuzun kılıcını, sizin içinizde ve etrafınızdaki gerçeklikte gerçek olanı gerçek olmayandan bir tek o ayırabilen kendi Kundalini kılıcınızı kaldırmalısınız.

 

Sizler askersiniz, fakat göreviniz fiziksel planda hiç bitmeyen savaş sürdürmek değildir. Sizin göreviniz ince planda, kendi duygu ve düşüncelerinizin planında zafer kazanmayı öğrenmektir. Tam olarak kendi düşünce, duygu ve hissettiğiniz olumsuz durumlar karşısında zafer kazandığınızda, varoluşun fiziksel planında zafer kazanacaksınızdır. Çünkü sizin ince plandaki kazanımlarınız, kaçınılmaz olarak fiziksel planı dönüştürecektir.

 

Katılmak için asker sıraları aramanıza gerek yoktur. Çünkü ince planda sizler güçlü bir Işık ordususunuz. Ve bilincinizi İlahi seviyede koruduğunuz sürece, sizler yenilmezsiniz ve zarar göremezsiniz.

 

Sizin yapmanız gereken tek şey, gerçek İlahi bilinci kuşanmanızı ve gün boyunca, gün be gün bilincinizin seviyesini kaybetmemenizdir.

 

Fiziksel planda mükemmel bir örnek olduğunuzu düşünün. Büyük çabalar ve içsel çalışma pahasına bilinç seviyenizi mümkün olduğunca yüksek seviyede tutuyorsunuz. Ve kusurlu tezahür içinde bulunarak bunu yapmak yeterince zordur. Fakat yine de en üst bilinç seviyesini korumayı başardığınızda, sizin titreşimleriniz o kadar yükseliyor ki, dünyanızda karşılaştığınız her kusur, kendini göstermek zorunda kalıyor. Sizler bizim askerlerimizsiniz, bizim için sizler illüzyondaki kusuru aydınlatan meşalelersiniz. Tanrı`nın istediği tek şey, mümkün olduğunca çabuk dünyanızda tohumun yabani ottan ayrılmasıdır. İyi tohumdan hasat tam olarak toplandığında ve ot ateşe atıldığında, işte tam olarak o zaman Yükselmiş Üstatların dünyanıza gelebileceği zaman gelecektir.

 

Bu yüzden umutsuzluğa kapılmayın ve her şeyin kötü gittiğini söylemeyin. Her şey aynen İlahi plana göre ilerlemektedir. Ve şu anda Işığın yükünü taşımak için cesaret eden herkese melekler tarafından koruma sağlanacaktır.

 

Sizler dehşet içinde çevrenizdeki dünyaya bakıyorsunuz ve durum size ümitsizmiş gibi görünüyor. Evrim için uygun olmayan şeyler için üzülmeyin. Yere sağlam basın ve Göklere çağrı yapın.

 

Bu zor zamanda sizin göreviniz ve rolünüz savaşın gerilimine dayanmak ve mücadelede ayakta kalmaktır.

 

Ancak mücadele ince planda, fiziksel plana en yakın olan yoğun astral katmanlarında gerçekleşiyor. Bu yüzden sizler savaşı hissediyorsunuz. Uykuya yatıyorsunuz ve geceyi şiddetli bir çatışmada geçirmiş olduğunuz duygusuyla uyanıyorsunuz. Ve bu aslında doğrudur. Işığın en iyi savaşçıları ne gündüz ne gece dinlenme biliyorlar. Çünkü kıymetli zaman boşa harcanmamalı, çünkü çok az zaman kalmıştır.

 

Daha sonra kahramanlıklarınızı hatırlayacaksınız. Şimdi yaşamış olduğunuz zaman unutulmazdır! Sizin için ne kadar zor olursa olsun, dayanmanızı ve ayakta kalmanız gerekli olduğunu idrak etmelisiniz. Ümitsizliliğe düşmeyin! Gerilimi sevin, mücadeleyi sevin!

 

Denilmiştir ki sadece en cesur ve en sadık olanlar evrimini devam edebileceklerdir.

 

Bugün bu mesajı vermekten mutlu oldum!

 
BEN Serapis Bey
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 16/11/2013 · 15:07
Son Güncelleme : 29/09/2018 · 09:20
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6291 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.03 saniye