* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1497209 Ziyaretçi

 10 şu An Bağlı

Dikte X - ..... 27.06.2009

Gökler size bir şans daha veriyorlar

 
Sevgili Guan Yin
27 Haziran 2009
 

11quanyin.jpgBEN Guan Yin, size gelen.

 
 

Dünya’da oluşan durumda, ileri evrim süreci yolunda, olumlu olduğu kadar olumsuz rol onayabilecek birçok an mevcuttur. İnsanlık tarihi boyunca pek çok ruhun elde ettiği olumsuz deneyimi kast ediyorum.

 

Bir bakın, son birkaç yüz yıl dünya devamlı yok olmanın eşiğin kenarındadır. Ve Yükselmiş Üstatlar sürekli hazır ol durumda bulunuyorlar. Gerçekten, eğer insanlık tarihine ruhsal deneyim elde etmenin bakış açısından bakarsak, size ne kadar tuhaf gelirse gelsin, eşiğin kenarında durma durumu, ruhlara maksimum bir büyüme, bizlere, Yükselmiş Üstatlara ise insanlık tarihine müdahil olma imkânı veriyor. Çünkü kritik tarihsel anlarda bizlerin ne derece koordineli hareket edebilme imkânımıza göre insan medeniyetinin varlığını devam ettirip ettiremeyeceği bağlıdır.

 

Pek çok ruh, acı çekerek ve zorlu testlerden geçerek, İlahi bakış açısına göre yanlış davranışlar yüzünden geçmişte hak ettikleri yüzyılların karmasından arınabilmişlerdir. Ve şu anda bu ruhların birçoğu Işık oktavından insanlığa yardım ediyorlar. Bu yüzden bazen tüm beşeri ölçülere göre tamamen iflah olmaz bir ruh, bir anda dönüşebilir ve arınabilir. Evet, şu anda Dünya gezegeninde oluşan durumda böyle bir imkân mevcuttur. Bu yüzden, Merhamet ve Şefkat Tanrıçası olarak ben, ilk çağrıda acı çeken her bireye geliyorum ve ihtiyaç duyduğu yardımı sunmaya çalışıyorum. Ve bazen tek bir sevecen bakışım ve yüreğimden çıkan Sevgi ışınım, korkunç acılar içinde ve ölmek üzere olan bir ruhun, yeni bir yaşama dirilmesi için yeterlidir. Ve birçok insan ölüm döşeğinde, ağır bir hastalıktan dolayı acı çekerken, son anda, son nefesinde sonsuza dek dünyevi acılardan kurtuluyor ve ebedi yaşam için doğuyorlar.

 

Her şey, bir insanın nasıl bir halde geçiş yaptığına bağılıdır. Tüm dünyaya kızgınlık mı duyuyor ya da kendisi ve ruhu için tatmin ve dünyevi hazlarda teselli bulma denemelerinin beyhudeliğini tamamen anlıyor ve bakışını Göklere, Tanrı’ya doğru çeviriyor.

 

Bu geçiş anında ruh yeniden dönüşüyor ve Yaşam spirali boyunca yükseliyor.

 

Bu yüzden gerçek inanca sahip olan insanlar, her zaman çaresiz hastalara geçiş yapmalarına, ruhlarına geçişle birlikte ince bedenlerinde biriken ağırlıklardan kurtulmalarına yardım etmişlerdir.

 

Ve dünyanızın bu özelliği – insanların ruhlarını adeta külden, kirden ve çöpten yeniden diriltmesi, İlahi enerjinin bütün ışınlarındaki korkunç bozulmalarına rağmen gezegeninize yaşama imkânı veriyor.

 

Bugün, ruhlarınıza geçiş yolu ile ilgili bilgi vermeye geldim. Sizler, Dünya’daki yaşamınızda, bilincinizde her an geçiş yapabilirsiniz. Bu mevcut anın bir özelliğidir. İnsanoğlunun ağırlığı altında inlediği yükten kurtulabilirsiniz. Bilincinizi değiştirmek için tüm anahtar ve mekanizma içinizde saklıdır. Sizler yalnızca, toplumun şu anda varlığını sürdürdüğü eski prensiplerinin yerini alacak yeni prensiplerin farkına varmalısınız. Sevgi, Şefkat, Merhamet gibi niteliklerin soyut bir şey olmadığını anlamalısınız. Bunlar, Dünya gezegeninde evrimine devam etmek isteyen her insanın hayatına girmesi gereken niteliklerdir. Değişimlere sürekli bir istek ve ihtiyaç hissetmeniz yeterlidir. Tüm benliğinizle gelecek dünyaya, şu anki etapta insanoğluna özgü olan kusurlardan ve hatalardan arınmış dünyaya doğru çabalamalısınız. Ve bu çabalarınızın üstüne dünyanıza, doğru müzik, doğru mimarlık, yeni eğitim ve sağlık sistemleri, yeni ekonomi sistemlerin örnekleri gerçeğe dönüşecektir, ki onlar artık varlar ve bedenlenme amaçları bu örnekleri fiziksel plana getirmek olan insanların bilinçlerinde sürekli kendine yol açmaktadırlar.

 

İnsanlık eski bilince, eski yaşam tarzına batmıştır. Ve Dünyada yaşayan her insanın daha fazla böyle yaşayamayacağını ve acilen değişikler ve dönüşümler olması gerektiğini anladığında, bu değişim ve dönüşümler tüm beşeri alanlarda, Dünya’da orada ve burada yerleşmeye, cisimleşmeye başlayacaktır.

 

Çevrenizde var olan hayat tarzını bırakmayı istemeniz yeterlidir. Özgür iradenizi göstermeli ve bu özgür iradenizi Göklere çağırınızda dillendirmelisiniz:

 

“Allah’ım, ben çaresizlikten yoruldum, insanların ilgisizliğinden ve asık suratlarından yoruldum. Ben dönüşüm istiyorum! Ruhum yeniliğe susamıştır! Ruhum yorgun ve yeni enerjilerin, Sevgi, Dostluk, Şefkat ve Merhamet enerjilerinin yerleşmesini talep etmektedir. Allah’ım, yardım et, Dünya gezegeninin dönüşüm süreçlerini hızlandır!”

 

Yeteri sayıda birey kendi bilincinde hazır olduğunda, Dünya’daki değişimler kendini göstermek için geç kalmayacaklardır. Yükselmiş Üstatlar dönüşümlere hazırlar. Tüm Gökler bakışlarını Dünya’ya yönlendiriyorlar. Sizin sıranız geliyor. Zamanın çağırısını hala duymuyor musunuz?

 

Hava şartları, felaketler, ekonomi ve finans alanındaki karışıklıklar şeklinde oraya buraya dağılmış işaretleri fark etmemek mümkün değildir.

 

Göklerin size bir şans daha verdikleri zaman gelmiştir ve bunu size Karmik Kurulu’nun bir üyesi olarak ben söylüyorum.

 
BEN Guan Yin.
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 10/12/2013 · 05:12
Son Güncelleme : 10/12/2013 · 05:12
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 2257 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.03 saniye